6 порад для подолання горя

Для того, щоб пройти крізь цю стадію, важливо прийняти те, що сталося. Не забувайте, що ваша кохана людина або будь-яка особа, яку ви втратили, хотіла б, щоб ви були щасливими. Спробуйте зайнятися чимось і проводити час з родиною і друзями.
6 порад для подолання горя

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Усвідомити втрату коханої людини, подолати горе і продовжити жити далі – це одне з найважчих випробувань, з якими ми можемо зіткнутися в житті. Необхідність визнати, що той, кого ми любимо, більше не існує фізично. Це удар по нашому почуттю реальності, що збиває з пантелику і майже завжди вганяє нас в тривалий період депресії і смутку.

У всіх нас є різні способи боротьби зі смертю коханої людини, і потужна підтримка може бути ключем до подолання болю від горя. За даними дослідження, перебування в сприятливому соціальному середовищі і здоровий спосіб життя допомагають людям з часом подолати горе.

Але залежно від впливу, який може мати смерть. А також від людини, яка страждає, на відновлення можуть знадобитися місяці або навіть роки.

Важливо пам’ятати, що у горя є емоційні та фізичні симптоми. Люди, які сумують, як правило, страждають від крайньої втоми, втрати апетиту і зниження сексуального бажання. Якщо ваш процес скорботи більш складний і містити інші симптоми, окрім депресії, вам слід звернутися за допомогою до професійного психолога.

Він може допомогти вам визначити найкращий курс, щоб подолати горе.

Якщо ви переживаєте важкий час після втратити коханої людини, ми запрошуємо вас розглянути наші рекомендації. Вони допоможуть вам прийняти втрату і відновити нормальний ритм життя.

Час

Час має вирішальне значення у подоланні горя. Деяким людям потрібно більше часу, ніж іншим. Але кожен повинен пам’ятати, що знадобиться час, щоб звикнути до думки, що людина пішла, і ми повинні йти по життю далі.

Усвідомте, що тужити – це нормально

горе і сльози
Біль, який ви відчуваєте після втрати, неминучий і несе з собою безліч емоцій, які можуть погіршити ваше самопочуття. Але це нормальна частина процесу, яку можна подолати лише поступово. Переконайтеся, що ви намагаєтеся не брати на себе провину або придушувати свої почуття, коли ви проходите крізь цей хворобливий етап.

Висловлюйте свої почуття

Поруч з вами завжди буде хтось, хто готовий слухати і розділити біль, який ви відчуваєте через відсутність коханої людини. Говорити про те, що сталося, і висловлювати емоції, які викликає втрата. Це спосіб визнати, що ваша кохана людина пішла, і ви скоро зможете звернутися до щасливих спогадів.

Але якщо ви пригнічуєте ці почуття сумом і розчаруванням, ви можете стати ізольованими, що тільки посилить ваше горе і відштовхне людей, які вас підтримують.

Пам’ятайте, що життя триває

задоволена дівчина
Хоча втратити когось настільки боляче, що у вас може зникнути бажання жити далі, життя все ж триває, і є інші люди, які потребують нас. Подумайте про вашу кохану людину, яка завжди хотіла всього найкращого для вас, і знайдіть спосіб бути щасливими навіть за її відсутності.

Знайдіть нові види діяльності, які вам подобаються, проводьте час з родиною та друзями і присвячуйте всі свої нові досягнення людині, яка пішла. Все це допоможе витягти вас з депресії і подолати горе.

Подбайте про своє здоров’я і здоров’я вашої родини

Глибокий біль, викликаний втратою коханої людини, може змусити вас забути про важливі фактори. Як от належне харчування, регулярні фізичні вправи та інші корисні звички, які покращують якість вашого життя. Важливо відновити їх, тому що це допомагає полегшити депресію та уникнути серйозних хвороб.

Підтримайте свою родину

щаслива родина
Навіть якщо ви відчуваєте величезний біль, пам’ятайте, що ви не єдина людина, яка страждає від цієї втрати. Можливо, ваша родина або друзі також потребують підтримки. Підтримуючи інших, ви відчуєте себе краще. Ваша сім’я і друзі також потребують нагадування про щасливі моменти і хороші часи, які житимуть у ваших серцях назавжди.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.