7 порад щодо втрати ваги

7 порад щодо втрати ваги

Останнє оновлення: 22 вересня, 2015

Коли хтось хоче схуднути, то часто покладається на певні види діяльності і методи, які, замість того, щоб допомагати та зменшувати проблему, насправді роблять ще гірше і можуть призвести до серйозних наслідків.

Загалом, люди роблять незліченну кількість речей, щоб позбутися зайвої ваги, і це спричиняє так званий “ефект йо-йо” та ставить їх здоров’я у небезпеку. Тому що не можна набирати і втрачати вагу безконтрольно, це може мати погані наслідки (розтяжки, целюліт, слабкість, проблеми з травленням і т.д.).

Якщо ви дійсно хочете швидко схуднути, найкраще, що ви можете зробити, це звернутися до фахівця, який знає про залози внутрішньої секреції. Якщо ви приймаєте дивні ліки чи не робите аналізів крові, щоб визначити, чи можете ви пройти курс лікування чи ні, це не матиме ніяких позитивних наслідків, і може вплинути на ваше здоров’я. Ви уникатимете вживання певних продуктів, щоб не набрати додаткових кілограмів або збільшите споживання інших видів продуктів харчування з надією, що вони не погіршать ситуацію.

Необхідно звертатися до фахівця, як у серйозних випадках ожиріння так і тоді, коли ви просто хочете забрати деякі продукти зі свого щоденного раціону, щоб запобігти збільшенню ваги в майбутньому.

У будь-якому разі, існує низка правил, які можуть допомогти вам досягнути вашої цілі і схуднути, без жодних наслідків для здоров’я. Ось деякі поради щодо схуднення, які допоможуть вам позбутися зайвих  кілограмів.

7 порад, щоб скинути кілька кілограмів

voda
1. Проводьте час з людьми які ведуть здоровий і активний спосіб життя. Це мотивуватиме вас самому робити зарядку і створити власний здоровий раціон харчування

2. Замість того, щоб користуватися ліфтом для того, щоб піднятися чи спуститися поверхами, спробуйте ходити сходами у швидкому темпі. Це триматиме вашу серцево-судинну систему в оптимальному стані.

3. Перед сном не треба нічого їсти. Це допоможе вам краще відпочити, а також схуднути. Але якщо вам дуже кортить, ви можете приготувати здорову їжу на вечерю і поїсти раніше.

4. Спробуйте їсти невеликими порціями. Це допоможе вашому організму звикнути до невеликих кількостей їжі і швидше насичуватися .

5. Спробуйте пити півлітри води перед сніданком, обідом, і вечерею. Це подарує вам масу переваг

6. Подивіться в дзеркало і уявіть, яким ви хочете бачити ваше тіло. Це допоможе вам скласти план досягнення мети, якого ви можете дотримуватися і швидко отримаєте бажане.

7. Може видатися дещо дивним, але це абсолютно нормально і правильно: активне статеве життя дуже сприяє спалюванню калорій. І воно також чудово впливає на ваше психічне здоров’я.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.