5 лікарських трав для запобігання хронічній втомі

Досі немає засобів, щоб вилікувати хронічну втому: з допомогою лікаря ви можете лише зменшити симптоми. Однак здорові звички, такі як фізичні вправи, хороший сон, а також лікарські трави допоможуть для запобігання хронічній втомі.
5 лікарських трав для запобігання хронічній втомі

Останнє оновлення: 26 січня, 2019

Ви постійно втомлюєтеся? У вас проблеми зі сном вночі і з концентрацією протягом дня? Будьте обережними, тому що у вас може бути синдром хронічної втоми! Дізнайтеся далі, що робити для запобігання хронічній втомі.

Постійна зайнятість та стрес можуть серйозно вплинути на ваше здоров’я та загальне щастя.

Стрес – це психічна втома, що виникає через ненормально високий рівень докладених зусиль. Він викликає симптоми, які впливають на ваше здоров’я і життя.

Синдром хронічної втоми є тривалим розладом, що спричиняє біль у м’язах, втому і проблеми зі сном. Симптоми не зникають незалежно від того, скільки ви спите.

Усе це стає частиною вашого життя і не дозволяє жити нормально та правильно. Навіть прості, звичайні завдання здаються дуже важкими. Це також може призвести до інших захворювань, оскільки недостатня кількість сну послаблює імунну систему.

Багато наукових організацій вважають, що хронічна втома є проблемою охорони здоров’я населення, оскільки вона є основною причиною серцево-судинних, ниркових і психологічних проблем.

Поставити діагноз є складним завданням, оскільки є багато різних можливих причин. Лікар зазвичай запитує про історію хвороби, роботу і домашнє життя, про те, як часто у вас є симптоми і як вони впливають на ваше життя.

Після аналізів, щоб вилучити можливість інших хвороб, таких як анемія і деяких інших інфекцій, лікар може запропонувати можливості лікування.

Як завжди, природа надає нам безліч варіантів лікування, і хронічна втома не є винятком. Читайте далі, щоб дізнатися про те, як можна використовувати 5 трав запобігання хронічної втоми.

5 трав для запобігання хронічної втоми

1. Сибірський женьшень

запобігання хронічної втоми

Сибірський женьшень може допомогти вам повернути енергію. Його вважають потужним засобом для фізичної діяльності, м’язової сили та витривалості. У Китаї та Росії він є дуже популярним.

Ви можете натрапити на нього в списку інгредієнтів ваших улюблених енергетичних напоїв, що є доказом його здатності збільшувати енергію і життєву силу, а також зміцнювати імунну систему.

2. Звіробій

звіробій

Звіробій є ще одним засобом для боротьби з безсонням і депресією, які доповнюють хронічну втому. Його рекомендують вживати, коли у вас є саме ці симптоми.

Звіробій – трава з жовтими квітками і антидепресантними властивостями. Він добре підходить для тривоги, розладу з дефіцитом уваги та інших супутніх проблем, а також болю в м’язах.

3. Лимонник китайський

Лимонник китайський – рослина, яка стимулює центральну нервову систему, дозволяючи їй позитивно реагувати на стрес, і призводить до більшої розумової чіткості та швидких рефлексів. Такі країни, як Росія, Китай, Японія і Південна Корея використовують його як частину традиційної медицини для лікування стресу.

Він добре підходить для нирок і якщо у вас депресія. Загалом, він допомагає підвищити продуктивність у повсякденній діяльності. Крім того, лимонник містить антиоксиданти, що робить його ідеальним для печінки та імунної системи.

4. Гінкго білоба

гінкго білоба

Проблеми концентрації і пам’яті досить часто зустрічаються у людей з хронічною втомою. На щастя, гінкго білоба є природним, ефективним способом відновити ваші розумові здібності.

Поширена в китайській медицині трава допомагає збільшити циркуляцію в мозку. Вона допомагає встановити нейронні зв’язки і протидіє амнезії і проблемам, які виникають у мозку. Таким чином, люди з хворобою Альцгеймера, деменцією і хворобою Паркінсона часто приймають гінкго білоба разом з іншими видами лікування.

5. Локриця

І остання, але не менш важлива, локриця, трава, яка використовується в кулінарних традиціях Європи і тропічної Азії, щоб приготувати цукерки. Оскільки вона смачна, її легко споживати – у вигляді таблеток або чаю.

Вона прекрасно підходить для лікування хронічної втоми через надмірно високе виробництво гормонів стресу. Це підсилювач настрою, корисний для депресії та тривоги.

локриця

На жаль, досі немає ліків проти хронічної втоми. Однак, ви, разом зі своїм лікарем, можете зменшити симптоми для запобігання хронічній втомі. Крім того, здорові звички, такі як фізичні вправи, хороший сон, а також уникання стресових ситуацій, допоможуть вам бути більш позитивними і розслабленими.

В ідеалі, лікування також повинно складатися з соціальної підтримки та доглядом за самим собою. Позбувайтеся своїх поганих звичок і розвивайте такий спосіб життя, який буде більш гармонійно поєднуватися з вами і вашим оточенням.  • Barbado Hernández, F. J., et al. “El síndrome de fatiga crónica y su diagnóstico en Medicina Interna.” Anales de medicina interna. Vol. 23. No. 5. Arán Ediciones, SL, 2006.
  • Sandín, Bonifacio. “El síndrome de fatiga crónica: Características psicológicas y terapia cognitivo-conductual.” Revista de Psicopatología y Psicología clínica 10.1 (2005): 85-94.
  • Solà, Joaquim Fernández. “Síndrome de fatiga crónica y su relación con la fibromialgia.” Revista española de reumatología: Órgano Oficial de la Sociedad Española de Reumatología 31.10 (2004): 535.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.