6 порад, щоб омолодити організм під час сну

23 Грудня, 2018
Щоб омолодити організм під час сну, важливо вміти забувати про власні турботи та щоденні справи і присвятити цей час сну та розслабитися.

Мирно та міцно спати всю ніч – це прекрасний спосіб омолодити організм під час сну. У результаті ви прокинетесь, добре відпочивши. Однак, на жаль, не кожному вдається добре висипатися.

Щоночі ми повинні спати щонайменше 7 годин, щоб відновити всю свою витрачену енергію протягом дня.

Водночас у людей, які не висипаються, починають з’являтися проблеми зі здоров’ям. Ці проблеми зі сном викликані стресом, тривогою, певними ліками та іншими причинами. Сьогодні ми хочемо обговорити поганий нічний сон після важкого робочого дня. Ми також запропонуємо вам варіанти, щоб ви могли поліпшити якість сну та більше відпочивати.

Зверніть увагу на ці поради, які допоможуть вам омолодити організм під час сну.

1. Визначте час, щоб іти спати

Перше, що вам потрібно, це зробити хороший нічний сон щоденною звичкою. Ви можете це зробити, вибравши фіксовану годину, коли лягати спати щоночі. Таким чином, за 30 або 40 хвилин вам вже буде хотітися спати.

Отже, ваш мозок буде отримувати сигнал та звикне до розуміння, що це час, коли ви лягаєте спати. Ви повинні чітко себе контролювати, щоб лягати спати щоночі в той самий час.

відпочити від роботи

2. Релаксація

Є багато способів розслабитися. Один з них – це робити дихальні вправи, пропускати повітря через ніс і видихати через рот. Повторюйте цю вправу 10 хвилин. Таким чином, ви будете усувати відчуття стресу і тривоги зі свого розуму і тіла.

Крім того, ваша душа буде в спокої. Інша вправа, яку ми можемо порадити, – це рахувати від 100. Між кожним номером ви повинні зупинятися і казати собі: “Розслабся”.

Ми впевнені, що ви не помітите, до якого числа ви дорахували, тому що коли ви повернетеся до реальності, вже буде ранок.

3. Ароматерапія, щоб омолодити організм під час сну

Цю тисячолітню техніку використовують для догляду за тілом та релаксації. Ароматичні олії можуть допомогти вам омолодити організм під час сну. Візьміть трохи олії на вказівні пальці і нанесіть її на зону за вуха, на скроні та шию, легко масажуючи, заплющивши очима.

Таким чином ви увійдете у стан релаксації. Сон прийде незабаром. Серед олій, які ми рекомендуємо, є такі:

4. Затишна спальня

Ваша кімната – це ваш замок, і це найкраще місце в будинку для відпочинку. Ось чому атмосфера повинна бути максимально гармонійною. Кімната повинна бути в повному порядку, бездоганно чистою, і ви повинні слідкувати, щоб там не було шумно. А також у вас повинні бути непрозорі віконні фіранки.

Це не дозволить гучним звукам, які можуть заважати відпочинку, потрапити всередину. Якщо ви не можете усунути шум і світло, надівайте маску для очей і використовуйте вушні затички для швидкого та ефективного засинання.

5. Легка їжа

Ми рекомендуємо, щоб вечеря, останнє приймання їжі в день, була дуже легкою та з низьким вмістом калорій. Якщо ви будете їсти багато їжі перед сном, травній системі знадобиться більше часу, щоб виконати свою роботу.

легка їжа

Пити багато рідини не рекомендовано. Якщо ви це зробите, ви будете бігати в туалет всю ніч, тим самим ви перервете собі сон. Якщо ви хочете пити, краще випийте тепле молоко або чашку чаю, додавши трохи цукру.

6. Внутрішній спокій

Щоб омолодити організм під час сну, ви повинні знайти мир з собою. Звісно, робота – це важлива частина життя, але водночас ви повинні проводити час із сім’єю та друзями. Якщо ви підете спати з думками про речі, які вам треба завтра зробити, спати буде важко.

Ось чому нам необхідний час, щоб розслабитися і знайти внутрішній спокій. Таким чином, ми зможемо прокинутися наступного дня, сповненими енергії, з позитивним настроєм, готовими підкорювати світ.

  • Chóliz, M. (1999). Ansiedad y trastornos del sueño. In Emociones y Salud.
  • Karadag, E., Samancioglu, S., Ozden, D. y Bakir, E. (2015). Efectos de la aromaterapia sobre la calidad del sueño y la ansiedad de los pacientes. Enfermería en cuidados intensivos, 22 (2), 105-112. https://doi.org/10.1111/nicc.12198
  • Montserrat Galaa, A. M., & Fortes del Valleb, M. A. (2013). Aprender a dormir. Pediatría de Atención Primaria. http://dx.doi.org/10.4321/S1139-76322013000500004
  • Rosenthal, Leon. (2010). Trastornos del Dormir. Revista de investigación clínica; organo del Hospital de Enfermedades de la Nutricion. 62. 91.
  • Vera, A. (2010). Dormir Bien. Consejo Editorial de Educación Pública Del Royal College of Psychiatrists. http://www.sepsiq.org/file/Royal/DORMIR%20BIEN.pdf