8 хитрощів, щоб довго носити підбори

У цій статті ми поділимося 8 секретами, щоб ви могли комфортно носити підбори всю ніч.
8 хитрощів, щоб довго носити підбори

Останнє оновлення: 16 грудня, 2018

Підбори – це привабливий елемент взуття, який став модним із моменту появи. Однак, якщо вам доводиться носити їх тривалий час, це може бути незручно.

Хоча багато людей вважають, що потрібно змиритися з дискомфортом, це не повинно бути так. Є безліч прийомів, які ви можете використати, щоб вам було комфортно і ви могли виглядати красиво та витончено.

У цій статті ми розповімо вам про основні прийоми, які допоможуть вам залишатися модними за допомогою цього взуття.

Однак ми завжди рекомендуємо не носити підбори занадто багато й не носити надто високі підбори, щоб уникнути проблем зі здоров’ям.

1. Не знімайте підбори, якщо ви втомилися

не знімайте підбори
Це може здатися жорстоким, але коли ви знімаєте підбори на кілька хвилин, ви посилюєте біль. Щойно ви знімете взуття, запалення посилиться.

Ви відчуєте миттєве покращення, однак, щойно ви знову одягнете свої черевики, біль буде сильнішим, тому що ваші ноги не будуть входити так легко, як раніше.

2. Випробовуйте нове взуття заздалегідь

Якщо ви думаєте взути нові черевики, будьте обережні, зокрема, з підборами.

Якщо це для вечірки або іншої події, коли ви збираєтеся бути на ногах або ходити довгий час, найкраще спочатку випробувати підбори. Тому рекомендуємо носити їх час від часу, і щоразу трохи довше, щоб звикнути до них.

Це особливо важливо, якщо ви рідко носите взуття на підборах. У цьому випадку у вас напевно буде багато мозолів, пухирів та тріщин, і ви швидко втомитеся.

Завжди випробуйте це взуття декілька разів і носіть його вдома, щоб ноги звикли.

3. Переконайтеся, що ви носите правильний розмір

як вибрати підбори
Хоча це може здатися очевидним, люди часто роблять помилку з неправильним розміром взуття. Можливо, це тому, що туфлі, які ми дійсно хочемо, доступні лише в іншому розмірі, або просто тому, що ми не знаємо свій правильний розмір.

Дуже важливо з’ясувати свій правильний розмір. Так ви уникнете незручностей і зрештою не закинете взуття на дно шафи.

Для цього спробуйте походити в ньому деякий час, перш ніж купувати. Ви повинні переконатися, що ваша п’ятка не спадає, а пальці не дуже тиснуть.

Дійсно важливо носити правильний розмір, щоб уникнути майбутніх неприємностей. Хоча воно може бути дуже гарним, не носіть взуття, яке занадто мале або занадто велике.

4. Покладіть взуття в морозильник, щоб зробити його м’якшим

Іноді підбори виготовляють із дуже твердих матеріалів, які погано пристосовуються до стопи. Це може спричинити тертя. Щоб переконатися, що це з вами не відбувається, покладіть їх у морозильник із двома мішками води всередині.

Ви також можете покласти декілька м’ячів або трохи вологу газету всередину й залишити їх на тиждень, перш ніж використовувати. У такий спосіб матеріал стане трохи більш гнучким, буде легше адаптуватися до ноги та зменшиться тертя.

5. Використовуйте ортопедичні устілки

устілки для взуття
Ортопедичні устілки забезпечують кращу підтримку вашої стопи. Крім того, вони мають більш м’яку текстуру, що краще для підошви. Оскільки вони пом’якшені, вони також забезпечують більший комфорт.

Як правило, їх рекомендують для пом’якшення та зменшення болю, особливо на п’ятках та метатарзальних кістках.

Подібним чином, устілки допоможуть запобігти мозолям, тому ми рекомендуємо носити їх з усім взуттям, а не тільки на підборах.

6. Вибирайте ширші підбори

Хоча вони досить вишукані, класичні шпильки, як правило, трохи нестабільні та незручні. Якщо ви не професіонал, коли справа доходить до підборів, найкраще їх уникати.

Натомість вибирайте ширші підбори, які набагато стабільніші, і ви не втратите рівновагу так легко.

7. Уникайте тертя, використовуючи зволожувальний крем

як правильно носити підбори
Перш ніж ходити на підборах, нанесіть на ногу зволожувальний крем, а також трохи нанесіть у середину взуття, щоб матеріал трохи пом’якшився.

Дайте йому повністю висохнути, а потім взуйтеся. Це зробить вашу шкіру зволоженою й не буде сильно терти.

8. Підготуйтеся

Якщо, попри всі ці поради, ви не почуваєтеся комфортно, і ваші підбори все ще роблять вам боляче, то ви, очевидно, підійшли до того моменту, коли потрібно скинути підбори та повернутися до пласких туфель.

Тому завжди намагайтеся носити із собою пару зручного взуття, особливо якщо доведеться відпочити після стояння чи ходьби.

Це може вас зацікавити ...
10 засобів, щоб відновити блиск взуття
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
10 засобів, щоб відновити блиск взуття

Після щоденного використання блиск взуття швидко втрачається. У цій статті ми розкажемо про швидкі способи повернути бездоганний вигляд вашому взуттю.