Сім продуктів, які можуть прискорити ваш метаболізм

Сім продуктів, які можуть прискорити ваш метаболізм
Сім продуктів, які можуть прискорити ваш метаболізм

Останнє оновлення: 29 листопада, 2018

Коли у людини повільний метаболізм, дуже ймовірно, що вона легко набирає вагу, Оскільки саме метаболізм відповідає за обмін речовин та за процес використання калорії. Саме з цієї причини, важливо знати, куди звернутися за допомогою, щоб прискорити ваш обмін речовин.

Щоб добитись правильного обміну речовин, ви можете вдатися до різних природних засобів та дій. Вони дуже ефективні, а саме: повноцінно відпочивайте, часто робіть фізичні вправи, а також дізнайтеся, яку здорову дієту застосувати.

Як природнім способом прискорити метаболізм?

Коли ваш метаболізм дуже повільний, то організм використовує менше енергії, ніж тієї, яку ви вживаєте. А саме з цієї причини ви накопичуєте жир, який збільшує вагу.

Для того, щоб досягти хорошого балансу, ви повинні спробувати  і переконатися, що ваш метаболізм прискорюється природно. Тому необхідно вживати продукти, які сприяють такому прискоренню. Нижче наведені деякі з них:

Перець

Через високий вміст в капсаїцину, перець прекрасно підходить для покращення метаболізму, який допомагає покращити процес використання чи спалювання калорій, ефективно зменшуючи кількість жиру в організмі. Правильний процес обміну речовин, також не дозволить вам відчувати голод між прийомами їжі.

Кава і зелений чай

зелений чай прискорює метаболізм

На думку фахівців, випиваючи чотири чашки кави або чаю протягом дня, ви значно прискорюєте ваш метаболізм. Це відбувається через велику кількість антиоксидантів, якими забезпечують вас ці напої.

Артишоки

Артишоки містять речовину під назвою інулін, що являє собою вуглевод. Він відповідає за регулювання кількості греліну, який виробляє ваше тіло. Грелін – це гормон, відповідальний за те, щоб змусити ваш організм почуватися голодним коли приходить на те час, або задоволеним тобто ситим. Якщо ви не відчуваєте голоду, ваше тіло буде спалювати більше спожитих калорій.

Імбир

імбир

Через великий вміст антиоксидантів, а також інших важливих речовин для організму, імбир має здатність прискорити ваш метаболізм і краще підтримувати почуття ситості, яке не дає вам відчувати потребу поїсти знову і знову, кожної хвилини. Це дуже важливо, якщо ви хочете схуднути і тримати процес споживання калорій під контролем.

Волоські горіхи і риба

Волоські горіхи і риба є важливими джерелами Омега-3 жирних кислот, які допомагають знизити рівень гормону під назвою лептин. Дослідження показують, що при низькому його рівні в крові, обмін речовин в організмі значно прискорюється, і, таким чином, ефективність спалювання калорій підвищується.

Груші та яблука

груша

Ці фрукти мають здатність допомагати спалювати жир, що в свою чергу, дозволяє вам краще контролювати здорову вагу.

Навіть не вагайтесь, а зробіть ці фрукти частиною вашої щоденної дієти і нехай вони стануть улюбленою стравою у вашому повсякденному їжі, якщо ви дійсно хочете контролювати вашу вагу, піклуватися про ваше тіло і, звичайно ж, про ваше здоров’я.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.