5 продуктів на сніданок, щоб втратити вагу

Сніданок - найважливіше приймання їжі, навіть якщо ви на дієті. У цій статті ми розкажемо про 5 різних продуктів, які допоможуть вам втратити вагу. Вони будуть доповненням до здорового харчування.
5 продуктів на сніданок, щоб втратити вагу

Останнє оновлення: 05 жовтня, 2018

Сніданок завжди вважали найважливішою їжею дня, оскільки він забезпечує тіло необхідною енергією для того, щоб воно прокинулося. А чи знали ви, що ви можете приготувати їжу для сніданку, яка допоможе вам схуднути? Фактично, залежно від продуктів, які ви поєднаєте, ця їжа може бути ключовим фактором, щоб втратити вагу.

Коли ви правильно харчуєтеся і зменшуєте жир в тілі, перша їжа, яку ви з’їсте після тривалого періоду голодування, дуже важлива. Крім того, потрібно правильно вибрати продукти, які ви будете споживати протягом усього дня.

На сніданок ми повинні споживати від 25 до 35 відсотків калорій, які спалюються протягом усього дня. Це означає, що збалансований сніданок повинен містити від 400 до 450 калорій з 2000, які ми повинні споживати щодня.

Дослідження, проведене вченими в Університеті Міссурі показало, що сніданок підвищує гормон грелин. Він також підвищує рівень хімічних речовин у мозку, пов’язаних з апетитом. Це дає відчуття повного насичення, що дозволяє знову відчути голод і зменшує тягу.

Це пов’язано з тим, що споживання збалансованого сніданку може стати вагомим для того, щоб досягти ідеальної ваги. Він повинен містити необхідні поживні речовини і бути в адекватних порціях.

Що треба їсти на сніданок, щоб втратити вагу

Хороший сніданок для схуднення повинен містити:

  • Від 10 до 15 грамів жиру
  • 25 грамів клітковини
  • від 13 до 20 грамів білка

Фахівці рекомендують додавати вітаміни, мінерали та специфічні вуглеводи. На основі цього ми рекомендуємо 5 основних продуктів, які допоможуть вам схуднути і залишать вас задоволеними.

1. Вівсяна каша

Вживання вівсяної каші – це чудовий вибір, щоб подбати про свою фігуру, під час споживання збалансованого сніданку.

Це означає, що вівсянка – з низьким вмістом калорій. Вона забезпечує нас великою кількістю вітамінів групи В, мінералами та ненасиченими жирами. Вони водночас забезпечують організм важливою кількістю енергії. Це врівноважує фізичні та психічні зусилля, які необхідні протягом усього дня.

Вівсяна каша складається з 25% білка, елемента життєво важливого для формування м’язової маси. Крім того, вона містить волокно, яке називається бета-глюкан, що знижує рівень холестерину і задовольняє відчуття голоду.

Крім того він контролює рівень цукру в крові. Він працює як очищувач для виділення токсинів, що містяться в кишківнику. Він також видаляє жир з артерій.

2. Яйця

Яйця – це універсальний продукт. Їхній склад (багато вітамінів, мінералів і білка) забезпечує високий рівень енергії в організмі. Водночас вони регулюють апетит протягом дня і зменшують відчуття голоду.

Крім того, яйця є основою, коли йдеться про збалансовану дієту. Насправді, вони допомагають організму зберігати м’язову масу під час втрати ваги.

яйця на сніданок

Цей продукт містить поживну речовину, яка називається холіном, що стимулює діяльність мозку і покращує серцево-судинну функцію. Справді, дослідження в Університеті Східної Фінляндії класифікує яйця як один з продуктів, що покращує пам’ять та запобігає хворобі Альцгеймера.

3. Кава

Кава пропонує декілька переваг функції мозку, якщо її споживати в перші години дня. Найважливіший аспект полягає в тому, що вона покращує нашу пам’ять, настрій та здатність зосереджуватися.

Також вона містить велику кількість кофеїну. Через це кава є ключовим компонентом для втрати ваги, оскільки вона стимулює функції нервової системи. Водночас це стимулює виведення жирових тканин.

4. Зелений чай

Зелений чай – це напій з низьким вмістом калорій, що робить його ідеальним для сніданку. Він особливо корисний через вміст антиоксидантного епігалолтатехіну галлату. Це допомагає захистити серце, прискорює метаболізм і спалює жир.

Стаття, опублікована в Європейському журналі харчування, стосується експерименту, проведеного групою дієтологів. Вони визначили, що люди, які пили принаймні 2 склянки зеленого чаю в день, мали менше жиру в організмі та меншу талію.

зелений чай, щоб втратити вагу

5. Сухофрукти

Сушені фрукти – це антиоксидант, який містить мінерали, здоровий жир, білок та клітковину. Завдяки цьому вони здатні контролювати рівень холестерину в крові та допомагають забезпечувати енергію організму.

Перевага сухофруктів полягає в тому, що вони задовольняють голод. Тим не менш, цей продукт має високу калорійність. Тому його слід споживати помірно, від 15 до 20 грамів на день.

Як ми бачимо, є різні варіанти, які ми можемо включити в сніданок, щоб втратити вагу. Пам’ятайте, що в цьому процесі треба зберігати збалансовану дієту. Якщо у вас є сумніви, зверніться до лікаря.  • Rebello CJ., O’Neil CE., Greenway FL., Dietary fiber and satiety: the effects of oats on satiety. Nutr Rev, 2016. 74 (2): 131-47.
  • Fuertes García A., Egg consumption and cardiovascular risk. Nutr Hops, 2016.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.