Дізнайтеся про корисні переваги звіробою

Попри те, що корисні переваги звіробою для здоров'я досить численні, перед тим, як його спробувати, вам треба звернутися до фахівця, особливо якщо ви збираєтесь лікувати ним хворобу.
Дізнайтеся про корисні переваги звіробою

Останнє оновлення: 01 жовтня, 2018

Переваги звіробою численні. Ви можете купити цю траву як інфузію, в капсулах або як олію. Його додавання до раціону допоможе запобігти багатьом захворюванням. Перед тим, як спробувати, важливо звернутися до лікаря, особливо якщо ви приймаєте спеціальні медикаменти або хворі.

Хоча звіробій є природним продуктом, він може мати побічні ефекти, якщо приймати певні ліки. Однак це трапляється досить рідко.

Переваги звіробою

У цій статті ви можете прочитати про 6 переваг звіробою. Ця трава може істотно поліпшити ваше здоров’я, тим самим допомагаючи вам насолоджуватися кращою якістю життя.

1. Це антидепресант

Багато професіоналів рекомендують використовувати цю траву для лікування депресії. У деяких випадках це навіть може допомогти зняти стрес і тривогу. Проте ви повинні спершу проконсультуватися з лікарем.

переваги звіробою від депресії
Якщо ви страждаєте на депресію або тривожність, дуже ймовірно, що вам потрібен препарат, який допоможе вам керувати вашим станом. Хоча ця трава натуральна, ви повинні дотримуватися відповідної кількості, призначеної лікарем.

2. Корисний під час менопаузи

Крім того, є ризик появи депресії під час менопаузи. На щастя, звіробій може допомогти з симптомами менопаузи, такими як перепади настрою, тривога, гарячі спалахи.

Проте його можна приймати і до менопаузи, щоб полегшити деякі природні процеси в організмі, зокрема передменструальний синдром. Це означає, що ця трава підходить для жінок різного віку. Крім того, звіробій допомагає зменшити біль під час місячних.

3. Корисний від мігрені

Багато людей страждають на мігрені. Мігрені – це дуже інтенсивні головні болі, які часто супроводжуються нудотою та запамороченням та можуть тривати до 3 днів. Багатьом людям доводиться звертатися за медичною допомогою через головний біль, тому що навіть ліки не полегшують його.

Хороша новина полягає в тому, що звіробій також підходить для лікування мігрені та головного болю. Це природний вибір для людей, які страждають від сильного болю.

4. Підтримує баланс гормонів

Ще однією перевагою звіробою є те, що він зберігає баланс гормонів. Наприклад, людям із захворюваннями щитоподібної залози завжди доводиться стежити за рівнем гормонів. Прийом звіробою може надати багато позитивних переваг.

переваги звіробою для щитоподібної залози
Звіробій не лише допоможе щитоподібній залозі нормально працювати, але й також знизить такі симптоми, як зміна менструального циклу, судоми, надмірна втома, апатія тощо.

5. Допомагає подолати залежність

Ви пробували все, щоб кинути курити? Ви залежні від алкоголю? Ви переїдаєте? Звіробій також допомагає подолати залежність. Необхідно приймати його під час періодів абстиненції, щоб контролювати тягу та тривогу, що, у свою чергу, допомагає збільшити силу волі, щоб запобігти рецидиву.

6. Лікує шкірні проблеми

Переваги звіробою також ідеально підходять для лікування шкірних проблем. Він корисний від таких шкірних розладів:

  • дерматит
  • попрілість
  • опіки
  • алергія

Ця трава стимулює кровообіг (вона також може допомогти з проблемами кровообігу), що прискорює процес загоєння шкіри. Це може допомогти вам, якщо у вас є екзема, атопічний дерматит або інші захворювання шкіри.

Ви колись пробували звіробій? У вас є якісь зі згаданих вище проблем? Хочете відчути на собі переваги звіробою? Перш ніж це зробити, вам необхідно звернутися до лікаря. Звіробій може допомогти вашому здоров’ю багатьма способами. Не вагайтеся ділитися своїм досвідом з нами.  • Ng, Q. X., Venkatanarayanan, N., & Ho, C. Y. X. (2017). Clinical use of Hypericum perforatum (St John’s wort) in depression: A meta-analysis. Journal of Affective Disorders. https://doi.org/10.1016/j.jad.2016.12.048
  • Apaydin, E. A., Maher, A. R., Shanman, R., Booth, M. S., Miles, J. N. V., Sorbero, M. E., & Hempel, S. (2016). A systematic review of St. John’s wort for major depressive disorder. Systematic Reviews. https://doi.org/10.1186/s13643-016-0325-2
  • Yücel, A., Kan, Y., Yesilada, E., & Akın, O. (2017). Effect of St.John’s wort (Hypericum perforatum) oily extract for the care and treatment of pressure sores; a case report. Journal of Ethnopharmacology. https://doi.org/10.1016/j.jep.2016.12.030
  • Becker, S. P., Luebbe, A. M., Greening, L., Fite, P. J., & Stoppelbein, L. (2017). A Preliminary Investigation of the Relation Between Thyroid Functioning and Sluggish Cognitive Tempo in Children. Journal of Attention Disorders. https://doi.org/10.1177/1087054712466917
  • Hisil, Y., Sahin, F., & Omay, S. B. (2005). Composition of Hypericum perforatum L. and its medical importance. UHOD, Uluslararasi Hematoloji-Onkoloji Dergisi.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.