3 найкращі фізичні вправи для вашого здоров’я

Липень 11, 2015

Нам всім слід визнати, що через роботу, яка буквально приковує нас до робочого місця, через сімейні клопоти та через певні особисті причини, ми ведемо малорухомий спосіб життя. З часом нам здається це цілком нормальним і ми поступово починаємо звикати до свого становища. Активність знижується, а сидячий спосіб життя стає для нас для нас нормою . Так, можливо, на перших порах ви не помітите жодних змін та негативних наслідків, але з часом вони дадуть про себе знати. Саме тому ми вирішили попередити вас завчасно та познайомити вас з кількома корисними фізичними вправами, які урізноманітнять ваше життя та зроблять його більш активним.

Ожиріння, серцеві проблеми, холестерин Є багато проблем, яким ми могли б з легкістю зарадити, якби вносили хоч трішечки фізичних вправ до нашого розпорядку дня. Іноді лише 30 хвилин достатньо для того, щоб покращити здоров’я та не допустити негативних наслідків нашого малорухомого способу життя. Та все ж головне в цій справі – регулярність та мотивація. Спробуйте вмовити друга або члена сім’ї приєднатися до вас. Оберіть одну з трьох запропонованих фізичних вправ, яка вам більшу до душі, а ще краще, об’єднайте їх та чергуйте їх по днях. Найголовніше те, що ви повинні займатися кожен день та поступово перетворювати це в корисну звичку, після якої ваше здоров’я буде дякувати вам за це.

Переваги ходьби вгору та вниз по сходах

Perevagu-vid-xod'by-po-sxodam

Безумовно, це може здивувати вас, але з цього приводу кардіологами було проведено безліч досліджень, які підтвердили ефективність та користь цієї простої вправи. Ходьба по сходах – чудовий спосіб поліпшити здоров’я серця, зміцнити м’язи ніг, спалити калорії, та отримати відмінне тренування серцево-судинної системи. За півгодини тренування, можна спалити до 342 калорій. Доктор Рой Шепард з Університету Торонто (Канада), підтверджує, що ходьба вгору по сходах кроками у 20 сантиметрів та з частотністю 20 кроків у хвилину, може привести до неймовірних результатів. Це – безсумнівно, одна з кращих фізичних вправ.

 • Зниження артеріального тиску та рівня холестерину в крові значно зменшує ризик появи серцевих захворювань.
 • М’язова сила та витривалість та покращення роботи серцево-судинної системи.
 • Спалювання калорій.
 • Зміцнення кісток.
 • Покращення кровообігу та тонусу м’язів.

Як виконувати?

 1. У будинку, торговельному центрі або навіть на роботі.
 2. 20-25 хвилин кожен день.
 3. Чергуйте біг вгору-вниз, трамаючи спину прямо. Зверніть особливу увагу на рух гомілки та на вигин стопи.
 4. Якщо у вас є які-небудь травми ніг, робіть цю вправу дуже повільно та обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж приступати до її виконання.

Користь від їзди на велосипеді

Izda-na-velosupedi1

Ще однією дуже корисною та ефективною вправою є їзда на велосипеді. Катаючись на велосипеді, ви не тільки відкриваєте для себе нові місця та весело проведете час, але також покращуєте своє здоров’я. 30-35 хвилин на день достатньо, щоб задіяти всі групи м’язів та значно поліпшити ваш настрій. Тому коли трапляється можливість замінити автомобіль на велосипед – скористайтеся нею.

Їзда на велосипеді:

 • Знижує ризик серцевого нападу на 50%.
 • Запобігає болю в спині та захищає суглоби. Через циклічні рухи покращуються колінні суглоби та хрящі.
 • Покращує імунну систему. Їздячи на велосипеді та виконуючи ці елементні вправи, виробляються фагоцити, клітини, які пожирають бактерії в організмі людини, усуваючи всі види токсинів.

Переваги щоденних прогулянок

Progylyanka2

Для того, щоб сповна отримати користь від цієї простої фізичної вправи, вам необхідно виконувати її щодня та ходити в швидкому темпі протягом півгодини. Це не зовсім біг, але легке прискорення, яке змусить ваше тіло та серце перебувати на оптимальному рівні функціонування протягом цього короткого періоду часу.

Щоденні прогулянки:

 • Зміцнюють серце, запобігаючи виникненню хвороб серця та знижує рівень холестерину.
 • Контролюють вагу. Якщо ви потроху прискорюєте темп ходьби, то ви збільшите свою м’язову масу, прискорите метаболізм та спалите більше калорій.
 • Запобігають розвитку недоумства та інсультів.
 • Запобігають остеопорозу. Стимулюють та зміцнюють кістки, таким чином, поліпшуючи спільну ефективність.
 • Укріпляють сідниці та черевний прес. Для цього, вам необхідно звернути увагу на поставу під час ходьби. Намагайтеся ходити вертикально та в зручному положенні, та не сутультесь вперед.
 • Збільшують рівень вітаміну D. Ви отримаєте цей вітамін, який так важливий для кісток та здоров’я імунної системи, прогулюючись при світлі дня.
 • Збільшують вашу енергію та покращують ваш настрій, особливо в компанії вашого друга або близької вам людини. Дослідження показують, що щоденні прогулянки знижують стрес та відчуття занепокоєння, а також допомагають вам забути, хоч на деякий час, про всі турботи та негаразди.

Як ви дивитесь на те, щоб розпочати вже сьогодні?

Вас також можуть зацікавити