6 вправ для прискорення обміну речовин

Якщо ви шукаєте ефективні вправи для прискорення обміну речовин, уважно прочитайте цю статтю. Насправді дуже важливо регулярно займатися спортом, щоб гарно виглядати та почуватися здоровою людиною. Ми пропонуємо вашій увазі прості вправи, які ви зможете виконувати в домашніх умовах, без потреби відвідувати спортзал.
6 вправ для прискорення обміну речовин

Останнє оновлення: 08 червня, 2020

Вам не подобається власне зображення у дзеркалі, і тому ви твердо вирішили позбутися зайвих кілограмів. У вас скоро відпустка? Чи не хотілося б вам похизуватися на пляжі новими ідеальними формами?

Насправді є чимало різних ефективних вправ для покращення обміну речовин, а тому ми впевнені, що в цій статті ви неодмінно знайдете ті, які підійдуть вам найкраще.

Ми зібрали найбільш дієві вправи, за допомогою яких ви зможете прискорити метаболізм та за короткий час отримати тіло своєї мрії.

Найкращі вправи для прискорення обміну речовин

Не забувайте, що перед виконанням будь-яких вправ, навіть якщо вони є нескладними, потрібно обов’язково спершу зробити розминку. Тільки таким чином ви зможете активувати м’язи та максимально знизити ризик травмування.

1. Піднімання п’яток

піднімання ніг для прискорення метаболізму

Ця вправа є дуже простою у виконанні. Ви можете виконувати її в будь-який час та будь-якому місці, навіть удома. Саме тому ми сподіваємося, що у вас більше не буде відмовок на шляху до ідеальних форм. Перше, що потрібно зробити для правильного виконання цієї вправи – це стати, повністю випрямивши спину.

 • Почергово піднімайте п’ятки якомога ближче до сідниць, імітуючи таким чином біг на місці. Зверніть увагу, що спина при цьому має залишатися прямою.
 • Ефективність вправи можна посилити, якщо поступово збільшувати інтенсивність.

2. Швидкий біг з перешкодами

Ця вправа потребує більше зусиль, аніж попередня, адже вам знадобиться додатковий інвентар. Перш ніж почати виконувати вправу, потрібно розставити на підлозі конуси або інші невеликі предмети.

 • Вам знадобиться щонайменше 5 предметів. Розставте їх на відстані один від одного таким чином, щоб ви змогли пробігти між ними зигзагами на великій швидкості.
 • Якщо ви хочете ускладнити вправу та зробити її більш ефективною, радимо не просто бігати між конусами, а пробігти між ними, торкаючись кожного, після чого повернутися на старт.

3. Віджимання

Безумовно, ця вправа є досить простою та доступною, адже все, що вам знадобиться для її виконання – це пласка рівна поверхня. Зверніть увагу, що віджимання заслужено вважають однією з найефективніших вправ для прискорення обміну речовин.

 • Ляжте на підлогу обличчям донизу та підніміть своє тіло вгору, відштовхнувши його від землі руками.
 • Не забувайте, що кінчики пальців ніг та долоні рук мають твердо впиратися об підлогу. Віджимання потрібно виконувати таким чином, щоб руки були повністю випрямленими у верхній позиції.

Для того, щоб вправа дала позитивний результат, потрібно виконувати кілька повторень. Ви можете поступово збільшувати кількість віджимань.

4. Піднімання колін в сидячому положенні

піднімання колін для метаболізму

Для виконання цієї вправи ляжте спиною донизу на спортивний килимок, розстелений на рівній поверхні.

 • Щойно ви займете вихідну позицію, міцно сплетіть пальці обох рук в імпровізований замок за головою.
 • Зігніть ноги в колінах та підтягніть їх максимально близько до грудей.
 • Повторюйте вправу впродовж однієї хвилини, щоб отримати позитивний результат.
 • Після цього опустіть ноги на підлогу. Під час відпочинку легенько постукуйте долонями по животі, а потім зробіть ще один підхід.

5. Стрибки зі скакалкою

Ця неймовірно проста вправа знайома всім нам ще з раннього дитинства. Утім, в той період більшість з нас навряд чи замислювалася над тим, наскільки ефективними є стрибки на скакалці. Все, що вам знадобиться – це скакалка та трохи мотивації.

 • Спочатку ви можете стрибати, зімкнувши ступні докупи. Спробуйте при цьому сильно згинати ноги у колінах, щоб вони максимально наближалися до грудей.
 • Ви можете ускладнити вправу. Для цього стрибайте безперервно впродовж 30 секунд, чергуючи обидві ноги.

Виконувати стрибки на скакалці можна в будь-яку пору дня та в будь-якому місці.

6. Танці

танці для прискорення обміну речовин

Ще однією ефективною вправою для прискорення метаболізму, яку потрібно виконувати щодня, є танці. Звісно, танцювати потрібно з високою інтенсивністю, щоб усі м’язи мали змогу активно працювати.

 • Дуже важливо продовжувати рухатися навіть під час сильного скорочення м’язів.

Не забувайте, що для отримання максимально позитивних результатів необхідно бути наполегливими та виконувати вправи щодня, докладаючи при цьому максимальні зусилля. Не забувайте пити достатньо води, щоб завжди підтримувати водний баланс в організмі.

Якщо ви візьмете на озброєння ці вправи для прискорення метаболізму, процес спалення жиру відбуватиметься значно швидше, і ви зможете отримати форми своєї мрії набагато раніше, аніж ви могли собі уявити. До того ж ви зможете регулярно займатися спортом у комфортних умовах, адже всі вправи з нашої підбірки можна виконувати вдома. Вам більше не доведеться витрачати час та гроші на спортзал.

Настав час відмовитися від шкідливих звичок та забути про сидячий спосіб життя. Почніть працювати над собою, і ви неодмінно почуватиметеся здоровою та фізично витривалою людиною. Якщо ви будете виконувати вправи з цієї статті, то вже зовсім скоро побачите в дзеркалі привабливі форми та підтягнуте тіло.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.