7 причин, чому ви не скидаєте вагу

Відсутність фізичної активності є однією з основних причин надмірної ваги і ожиріння. Люди, які страждають на розлади сну, мають повільний метаболізм, який впливає на гормони голоду, зазвичай їдять більше.
7 причин, чому ви не скидаєте вагу

Останнє оновлення: 08 січня, 2019

Дійсно, дієта і фізичні вправи є ключем до схуднення і підтримки збалансованої ваги. В чому менше впевненості, так це в тому, чи це єдине, що необхідно для досягнення ідеальної ваги, оскільки, згідно з дослідженнями, є й інші зовнішні фактори, через які людина може набирати вагу.


Якщо ви споживаєте корисну їжу і робите регулярні фізичні вправи, але при цьому не скидаєте вагу, можливо, це відбувається через ту чи іншу причину. Нижче наведені 7 можливих причин, чому у вас виникають проблеми зі схудненням.

Ви не висипаєтеся

безсоння

Дослідження показали, що люди, які мають проблеми зі сном або сплять менше 5 годин на добу, мають більш повільний метаболізм, і це впливає на гормони голоду, такі як лептин і грелін.

Лептин – гормон, який повідомляє мозку, коли припинити їсти, тоді як грелін (виробляється в шлунку) стимулює голод. Згідно з дослідженнями, у людей, які погано сплять, низький рівень лептину та високий рівень греліну. Це означає, що вони, як правило, їдять більше і набирають більше ваги.

Щоб вирішити цю проблему, рекомендовано призвичаїтися до принаймні 8-годинного щоденного відпочинку.

Ви споживаєте прихований цукор

відмова від цукру щоб знизити вагу

Прихований цукор може бути присутнім навіть там, де ви найменше його очікуєте; навіть не усвідомлюючи цього, ви споживаєте значну кількість цукру з енергетичними батончиками, злаками, спортивними напоями, соусами і спредами.

Щоб уникнути цього, дуже важливо уважно читати етикетки, перш ніж купувати продукт, і уникати тих продуктів, які містять рафінований цукор.

Ви рахуєте калорії, а не поживні речовини, що впливає на вашу вагу

Очевидно, що коли ми хочемо схуднути, ми повинні їсти невеликими порціями і скоротити кількість калорій. Тим не менш, деякі люди настільки одержимі цим, що вони забувають про дуже важливі поживні речовини, які повинні бути включені до раціону.

У цьому випадку найголовніше думати про якість продуктів, які ви їсте, а не просто про калорії. Переконайтеся, що ви отримуєте велику кількість вітамінів, мінералів і антиоксидантів.

Ви проводите багато часу у сидячому положенні

Сидячий спосіб життя є однією з основних причин ожиріння і надмірної ваги. Ви можете часто виправдовуватися, що не маєте часу, щоб тренуватися, але насправді ви в цьому не зацікавлені. Рекомендується принаймні 30 хвилин кожен день робити такі вправи, як ходьба, біг, біг підтюпцем, їзда на велосипеді та ін.

Ви не витрачаєте достатньо часу на кулінарію

рецепти які допоможуть знизити вагу

Поєднання пасивного способу життя з поганим харчуванням є одним з найлютіших ворогів ідеальної ваги. Через брак часу більшість воліють споживати заморожені продукти, фастфуд або нездорову їжу. Вихід полягає в тому, щоб щотижня відводити більше часу на приготування здорової їжі, зокрема на приготування належного сніданку.

Ви маєте справу з гормональною проблемою

Іноді трапляється так, що ви перепробували все, щоб втратити вагу, але замість цього тільки її набираєте. У цьому випадку рекомендується проконсультуватися з лікарем, адже збільшення ваги може бути результатом гормональних розладів, як от гіпертиреозу, синдрому полікістозних яєчників та інсулінорезистентності.

На консультації лікар може назначити вам лікування, щоб поліпшити цей стан. Крім того, якщо буде підтверджено, що проблема з гормональним станом, включіть до раціону корисний білок, овочі, водорості і жирні кислоти.

Ви не споживаєте достатньо незамінних жирних кислот

риба

Омега 3 і 6 жирні кислоти містяться у високих концентраціях у рибі.

Протягом багатьох років харчові плани і дієти для втрати ваги перетворювали жири на наших ворогів. Сьогодні існує безліч продуктів “з низьким вмістом жиру”, які обіцяють більше поживних речовин, але, незважаючи на це, темпи ожиріння і набирання зайвої ваги продовжують рости.

Помилка, яку ви можете зробити, коли мова йде про втрату ваги, полягає в тому, що у вашому раціоні бракує корисних жирів, наприклад, жирних кислот, які містяться в лляній олії, риб’ячому жирі, горіхах та насінні. Ці типи жирів допомагають зламати погані жири в організмі, в той же час забезпечуючи відчуття ситості.

Ми сподіваємося, що вам сподобалося читати цю статтю про 7 сім причин, чому ви не втрачаєте вагу.

Це може вас зацікавити ...
5 порад, щоб скинути вагу і втримати її
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
5 порад, щоб скинути вагу і втримати її

Втрата ваги не лише потрібна для покращення зовнішнього вигляду. Баланс ваги необхідний для зміцнення здоров'я і профілактики захворювань.
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.