Сім продуктів, які можуть прискорити ваш метаболізм

· Вересень 14, 2015

Коли у людини повільний метаболізм, дуже ймовірно, що вона легко набирає вагу, оскільки якраз метаболізм відповідає за обмін речовин та за процес використання калорії. Саме з цієї причини, важливо знати, куди звернутися за допомогою, яка вам необхідна, щоб прискорити ваш обмін речовин, тобто метаболізм.

Щоб добитись правильного обміну речовин, ви можете вдатися до різних природних засобів та дій, які дуже ефективні, а саме: повноцінно відпочивати, часто робити фізичні вправи, а також дізнатися, яку здорову дієту застосувати, вживаючи їжу, яка дає значний ефект у прискоренні метаболізму.

Поради щодо природного прискорення вашого метаболізму

Коли ваш метаболізм дуже повільний, то організм використовує менше енергії, ніж тієї, яку ви вживаєте, а саме з цієї причини ви накопичуєте жир, який збільшує вагу. Для того, щоб досягти  хорошого балансу, ви повинні спробувати  і переконатися, що ваш метаболізм прискорюється природно, з вживанням продуктів, які сприяють такому прискоренню. Нижче наведені деякі з них:

Перець

Через високий вміст в капсаїцину, перець прекрасно підходить для покращення метаболізму, який допомагає покращити процес використання чи спалювання калорій, ефективно зменшуючи кількість жиру в організмі. Правильний процес обміну речовин, також не дозволить вам відчувати голоду між прийомами їжі.

Кава і зелений чай

kava_zelenyichai

На думку фахівців, випиваючи чотири чашки кави або чаю протягом дня, ви значно прискорюєте ваш метаболізм. Це відбувається через велику кількість антиоксидантів, що ці напої забезпечують для тих людей, які вживають їх щодня і не один раз.

Артишоки

Артишоки містять речовину під назвою інулін, який являю собою вуглевод, та який відповідає за регулювання кількості греліну, який виробляє ваше тіло. Грелін – це гормон, відповідальний за те, щоб змусити ваш організм почуватися голодним коли приходить на те час, або задоволеним тобто ситим. Якщо ви не відчуваєте голодну, ваше тіло буде спалювати більше спожитих калорій.

Імбир

imbyr

Через великий вміст антиоксидантів, а також інших важливих речовин для організму, імбир має здатність прискорити ваш метаболізм і краще підтримувати почуття ситості, яке не дає вам відчувати потребу поїсти знову і знову, кожної хвилини. Це дуже важливо, якщо ви хочете схуднути і тримати процес споживання калорій під контролем.

Волоські горіхи і риба

Волоські горіхи і риба є важливими джерелами Омега-3 жирних кислот, які допомагають знизити рівень гормону під назвою лептин. Дослідження показують, що при низькому його рівні в крові, обмін речовин в організмі значно прискорюється, і, таким чином, ефективність спалювання калорій підвищується.

Груші та яблука

hrusha

Ці фрукти мають здатність допомагати спалювати жир, що в свою чергу, дозволяє вам краще контролювати здорову вагу. Навіть не вагайтесь, а зробіть ці фрукти частиною вашої щоденної дієти і нехай вони стануть улюбленою стравою у вашому повсякденному їжі, якщо ви дійсно хочете контролювати вашу вагу, піклуватися про ваше тіло і, звичайно ж, ваше здоров’я.