5 звичок успішних людей перед сном

Звички успішних людей та їх щоденні ритуали - це те, що робить їх сильнішими. Ми поговоримо про 5 корисних звичок перед сном.
5 звичок успішних людей перед сном

Останнє оновлення: 13 грудня, 2018

Звички успішних людей грають не абияку роль у їхніх досягненнях . Якщо ви дотримуватиметесь цих простих правил, які ми вам пропонуємо, перед сном, ви відчуєте справжню насолоду від життя, та зможете по-справжньому оцінити та визначити, що насправді для вас у ньому важливе. Почитаймо.

Звички успішних людей

1. Здоровий сон

дівчина спить

Відповідь на це запитання здається досить простою. Ми всі чули багато разів, що люди повинні спати вісім годин на добу, щоб відпочити, як слід. Але насправді ми всі зовсім різні, і тому у нас різні вимоги до тривалості сну.

Для деяких людей достатньо й шести годин, а іншим, можливо, буде потрібно дев’ять, що загалом і дає у середньому вісім годин. Лише ви знаєте, скільки годин вам необхідно спати, що прокинутися з почуттям бадьорості, а ключем до цього є встановлення часу на сон та години, коли вам уже слід бути в ліжку.

Вам необхідно сім годин сну? Тоді слід планувати час так, щоб бути в ліжку о 10 або 11 годині вечора.

Що ще слід мати на увазі: дослідження показують, що не є хорошою звичкою вставати і метатися по помешканню, встановлюючи будильник на 7 годину ранку, якщо вийти з дому необхідно скажімо о 7:30.

Набагато краще встати, спокійно поснідати, прийняти душ і піти куди треба з відчуттям спокою і розважливості. Вставання рано – це найкращий спосіб зробити день успішним.

Тож в даному випадку звички успішних людей – це спати саме стільки, скільки ви того потребуєте та вставати завчасно.

2. Читання перед сном

бабуся читає книжку

Маємо сказати, що читання перед сном – дуже здорова звичка. Деякі дослідження показують, що читання протягом 15 хвилин перед сном знімає стрес. Оскільки читання розслабляє та зменшує занепокоєння перед сном, воно дозволяє заснути швидше.

Але не забудьте про одну дуже важливу річ: недобре читати з екрана комп’ютера чи планшета. Світло від електронних пристроїв змушує ваш організм бути збудженим замість того, щоб розслабитись. А як щодо хорошої книги у м’якій обкладинці замість екрана?

3. Хочете прогулятись перед сном?

дівчина бігає

Чи можете ви трохи прогулятись увечері в районі, де ви живете? Він безпечний та добре освітлений? Якщо так, то це прекрасно! А якщо ви можете взяти когось із собою на прогулянку, то це навіть ще краще.

15-20 хвилин ходьби насичує киснем кров, допомагає вам розслабитися і дивитися на речі з іншого боку та збільшує відчуття добробуту. Прогулянки прекрасно допомагають нам мислити більш ясно та розглядати проблеми в перспективі.

Буває й таке, що інколи така релаксація приводить до раптового пориву творчості або свіжих ідей, що, наприклад, часто трапляється з успішними людьми, такими як Білл Гейтс. Не полінуйтесь піти на коротку прогулянку перед сном, і ви побачите, як прекрасно ви себе почуватимете після неї, а тим більше, в ранці після сну.

4. Проводьте більше часу із сім’єю та друзями

мама, тато, дочка і пес сидять на дивані

Вони є рушійною силою нашого життя, реальною енергією, що сприяє загостренню відчуття щастя. Проведіть трохи часу з родиною чи друзями перед сном – що може бути важливішим для повноцінного життя, як не вечеря з друзями, гра зі своїми дітьми, душ з вашим партнером… Це нічого не коштує, а все ж принесе вам щастя заспокоїть та розслабить. Проводити час із сім’єю – так само важливо для вашого щастя та якості життя, як дихати. Пам’ятайте про це.

5. Уявіть собі наступний день

дівчина думає

Як планування наступного дня перед сном може вам допомогти? Роздуми про наступний день допоможуть вам встановити цілі та окреслити межі того, що ви зможете зробити. Це хороший спосіб нагадати собі про те, ким ми насправді є та, що у нас є певна мета.

Планування та роздуми про наступний день – поширена серед успішних людей стратегія поведінки, але слід пам’ятати, що необхідно ставити реалістичні цілі та не брати на себе надто багато. Пам’ятайте, що істинне щастя полягає в речах невеликих.

Наприклад, відмовтесь від прогулянки чи вечірки зі співробітниками, яких ви не можете терпіти, на користь прогулянки з вашою дитиною чи навіть на користь вечері у сімейному колі – це хороший план. А що як ми застосуємо це на практиці вже сьогодні?

Ці надто важливі принципи не тільки допоможуть вам бути більш успішним в особистому житті, а й також допоможуть вам отримати більше задоволення від самого життя.

Пам’ятайте також, що звички успішних людей перед сном можуть вплинути і на здоров’я. Слід їсти легку вечерю, принаймні за дві години перед сном. Якісно проведений час із сім’єю чи друзями збагачує наші емоції; прогулянка у парку або тепла ванна перед сном – хороший спосіб розслабитися; а читання протягом декількох хвилин перед сном може зняти стрес і зменшити напругу.

Бути трохи щасливішими так само просто, як дотримуватись цих порад. Чи готові ви зробити це сьогодні? Ну ж бо, одягайтесь і вперед, виходьте на вулицю прогулятись, а після цього, візьміть до рук цікаву книгу та розслабтесь ще краще. Ми впевненні, що вам сподобається і ви будете не в змозі відмовитись від таких звичок в майбутньому.

https://moyezdorovya.com.ua/korysni-zvychky-natshhesertse/  • Титаренко, Т. (2017). Щастя, здоров’я, благополуччя. Досягнення недосяжного. Психологія Особистості. https://doi.org/$$CISSN$$V1565-8090
  • Пурло, О. (2009). “Суб’єктний” та “авторський” підходи до життєтворчості особистості. Соціальна Психологія.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.