7 позитивних фраз, які варто повторювати щоденно

Наші думки мають значно більший вплив на наше життя, ніж ми можемо припустити, тож завдяки таким нагадуванням ми почуватимемося більш щасливими та реалізованими.
7 позитивних фраз, які варто повторювати щоденно

Останнє оновлення: 04 грудня, 2018

По-справжньому захотівши привнести позитив в свої щоденні справи, ви можете стати для себе найважливішою людиною у житті і найкращим другом.

Якщо ми справді цього прагнемо, важливо звертати увагу на своє внутрішнє спілкування і те, чи насолоджуємося ми кожним днем.

Безсумнівно, найгіршими нашими критиками найчастіше є ми самі. Коли щось зробили не так, як цього хотіли, багато з нас починає звинувачувати і накручувати себе, пророщуючи у собі зневіру.

Чи можете уявити, наскільки все зміниться, якщо ви почнете промовляти до себе позитивні фрази, станете добрішими до себе і почнете слідкувати за тим, як ви до себе ставитеся?

Насправді за допомогою нижче перелічених простих тверджень ви зможете значно поліпшити своє життя і зміните думку про себе на краще.

1. Я вірю у свої мрії

Падіння людини

Мусимо вірити у себе і в те, ким ми є. Потрібно завжди пам’ятати, що наші думки дуже сильні і вони можуть допомогти досягнути всього, що ми вважаємо здійсненним.

Завдяки нагадуванням про віру у свої мрії ми здатні стати рішучими у своїх прагненнях і переконанні, що нам все під силу.

Ніхто не зуміє відібрати нашу впевненість у собі та у тому, що ми можемо досягнути своїх цілей і мати саме таке життя, якого хочемо.

Повторюючи такі позитивні фрази, ми тренуємо мозок створювати те, що раніше здавалося нездійсненним.

2. Щодня я роблю максимально від мене залежне

Неважливо, чи нам вдається досягнути щось велике чи незначне. Кожного дня ми повинні докладати всі зусилля для того, щоб мати саме таке життя, якого прагнемо.

Успіх зазвичай “не звалюється” на нас миттєво, а приходить маленькими кроками.

Нам потрібно невпинно собі нагадувати, що віддаючись сповна, ми з кожним днем наближатимемося до своєї цілі.

Тож навіть тоді, коли здається, що все кепсько, така позитивна фраза допоможе зосередитися на хорошому і цінувати всі ті зусилля, які ми докладаємо, аби досягнути мети.

3. Люблю себе за те, ким я є

Вловивши наступного разу свій погляд у дзеркалі, зупиніться на хвильку, зазирніть собі в очі і скажіть “Я люблю тебе!”. Постійно нагадуйте собі про це, плекайте це почуття і цінуйте себе разом зі всіма чеснотами та недоліками, бо ж саме такими ви є справжні.

Якщо ви не вмієте любити себе, то як можна проявляти це почуття до інших?

Коли ми починаємо прихильно ставитися і приймати ту людину, яку бачимо у дзеркалі, тоді ми здатні отримати значно більше любові та поваги від інших.

Усе починається з нас самих. Ось чому так важливо навчитися завжди любити себе і те, ким ми є.

4. Саме я відповідаю за своє щастя та позитив у житті

Позитив та щастя

Періоди смутку повинні служити для нас уроком, щоб ми могли піти іншим шляхом і в результаті стати сильнішими.

Абсолютно ніхто крім нас не може зробити нас позитивними та задоволеними людьми. Лише ми відповідаємо за своє щастя та позитив.

Ті, хто шукає радості ззовні, зазвичай розчаровуються, адже справжнє щастя ховається у нас самих.

Тож чим частіше ви повторюватимете собі це четверте позитивне твердження, тим краще усвідомите, що задоволеність життям залежить лише від нас.

Ця фраза також допоможе нам брати на себе обов’язок за свої почуття.

5. Я приймаю відповідальність за своє життя на всі 100%

4-fizychne-navantazhennia

Дуже важливо брати на себе відповідальність не лише за своє щастя, а й за свої вчинки.

Не варто скаржитися та звалювати все на обставини, ситуацію та оточення. Це лише шкодить.

Ніхто не може бути відповідальним за ваше буття, адже лише ви самі творите свою реальність через вчинки та думки, якими наповнюєте кожен свій день.

Нагадування цієї п’ятої настанови може допомогти знову здобути контроль над своїм життям та принести позитив.

6. Усе найкраще попереду

Така фраза повинна стати постійним джерелом натхнення. Якщо вірити, що доля заготувала для вас ще багато світлого і хорошого на майбутнє, то це допомагає не здаватися і викладатися сповна.

Потрібно знати, що завтрашній день має у запасі для вас безліч можливостей. Такі думки приваблюють ще більше позитиву у ваше життя, а ви, відповідно, будете до цього повністю готові.

Ця стаття також може вас зацікавити: Наслідки надмірних роздумів

7. Я з вдячністю приймаю кожен день

Цінуйте кожен день свого життя, незалежно від того, яким він видається. Пам’ятайте, що часом ми не в силі змінити те, що з нами трапляється, але ми можемо змінити своє ставлення до цього.

З вдячністю приймайте і хороше, і погане, бо ж це цінний досвід.

Якщо дивитися на все через таку призму, тоді ми починаємо усвідомлювати, що у нашому житті є багато водночас звичного і чудесного, як-от: просинатися кожного ранку і мати змогу займатися улюбленими справами.

Вплив думок на наше буття є просто неймовірним. Ось чому настільки важливо наповнювати свої помисли такими позитивними фразами.

Якщо вони з часом стануть звичкою і світоглядом, то ваше життя стане більш наповненим та щасливим.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.