4 етапи життя: їхні переваги та недоліки

Кожен етап нашого життя має свої переваги і недоліки. Потрібно насолоджуватися моментом і завжди бачити тільки хороше, це допоможе вам достойно прожити своє життя.
4 етапи життя: їхні переваги та недоліки

Останнє оновлення: 14 листопада, 2018

Коли ми народжуємося, на нас чекають чотири важливі етапи життя, які потрібно прожити найкращим чином.

Проте ми часто не знаємо, що кожен з цих етапів має свої кризи.

У цій статті ми розкажемо вам про те, які вони сьогодні. Читайте далі!

Етапи життя

Дитинство

дитинство

Перший етап життя – це не що інше, як дитинство. Але яка криза може бути в найкращій частині людського життя?

Це, без сумніву, дім і батьки. Багато дітей виховується в руйнівних, нестабільних сім’ях, які не дають їм любов і турботу, які вони потребують.

Багато дітей виростають з емоційними проблемами та травмами, які проявляються у дорослому житті та викликають проблеми у взаєминах з іншими людьми.

Проводьте час з дітьми, грайте з ними, насолоджуйтесь життям, а не ставайте об’єктом їх розчарування. Це все, що необхідно для запобігання однієї з перших великих криз, яка проявиться з часом.

Підлітковий вік

підлітковий вік

Підлітковий вік – ключовий момент у формуванні особистості. Саме в цей час діти відчувають найбільший тиск, починають шукати своє місце в цьому світі, щоб почувати себе добре .

На цьому етапі людина має свою першу кризу, пов’язану з тілом.

Спроби вписатися в певні норми краси суспільства або бажання виглядати певним чином, все це може спричинити різні проблеми, такі як булімія або анорексія.

Створення здорових зв’язків з іншими людьми та швидке розв’язання будь-яких проблем, які можуть призвести до низької самооцінки, є дуже важливим.

Підлітки незабаром стануть молодими людьми, які зазнають результати цих невирішених проблем і будуть стикатися з наслідками все своє життя.

Зрілість (середній вік)

зрілість

Цей етап життя характеризується стабільністю, але це зовсім не означає, що зовсім не буває криз.

Стабільна, хоча й нудна робота, або відчуття боргу щодо заснування сім’ї, може переповнити людину під час цього дуже важливого етапу життя.

Багато людей не наважуються змінити роботу, а ті, хто наважилися, можуть зазнати важкої кризи і жалкувати про своє рішення. Все це залежить від багатьох чинників.

Коли мова йде про те, щоб мати сім’ю, люди на цьому етапі свого життя намагаються втекти від самотності та соціального тиску, щоб знайти дружину або мати дітей. Це може призвести до того, що вони будуть жити не з тією людиною все життя.

Важливо не дозволяти іншим людям або таким коментарям, як, “годинник тікає” керувати вами.

Похилий вік

похилий вік

Ви пройшли три етапи життя, і тепер ви перебуваєте в останньому, коли час виходити на пенсію та більше  насолоджуватися життям.

Проте цей етап життя іноді визначається самотністю.

Люди, чиї діти вже живуть власним життям, або чиї подружжя померли, можуть впадати в депресію та жити тихо і спокійно.

Тим не менш, це чудовий час робити все, що ви хочете, те, що ви ніколи не могли зробити в минулому.

Подорожуйте, зустрічайтеся з новими людьми та робіть лише те, що робить вас щасливими… Усе можливо з правильним ставленням та ентузіазмом.

Кожен етап життя має свої переваги та недоліки. Однак те, що вам дійсно потрібно зробити, це пройти кожен з них повною мірою, саме так, як ви хочете та бути самим собою.

Життя проходить надто швидко, щоб витрачати час, прагнучи бути в іншому місці.

Нумо зробімо все можливе, щоб прожити своє життя цікаво, і спробуймо насолоджуватися кожним моментом.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.