7 способів усунути неприємний запах взуття

7 способів усунути неприємний запах взуття
7 способів усунути неприємний запах взуття

Останнє оновлення: 27 жовтня, 2018

Як ви боретесь із неприємним запахом взуття? Іноді у внутрішній підкладці взуття накопичується настільки багато поту та мікробів, що їх важко вивести. Втім не варто хвилюватися, адже у цій статті ви дізнаєтеся декілька способів, як усунути неприємний запах взуття.

Читайте далі!

1. Спосіб із харчовою содою

 використовуйте харчову соду щоб усунути неприємний запах взуття

Давно перевірений часом спосіб. У наших статтях ми вже не раз згадували про неймовірні властивості соди і її користь для прибирання будинку. Харчова сода – натуральний хімічний елемент, який володіє властивістю поглинати плями, а також запахи і вологу, саме тому вона чудово підходить для видалення неприємного запаху взуття.

Як її використовувати? Все дуже просто. Просто насипте по ложці харчової соди в кожен черевик на устілку. Добряче збризніть водою та залиште на ніч. Вже наступного ранку ваші черевички виглядатимуть як нові!

2. Спосіб із тальком, щоб усунути неприємний запах взуття

використання тальку для взуття

Тальк діє так само, як і харчова сода. Він вбирає вологу і, таким чином, допомагає позбутися від неприємного запаху. Існує два варіанти його використання. По перше, ви можете насипати трохи порошку або дитячої присипки в обидва черевики, залишити на ніч, а зранку видалити.

Другий спосіб також дуже простий і дієвий. Можна нанести тальк на ступні перед тим, як взуватися. Так ви будете менше пітніти і неприємний запах не появиться.

3. Засіб для боротьби з бактеріями

лаванда

Цей засіб водночас і дуже цікавий, і ефективний. Було б добре завжди мати вдома трохи шавлії та лаванди. Ці дві рослини чудово борються із запахами. Вам просто потрібно покласти декілька листочків шавлії та стебел лаванди в кожен черевик. Потім виставити взуття на балкон, аби свіже повітря також допомогло вбити бактерії. Зранку ваше взуття буде свіжим та готовим до носіння.

4. Засіб з апельсином, лимоном та грейпфрутом

апельсин

Це ще один дуже простий у застосуванні спосіб. Ніколи не викидайте шкірки лимона, апельсина та грейпфрута. Вони чудово допомагають при виведенні неприємних запахів взуття. У цьому випадку, як і в інших, також рекомендовано покласти шкірки до взуття та залишити та ніч. Цей засіб дуже допомагає.

5. Засіб з олією чайного дерева

олія чайного дерева

Серед усіх ефірних олій, які володіють дезинфікувальними властивостями олія чайного дерева, безсумнівно, посідає перше місце. Ви без проблем зможете придбати її у аптеках або магазинах з натуральними засобами. Вона недорого коштує і її можна використовувати як для виведення неприємних запахів зі взуття, так і для приготування дезинфікувального гелю для рук.

6. Знайдіть основну причину неприємного запаху

літнє взуття на підборах

Ми усі добре знаємо, що неприємний запах взуття виникає через те, що наші ноги пітніють. Втім, іноді ви можете помічати, що деяке взуття пахне набагато гірше, ніж інше. Можлива причина в тому, що устілки поглинають і накопичують більше поту, таким чином, сприяючи появі бактерій.

Якщо ви бачите, що неприємний запах вашого взуття нікуди не дівається, потрібно регулярно змінювати устілки. Якщо це неможливо, використовуйте деякі способи чи засоби, аби захистити устілки від появи неприємного запаху та бактерій. Пам’ятайте, що поганий запах може спричинити довготривалі проблеми зі ступнями, саме тому потрібно дотримуватись гігієни.

7. Як правильно носити взуття

стопи
  • Намагайтеся не носити закритого взуття кожного дня. Це шкідливо для здоров’я ступнів і сприяє появі неприємного запаху.
  • Після того, як прийдете додому, провітріть своє взуття.
  • Неважливо, чи ваше взуття високої чи середньої якості, адже у будь-якому випадку воно вбиратиме запахи. Саме тому потрібно постійно доглядати за його чистотою. Щодня чистіть ваше взуття зовні щіткою, а для підкладки можете використовувати вологу салфетку з невеликою кількістю мийного засобу, який ви зазвичай використовуєте для прання одягу. Добре протріть взуття, щоб видалити плями та вологу.
  • Якщо ви страждаєте від надмірного потовиділення ступней, скоритайтеся вищезгаданою порадою і використовуйте тальк або присипку. Цей простий засіб чудово допомагає підтримувати свіжість ніг протягом дня.

 


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.