7 порад, як бути супермамою для своїх дітей

"Супермама" - це більше, ніж мати, яка може збалансувати всі сімейні та робочі обов'язки; це також свідома мати, яка визнає, що потрібно розподіляти деякі завдання, щоб все працювало ..
7 порад, як бути супермамою для своїх дітей

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Чи можливо бути супер мамою?

Материнство, безумовно, може бути складним, коли потрібно стикатися з жорсткими вимогами, як у своїй кар’єрі, так і житті. І для багатьох, досягнення цього може бути справжнім викликом.

Бути супер мамою не означає піклуватися про все.

Тримати чистий будинок, піклуватися про дітей і виховувати їх, працювати, мати партнера і все-таки знаходити час, щоб почувати себе красивою та здоровою … Це забагато для однієї людини.

Однак, це є метою багатьох жінок.

Чи можемо бути так, що ми очікуємо занадто багато від самих себе?

Поради, як бути супермамою

Основна ключова особливість супер мами полягає в тому, щоб не перевантажувати себе досконалістю, тому що її просто не існує.

На підставі цього основного правила ми надамо вам сім порад, необхідних для успішного та щасливого проходження вашої подорожі до більш свідомого материнства.

1. Любити і прощати

любити свою дитину

Любов, яку ви відчуваєте до своєї сім’ї, є фундаментальною. Зрештою, діти завжди хочуть почути “Я люблю тебе” від своїх батьків. Ви ніколи не скажете це занадто багато разів. Проте ви також повинні це довести.

Як?

Знайдіть час, щоб пограти з дітьми, вчитися разом і просто бути сім’єю. Будьте суворими з обмеженнями, які їм потрібні для того, щоб вирости здоровими, і дайте їм жваве та своєчасне спілкування, яке вони потребують.

Вибачення також повинно бути звичайною справою в сім’ї.  Люди помиляються дуже часто. Проте вибачатись і вибачати, щоб вирости справжніми хорошими людьми, це частина свідомого материнства.

2. Ставити пріоритети, які дійсно важливі

ставити пріоритети, щоб бути супер мамою

Складіть собі розклад та відвідуйте найважливіші речі першочергово. Якщо вам потрібно закінчити роботу, і ви знаєте, коли ви повинні відвести своїх дітей до школи, залиштеся ще трохи, щоб бути продуктивними і виконати свої обов’язки.

Є технологічні ресурси, які допоможуть вам організувати свої обов’язки як жінки. Просто визначте найважливішу пріоритетність і пам’ятайте те, що не слід забувати.

Ви можете зберегти час для відвідування банку шляхом електронних транзакцій, і ви можете контролювати свою електронну пошту, щоб ви могли бути присутніми тільки на найважливіших зустрічах.

3. Організовувати домашні справи

організовувати домашні справи

Побутові завдання повинні бути відповідальністю усіх членів сім’ї. Якщо ви розподіляєте завдання на всіх членів сім’ї, разом вони можуть досягти тієї чистої та приємної атмосфери, яка має бути вдома.

Кожен може взяти на себе завдання відповідно до його віку, сили та здібностей. Між усіма ви можете організувати календар домашніх завдань. Занадто сильне захоплення порядком і чистотою не є здоровим, як і безлад та бруд. Однак будьте обережними з тим, щоб бути мамою, яка підтримує патріархат. Тато повинен теж робити домашню роботу.

4. Ділитися своїм часом

Окрім робочих обов’язків має бути час на сім’ю. Принаймні одне приймання їжі повинно бути разом, коли телевізор і мобільні телефони вимкнені. Сімейне харчування сприяє фізичному та емоційному здоров’ю дітей та підлітків.

Виділіть час для кожної дитини, для свого партнера і, звичайно, для себе.

Пам’ятайте: завтра можна зробити те, що ви не зробили сьогодні, але перенести не означає забути.

5. Сміятися та плакати

показувати емоції, щоб бути супер мамою

У сімейному житті є хороші і не дуже хороші емоції. Супер мама проводить час з сім’єю, та це їй приносить задоволення.

Посміхайтеся після важкого робочого дня; в той самий час, не соромтеся розлучатися зі своїм партнером та дітьми під час важких часів.

Поділяти емоції, відчувати їх і діяти відповідно, це частина навчання, яке супер мама дарує своїм дітям. Краще ніж в теорії, діти побачать це на прикладі, який дасть власна мама.

6. Визнавати батька

любити партнера

Супер мама визнає і цінує людину, яка дала життя її дітям.

Діліться з партнером, будь то домашня робота чи батьківство.

Сьогодні ми помилково створили фігуру матері, яка може робити все, яка втратила здатність приймати любов і підтримку людини, з якою вона розділяє життя.

Якщо пара розлучена, це не означає, що діти повинні відірватися від батька. Навіть у випадках, коли батько відсутній і не виконує своїх обов’язків, супер мама має уникати розбещення або ненависті до своїх дітей. Проблеми відносин між парою не повинні пошкодити відносини з їхніми дітьми.

7. Піклуватися про себе

що допоможе бути супер мамою

Ви повинні дбати про своїх дітей, а також про себе.

Щоб бути супер мамою і відповідати вимогам своїх дітей, ви повинні бути фізично, розумово і емоційно здоровими. Гарна дієта та фізичні вправи є важливими для цього.

Крім того, якщо ви хочете, щоб ваші діти харчувалися правильно та робили фізичні вправи з раннього віку, найкращим способом досягти цього є ваш власний приклад.

Якщо ви почуваєтесь перевантаженими вашими сімейними обов’язками або не знаєте, як впоратися з будь-якою з важких ситуацій, які вони спричиняють, не соромтеся звертатися за професійною допомогою.

І ваш розумовий та емоційний баланс також залежить від добробуту ваших дітей.

Остання порада для всіх, хто хоче бути супер мамою

Бути супер мамою не означає бути “супер сильною”. Важливою частиною свідомого материнства є прийняття і визнання того, що вам потрібна підтримка та допомога. Це також показує, коли прийшов час розподіляти обов’язки. Це визнання показує вашу справжню силу, щоб виховувати своїх дітей.

Це особливо важливо для матерів, які повинні виховувати своїх дітей самі. Пам’ятайте: завжди є рука допомоги, бабуся, брат чи сестра, які можуть надати вам необхідну підтримку.

Для зростання в ашим дітям потрібна ваша турбота та керівництво. Супер мама любить, підтримує, заохочує, розуміє і своєчасно дозволяє дітям керувати власною долю, і жити відповідно до власних рішень.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.