5 способів зробити кухню бездоганною

Ми розповімо вам про найкращі способи зробити кухню бездоганною. Це дуже прості поради, які не займуть багато часу.
5 способів зробити кухню бездоганною

Останнє оновлення: 20 вересня, 2018

Ви хочете зробити кухню бездоганною? Хоча це вимагає певних зусиль, не завжди потрібно витрачати стільки часу, скільки ви думаєте. Зрештою, ми схильні забувати, що є швидкі та прості рішення. Секрет у тому, щоб знайти їх і скористатися ними.

Важливо зазначити, що швидкі та прості рішення надходять з кількох джерел: спеціальні хімікати, домашні засоби, профілактичні заходи тощо.

Отже, ми вирішили поділитися найефективнішими, щоб ви завжди мали бездоганну кухню.

Спробуйте їх. Ми впевнені, що є деякі (або й багато), яких ви ще не пробували!

5 способів зробити кухню бездоганною

1. Додайте оцет до прибирання

білий оцет може зробити кухню бездоганною
Додавання трохи білого оцту до хімічних засобів для чищення є дуже популярним трюком.

Білий оцет полегшує хатні справи, оскільки завдяки йому бруд легше відходить. Тому його вже не треба довго терти ганчіркою чи щіткою. Ба більше, додавання невеликої кількості оцту підвищує ефективність хімічних засобів для чищення.

2. Мийте витяжку

Коли ви чистите кухню, ви, мабуть, зосереджуєтеся на найбільш помітних частинах і зазвичай забуваєте про те, чим ви найбільше користуєтеся. Однією з таких ділянок є витяжка.

Як і мікрохвильові та звичайні печі, витяжки, як правило, накопичують багато мастила. Щоб його усунути, треба зняти сталевий фільтр та промити його сумішшю гарячої води, лимонного соку та білого оцту.

Після миття та дезінфекції фільтру очистьте внутрішню частину витяжки за допомогою аміаку або спеціального засобу для видалення бруду з витяжок. Щойно ви закінчите чистити її, ваша кухня буде помітно краще пахнути, і все буде здаватися чистішим.

Ви повинні чистити витяжку принаймні раз на тиждень.

3. Витирайте посуд

як зробити кухню бездоганною
Бездоганність кухні також залежить від посуду. Ось чому важливо звернути увагу на те, як ми його миємо.

По-перше, подумайте про вашу сушарку.

Чи часто ви її розбираєте, або ж вода накопичується? Коли в сушарці є чистий посуд, ви його протираєте сухою ганчіркою, перш ніж покласти на місце? Ви ставите його на місце мокрим?

Якщо так, на вашому посуді можуть бути плями від води або навіть поганий запах. Ось чому, навіть якщо ваша кухня дуже чиста, вона може здаватися небездоганною. Щоб розв’язати цю проблему, просто сушіть посуд, перш ніж його ставити. Дуже добре протирати тарілки насухо перед тим, як поставити їх у шафу.

4. Дезінфікуйте губки

зробити кухню бездоганною природними засобами
Через неправильне миття засобів для чищення на них можуть накопичуватися бруд (особливо жир) і погані запахи. Отже, ви повинні дезінфікувати їх, а також часто міняти. В ідеалі, їх треба міняти принаймні один раз на місяць (особливо губки, які використовують для миття посуду).

Який найшвидший і найефективніший спосіб чистити щітки, губки та жирні ганчірки?

Перед тим, як лягати спати, помістіть їх у скляний контейнер з невеликою кількістю води та спирту і залиште на ніч. Вранці ваші засоби для чищення будуть чистими та знову готовими до використання. Ви повинні робити це двічі на тиждень.

З іншого боку, важливо пам’ятати, що ці засоби мають бути розміщені у добре провітрюваному приміщенні, де вони можуть добре висохнути. Якщо ви зберігаєте їх в лотку або в будь-якому іншому контейнері, важливо, щоб ви його зливали, щоб запобігти накопиченню води. Так ви зможете запобігти вологості та грибкам в лотку.

Зрештою, очевидно, що брудні засоби для чищення не допоможуть зробити кухню бездоганною. Замість цього це перешкоджатиме вашим зусиллям, тому настільки важливо доглядати за чистими інструментами. Погане очищення є результатом неефективних інструментів.

5. Прочищайте раковину

як прочистити раковину
Дуже часто частинки їжі потрапляють у водостік. Особливо це стосується випадків, коли в раковині після їжі є багато тарілок. Через деякий час їжа може викликати неприємні запахи. Щоб запобігти цьому, можна скористатися двома інгредієнтами: кавою та колою.

Як правильно їх використовувати?

  • По-перше, очистьте мийку та переконайтеся, що її не треба не буде використовувати якийсь час (в ідеалі, понад годину).
  • Потім висипте кавові зерна з кавоварки і залийте гарячою водою.
  • Залиште на деякий час, і все готово.

Це можна робити стільки разів, скільки потрібно, оскільки це абсолютно нешкідливо. Крім того, кава залишає дуже приємний аромат, на відміну від інших засобів.

  • Ще один дуже простий метод, який можна часто використовувати для того, щоб усунути з раковини будь-які залишки їжі: зробити так само, як і з кавою, тільки з літром коли та чотирма столовими ложками харчової соди (десь 40 грамів).
  • Ви можете залишити цей засіб діяти на годину або навіть на ніч, щоб зробити кухню бездоганною.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.