Дивовижні властивості часнику, щоб втратити вагу

Дивовижні властивості часнику, щоб втратити вагу
Дивовижні властивості часнику, щоб втратити вагу

Останнє оновлення: 17 лютого, 2019

Часник дуже популярний, він трапляється практично у кожній світовій кухні та кожній страві. Крім аромату є також певні властивості часнику, які роблять його ідеальним для схуднення. Часник прекрасно підходить для тих, хто хоче схуднути і стати здоровим. Він робить усе: від зниження рівня стресу до зцілення бактеріальних інфекцій!

Лікарське застосування часнику

Часник має багато різних застосувань у природній медицині. Він працює як антибіотик, знижує артеріальний тиск і холестерин, регулює інсулін. Його також використовували для лікування токсоплазмозу, серцевих проблем, атеросклерозу, ревматизму та ускладнень діабету.

властивості часнику

Проте у великих кількостях він не підходить людям з проблемами кровотечі, оскільки він є антикоагулянтом. Часник також може викликати подразнення шлунка. Все-таки, як ми вже говорили, його лікарські призначення є численними та досить різноманітними. Нижче наведено інші проблеми та стани здоров’я, з якими може допомогти часник:

 • Кишкові інфекції
 • Геморой
 • Хліблени, бородавки та мозолі
 • Оральний герпес
 • Стрес і безсоння
 • Цереброваскулярна аварія (ЦВА) і тромбоз
 • Подагра
 • Лихоманка
 • Набряк
 • Анемія

Властивості часнику: сирий чи приготовлений?

Якщо ви хочете використовувати часник для втрати ваги, він буде діяти як сирий, так і приготовлений. Якщо його розчавити, випускається алліцин , який відомий своїми антибіотиками, гіпоглікемічними та антиоксидантними ефектами.

Коли його приготувати, він випускає аденозол і айоен. Ці елементи мають антизгортальний ефект і також можуть допомогти контролювати високий рівень холестерину.

Що стосується втрати ваги, часник покращує травлення, оскільки він збільшує секрецію шлункової кислоти. Він також забезпечує контроль над вмістом цукру в крові та видаляє токсини та надлишки рідини з організму.

Подібним чином він регулює вироблення кортизолу (гормон пов’язаний зі стресом) і допомагає крові протікати, як потрібно. Ці спеціальні характеристики є основою для тих, хто хоче схуднути.

Часник для схуднення: про що говорять дослідження

Патріціо Лопес, директор досліджень Університету Сантандера та Університету Комплуттенсе Мадрид, пояснює, що властивості часнику також мають здатність захищати серце. Таким чином, це хороший спосіб профілактики діабету, серцевого нападу та серцевих захворювань.

Лопес керував дослідженням, що називається “Екстракт старого часнику підвищує рівень адипонектину у людей з  метаболічним синдромом”. У ньому брали участь 47 людей: жінки з розміром талії не менше ніж 80 см, а чоловіки – з не менше ніж 90 см.

Протягом 4 місяців одна група споживала старий часник та інша – плацебо. У групі, яка споживала часник, було помічено:

 • Підвищений рівень гормону адипонектину, який захищає серце.
 • Значно нижчий рівень холестерину.
 • Швидша втрата ваги.

Часник стимулює метаболізм

Якщо ви хочете схуднути, часник повинен бути вашим найкращим другом. Перш за все, він придушує апетит, тримає шлунок наповненим довше і не дає вам переїдати.

Крім того, і, мабуть, головне, часник також відповідає за прискорення обміну речовин. Як? Він змушує вашу нервову систему виробляти більше адреналіну. Це означає, що ваше тіло буде спалювати більше калорій, що справді корисно для схуднення.

Поради: використання часнику для схуднення

Якщо ваша мета – схуднути з використанням часнику, поєднайте 1 чайну ложку оливкової олії з 1 сирим розчавленим часником. Споживайте щоранку принаймні за півгодини до сніданку.

часник для схуднення

Інший варіант: змішайте 1 сирий, розчавлений часник з 1/2 чайної ложки кориці та 1 склянкою гарячої води. Якщо ви будете пити цю суміш щодня, окремо від їжі, то побачите зміни у вашому тілі. Як ви вже бачили, часник дуже потужний і ідеальний для здорової втрати ваги. Однак це ще не все: він також корисний для вашого тіла багатьма іншими способами.

Тим не менше, часник – це не чудо. Його треба поєднувати зі збалансованою дієтою та фізичними вправами, якщо ви хочете схуднути правильно. Якщо у вас є будь-які запитання, зверніться за порадою до дієтолога або іншого експерта.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.