5 продуктів для підвищення енергії

Окрім своєї здатності регулювати нервову систему та сприяти підвищенню енергії, банани також відомі великим вмістом калію, який знімає напруження м'язів та попереджує виникнення судом.
5 продуктів для підвищення енергії

Останнє оновлення: 09 листопада, 2018

Для того, щоб встигнути за шаленим ритмом життя, нашому організму потрібна велика кількість енергії. Проте протягом більшості часу ми почуваємося виснаженими та знесиленими через напружений щоденний графік. Звісно, поява такого поганого самопочуття може мати багато причин, проте у будь-якому разі корисно буде з’їсти певні продукти, які нададуть вам наснаги та покращать ваш стан.

Часто ми обираємо продукти, які є дуже шкідливими для нашого здоров’я, наприклад, із великим вмістом цукру чи інших шкідливих складників. Ось чому у цій статті ми запропонуємо вам 5 продуктів, які здатні швидко підвищити енергію.

1. Вівсянка це справжній заряд енергії

Вівсяна каша може миттєво підвищити енергію. Саме з цієї причини її рекомендують вживати на сніданок, адже вівсянка додасть нам наснаги для активного робочого дня. Вівсяна каша є чудовим продуктом, бо у ній міститься велика кількість клітковини та корисних вуглеводів, які також є джерелом енергії.

А найголовніше – цю кашу можна їсти щодня без остраху отримати якісь ускладнення чи побічні ефекти. Вівсянку можна готувати декількома різними шляхами: заливати молоком як мюслі, варити або ж готувати з неї корисне смузі.

2. Банани

Харчування для відновлення енергії

Банани є чудовим джерелом енергії, адже містять багато калію. Вони здатні миттєво викликати прилив сил, а ще калій є дуже корисним для м’язів, особливо для людей, які активно займаються спортом чи підіймають велику вагу. 

Окрім цього, калій запобігає виникненню судом та інших ушкоджень м’язів, а також допомагає регулювати нервову систему людини. Споживання двох бананів на сніданок допоможе вам залишатися зосередженими та уважними протягом цілого дня.

3. Риба

У рибі містяться жирні кислоти омега-3. Особливо багато їх у таких видах риби, як тунець, лосось, форель та сардини. Жирні кислоти є чудовим, а найголовніше – швидкодійним джерелом енергії.

Окрім цього, наявність риби у вашому раціоні матиме позитивний ефект на вашу пам’ять та нервову систему, а ще цей продукт допоможе збільшити вашу стресостійкість.

Саме риба допоможе вам позбутися депресії та покращить вашу увагу. Якщо ваш сніданок складатиметься із бутерброда з тунцем, будьте певні, що ви залишатиметеся енергійними протягом цілого дня.

4. Яйця

Яйце

Хоча багато людей вважають, що яйця є шкідливими для здоров’я, насправді цей продукт є досить корисним та навіть необхідним нашому організму. У яйцях міститься велика кількість білків, корисних жирів, вітамінів, мінералів та антиоксидантів.

Вони є життєвонеобхідними для нормальної роботи органів людини, оскільки сприяють підвищенню енергії та посилюють рівень нашої концентрації. Споживання хоча б одного яйця на сніданок надасть вам наснаги на цілий день.

5. Вода

Як би неймовірно це не звучало, але вода і справді є одним із найголовніших джерел енергії. Стреси та фізичні навантаження спричиняють зневоднення, а вода чудово допомагає відновити баланс рідини в організмі та відновити втрачену енергію.

Саме через це нам слід випивати дві склянки води щоразу, коли ми відчуваємо виснаження. І звісно, не забувайте вживати щонайменше два літри води на день.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.