5 причин передчасного старіння

Чи може печаль і стрес дійсно вкоротити вам віку? Так. Поряд з малорухливим способом життя і неправильним харчуванням, стрес і печаль дійсно є основними причинами передчасного старіння.
5 причин передчасного старіння

Останнє оновлення: 10 листопада, 2018

Ви, напевно, не раз зустрічали людей, які виглядають набагато молодше, ніж вони є насправді. Часто при цьому ви запитували себе: “Як вони це роблять?” Ми часто забуваємо, що найкращий спосіб зупинити передчасне старіння і відчувати себе молодими – це вести здоровий спосіб життя. Це передбачає безліч факторів, серед яких дієта, вправи, догляд за шкірою, і, перш за все, здатність справлятися з різними ситуаціями, які трапляються в нашому повсякденному житті.

Важливо мати на увазі, що якщо у нас є шкідливі звички, результати також будуть помітні. Проте ці результати будуть також погані; якщо ви не піклуєтеся про себе і фізично та емоційно, ви насправді прискорюєте процес старіння, впливаючи на свій зовнішній вигляд і здоров’я.

Причини передчасного старіння

Далі ми розповімо про найпоширеніші причини передчасного старіння.

Нещастя

Прекрасне психічне здоров’я може мати вкрай позитивний ефект на нашу зовнішність. Якщо ми кожен день нашого життя проживаємо в поганому настрої чи не маємо причин відчувати себе щасливими або посміхатися, гіркота, яку ми відчуваємо, відіб’ється на нашому обличчі; і з часом ми виглядатимемо набагато старшими, ніж ми є насправді.

З іншого боку, якщо ми маємо позитивний погляд на життя і нам вдається відчувати себе щасливими і посміхатися в обличчя проблемам, завжди знаходимо позитив, то ми будемо веселішими і, в свою чергу, вповільнимо процес старіння.

Стрес

Стрес впливає на передчасне старіння
Стрес стає все більш і більш поширеним. Його називають лихом двадцять першого століття, адже стрес останнім часом став однією з головних причин передчасного старіння. Деякі з найбільш помітних наслідків стресу: випадання волосся, зморшки та інші ознаки, які змушують нас виглядати старшими.

Таким чином, найкраще, що ви можете зробити, це спробувати уникнути ситуацій, які викликають стрес. У більшості випадків те, що викликає у нас стрес, не заслуговує тієї уваги, яку ми цьому приділяємо. Спокійне сприйняття стресової ситуації дає нам більше шансів на знаходження ефективного та швидкого її вирішення. Як наслідок, ми уникаємо багатьох негативних наслідків таких ситуацій.

Відсутність фізичних вправ

Помірні тренування змушують нас виглядати і відчувати себе більш живими. Також вони роблять наш зовнішній вигляд більш молодим і здоровим. Регулярні фізичні вправи мають багато переваг для здоров’я: вони запобігають ожирінню, покращують кровообіг і підвищують ємність легенів. Завдяки ним наша шкіра виглядає молодшою і пружною.

Погане харчування

Жирна їжа
Продукти, які містять мало поживних речовин і мають надлишок жирів жодним чином не приносять користь нашим органам. Навпаки, вони можуть мати серйозні негативні наслідки для нашого здоров’я і зовнішнього вигляду.

Для підтримки молодого вигляду важливо дотримуватися дієти, до якої має входити велика кількість фруктів, овочів, пісне м’ясо або м’ясо зі зниженим вмістом жиру, і пити рекомендовану кількість води щодня. Дієта, яка включає ці здорові продукти, буде надзвичайно корисною для підтримки належного здоров’я шкіри і волосся.

Нестача відпочинку

Хороший сон щоночі є важливим для регенерації клітин і відновлення енергетичних рівнів організму. Ці обидва чинники допомагають нам стати більш здоровими і сильними. Для достатнього відпочинку нам потрібно принаймні 8 годин сну. Якщо ви отримуєте менше, ви ризикуєте швидко постаріти.

Ми сподіваємося, що вам сподобалося читати цю статтю про причини передчасного старіння.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.