6 швидких порад щодо оформлення інтер'єру

Під час оформлення інтер’єру переконайтеся, що ви не перевантажуєте приміщення. Вам потрібен баланс однотонний баланс з приємним і вишуканим контрастом.
6 швидких порад щодо оформлення інтер'єру

Останнє оновлення: 23 лютого, 2021

Якщо ви думаєте про те, щоб надати одній із кімнат вашої оселі нового вигляду, спершу варто трохи поміркувати. Так ви приймете чудове рішення, виходячи з усіх варіантів. Щоб трохи допомогти вам, ми дамо вам 6 швидких порад щодо оформлення інтер’єру.

З часом людям набридає те, як виглядає кімната. Це може бути спальня, вітальня або кухня. Нам набридає картина, яку ми повісили, колір стін, штори виглядають не так чудово, як ми думали… Тож настає час для змін.

Однак річ не в тім, щоб піти в магазин і придбати перше, що ви там побачите. Найкращий спосіб почати цей процес – це зрозуміти кілька швидких порад щодо оформлення інтер’єру. Отож, візьміть олівець та аркуш паперу і занотуйте те, що, на вашу думку, є найбільш корисним, і тоді саме час змінити свій дім!

6 швидких порад щодо оформлення інтер’єру

поради для оформлення інтер'єру

1. Кольори, освітлення та контраст

Кольори – це основний аспект, який ви повинні враховувати при оформленні простору. Якщо кімната не дуже велика, варто пам’ятати, що світлі тони, як от пастельні, відбивають світло. Тому вони зроблять простір на вигляд більшим, ніж він є насправді.

Те саме стосується і дзеркал. Щоб скористатися цим, дуже важливо, щоб у приміщенні було хороше освітлення.

Однак якщо це велика кімната, спробуйте поєднати різні тони. Пам’ятайте, що яскраві відтінки можуть по-справжньому контрастувати, але вони можуть бути не найкращими для кімнати, яку використовують для відпочинку.

Як відомо, кольори можуть впливати на наш настрій. Такі кольори, як червоний або фіолетовий, можуть спричинити величезне зорове напруження, якщо не використовувати їх обережно.

2. Виділіть предмет

Якщо у вас гарний журнальний столик або диван, який ви хочете виділити поруч з іншими предметами в кімнаті, використовуйте для цього кольори. Виберіть контрастний колір стіни або сам предмет.

Коли ви вирішили, які тони ви хочете виділити, спробуйте використовувати їх на 20% простору кімнати. Інша ідея – використовувати ящики або полиці того ж кольору.

3. Визначте стиль

Це одна з найважливіших порад щодо оформлення інтер’єру. Щоб надати будинку або кімнаті певного вигляду, вам обов’язково потрібно визначитися зі стилем.

Тоді вам доведеться вирішити, чи хочете ви використовувати дерево для сільського ефекту, чи намагаєтесь надати простору мінімалістичного вигляду, чи ви віддаєте перевагу чомусь інноваційному, що вимагатиме поєднання кольорів.

Визначивши це, ви зможете звузити свій вибір з точки зору кольорів та дизайну. Це допоможе вам сконцентруватися на дрібних деталях, які зрештою і мають значення.

4. Білий – найкращий друг світла

Щоб створити контрасти та виділити яскраві кольори в кімнаті, вам знадобиться правильне освітлення. Чудовий спосіб отримати таке освітлення, окрім вікон та дверей – пофарбувати стелю та одну-дві стіни в білий колір.

Також спробуйте штори світлого кольору і, якщо підлога темного кольору, додайте кілька килимів, які краще відбиватимуть світло. Нарешті, у спальнях та вітальнях білі подушки створять дійсно приємну теплу атмосферу.

5. Розділ кімнат

секрети оформлення інтер'єру
Якщо у вас занадто великий простір, ви можете використовувати штори, напівпрозорі стіни або розсувні двері, щоб створити кращу атмосферу. Крім того, ви зможете використовувати обидві частини з різною метою.

Крім того, так ви прикрасите кімнати.

6. А як щодо ванної кімнати?

Що стосується цього необхідного місця у вашому домі, у нас є ще кілька пропозицій:

  • Якщо ви купуєте нові меблі, пам’ятайте, що вони мають бути корисними та практичними, а не просто гарними.
  • Сучасна тенденція – використовувати дзеркала як декоративні елементи та розмістити аптечку десь в іншому місці.
  • Використання світлих кольорів та хорошого освітлення допоможе розширити простір.
  • Плетені кошики чудово підходять для ванних кімнат, оскільки вони гарні та практичні.

Дотримуючись цих швидких порад з оформлення інтер’єру, безумовно, ви зможете отримати бажаний результат. Пам’ятайте, що, окрім правильного використання простору, важливо почуватися в ньому комфортно та отримати задоволення від свого вибору.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.