5 порад, щоб нові туфлі не натирали вас

20 Січня, 2019
Ви купили нові туфлі, але вони лише завдають вам незручностей і проблем? Ми розповімо, як вирішити цю проблему за допомогою простих секретів, які легко застосувати вдома.

Усім подобається купувати взуття. Щойно ми бачимо омріяну пару в магазині, стає складно відмовити собі в покупці. У голові зринають картини того, наскільки гарно ці нові туфлі пасуватимуть до якоїсь сукні чи штанів.

Тим не менш, протягом перших кількох тижнів нові туфлі можуть стати справжньою проблемою. Ноги починають боліти та вкриваються мозолями. Дотримуйтеся вказаних нижче порад, щоб легко розносити нове взуття.

Іноді буває таке, що ви купили нові туфлі, але не хочете носити їх. Здається, що краще взути стару пару, щоб уникнути дискомфорту та мозолів. Нікому не хочеться мучитися, сидячи на роботі чи в гостях. Погодьтеся, що в цьому мало радості. Нові туфлі припадають пилом, а ви сердитеся за це на самих себе.

Щоб покінчити з проблемою затісного взуття, можна використовувати вказані нижче поради. Вони захистять ваші ніжки від пошкоджень і ран. Спробуйте їх і оберіть варіант, який найкраще вам підходить. Світ вмирає від нетерпіння побачити ваші нові туфлі!

П’ять порад, щоб розносити нові туфлі

як носити нові туфлі

Твердий матеріал взуття – це основна причина, чому болять ноги. З часом він починає розношуватися й пристосовується до форми стоп. А поки взуття ще нове, радимо вжити такі запобіжні заходи:

1. Використовуйте бинт

Так, це і справді простий метод, який кожен може використати. Тим не менш, це не означає, що він недієвий. Просто прикріпіть бинт чи пластир на п’яту там, де зазвичай натирають туфлі. Це захистить шкіру від пошкоджень і мозолів.

Використовуйте досить велику пов’язку, щоб покрити всю ділянку п’ятки, яка контактує з взуттям. В іншому випадку вона відставатиме і врятує вас лише на кілька хвилин.

Радимо прочитати: Мозолі на ногах? Позбудьтеся їх за допомогою 100% натуральних засобів

2. Грубі шкарпетки та фен

Це дуже простий і корисний трюк. Коли матимете трохи вільного часу вдома, надіньте нові туфлі на найтовстіші шкарпетки. Шкарпетки мають зайняти весь вільний простір усередині пари. Після цього посушіть феном взуття там, де воно здається найтугішим. Гаряче повітря пом’якшить і розтягне матеріал. Якщо потрібно, повторіть цю процедуру кілька разів.

3. Дитяча присипка

як розносити нові туфлі

Це ще один швидкий метод уникнути мозолів і болю. Нанесіть дитячу присипку на проблемну ділянку, щоб зменшити тертя. Також можна використовувати твердий дезодорант. 

4. Силіконові смужки

У магазині з взуттям або спеціальному ортопедичному магазині можна купити силіконові смужки, які приклеюються на п’ятку взуття. Вони також допомагають уникнути тертя шкіри об тверду поверхню. Таким чином, ви вбережете свої ніжки від травм і дискомфорту.

Дивіться також: 10 засобів, щоб відновити блиск взуття

5. Пакетик із теплою водою

Остання порада трохи контроверсійна, адже багато людей сумніваються в тому, чи вона працює. Тим не менш, дехто стверджує, що це дуже ефективний метод розносити взуття. Покладіть пакетик із гарячою водою в туфлі. Звісно, потрібно переконатися, що він не протікає.

Після цього поставте взуття в морозильну камеру на ніч. Під впливом низьких температур вода розшириться та трохи розтягне взуття. У результаті туфлі стануть більшими й не натиратимуть вас. Якщо одного разу мало, можете повторити цю процедуру.

Ще один простіший варіант, який найчастіше використовують у народі, – розношувати пару поступово. Просто взувайте туфлі на кілька годин на роботі чи вдома й беріть із собою перезувне. З кожним разом взуття трохи розширюватиметься й адаптуватиметься до ноги. Завдяки цьому ви уникнете травм і зможете довше носити туфлі без дискомфортних відчуттів.

Як варіант, можна також піти в ремонт взуття та попросити їх про допомогу. Спеціаліст використає професійні способи розширення взуття.

Також не забувайте правильно доглядати за ногами. Якщо на них мозолі чи рани, неодмінно продезінфікуйте їх і захистіть від інфікування.

Обирайте якісне взуття

Не варто навіть казати, що якісне взуття не має натирати ноги. Дуже часто ми нехтуємо власним здоров’ям заради економії, утім скупий платить двічі. Краще купити одну хорошу пару взуття, ніж кілька неякісних.

Крім того, переконайтеся, що ви вибрали правильний розмір: між великим пальцем і носком туфель має бути щонайменше один сантиметр.

Ще одна причина обирати хороше взуття – підкладка. Якісні внутрішні матеріали менше натирають ногу, не призводять до надмірного потовиділення й болю. Ще краще, якщо пара має дуже м’яку устілку, що рівномірно розподіляє вагу по всій стопі.

Насамкінець, хочемо підсумувати все, про що ми розповіли, однією порадою. Завжди добре подумайте, перш ніж купувати взуття. Якщо ви не впевнені в його якості або думаєте, що вони погано носитиметься, краще відмовтеся від покупки. Ви неодмінно знайдете кращий варіант і вбережете себе від болю й мозолів. Можливість уникнути дискомфорту – це вагома причина витратити трохи часу на пошуки іншої пари.