8 фактів, які ви та ваш партнер маєте знати про кохання

15 Січня, 2019
Усе не завжди буде легко. Ось чому вам з партнером потрібно працювати, щоб пережити важкі часи. Майте на увазі ці 8 фактів, які ви обидва повинні знати про кохання.

Стосунки – це неймовірний прояв любові, успіх якого вимагає роботи, співчуття і прихильності. Кількість розлучень вражає. Насправді багато людей роблять великі кроки у стосунках, не знаючи, що на них чекає, а інколи навіть не знають, що таке кохання.

Щойно медовий місяць закінчиться, треба повернутися в реальність і рухатися далі у житті.

У більшості випадків треба навчитися поставати перед труднощами разом з партнером. Крім того, можливо, що шлюб досягне критичної точки, якщо все буде погано.

Якщо ви вже зробили цей важливий крок у житті чи збираєтеся його зробити, пам’ятайте про те, що ви маєте чесно поговорити з партнером, перш ніж вийти заміж.

1. Полум’я любові не завжди горить, як у перший день

кохання та розлука
Скільки людей розривають шлюб, тому що відчувають, що іскра зникає?

Можливо, важко уявити собі, що таке відчуття, яке ви зараз відчуваєте, може колись зникнути, але вам доведеться з’ясувати для себе, у чому істинний сенс кохання.

Це не завжди романтичний фільм зі щасливим кінцем. Ви маєте бути готові пройти кілька складних етапів. Ви обоє маєте розуміти, що навіть якщо полум’я світить трохи менш яскраво, це не означає, що ваш шлюб провалився.

2. Кохання розвивається по-різному

Недостатньо потрібно бути закоханим у когось, щоб знати, що ви кохаєте і шлюб вдасться. Справжнє кохання вимагає часу і зусиль.

Про нього треба багато піклуватися, щоб воно розквітло. Можливо, ви думаєте, що є лише дві крайності: любити чи не любити. Однак ви ігноруєте проміжні етапи.

Нехай шлюб йде своєю дорогою, не зациклюйтеся на нерівностях на дорозі. Вони тільки змусять вас замислитися, чи ви достатньо сильно любите свого партнера.

3. Потяг не залишиться назавжди

кохання
Можна впевнено припустити, що ви не завжди будете відчувати потяг до свого партнера. Він є дуже важливим у суспільстві, зорієнтованому на іміджі, але важливо пам’ятати, що навіть коли ви поруч з кимось, хто вас дуже приваблює, стосунки тривають не завжди.

Це може викликати сумніви, коли ви запитаєте себе, чи ви досі любите свого партнера. Ставити під сумнів стосунки, коли потяг змінився, – це нормально, і ви маєте бути в змозі чесно поговорити зі своїм партнером про це.

4. Треба проявляти кохання навіть тоді, коли не хочете

Усе не завжди йде добре. З цієї причини легко поводитися майже як дитина, коли партнер вас образив.

Коли ви перебуваєте в такій ситуації, почуття любові може зменшитися, і, можливо, ви не захочете її проявляти.

Однак для шлюбу важливо, щоб ви проковтнули свою гордість і проявили любов, навіть коли не хочете. Маленькі вчинки можуть викликати невдоволення як у вас, так і у партнера.

Після сварки спробуйте випити чашку чаю або кави й чесно поговорити з партнером.

5. Подружнє життя – це подорож

кохання
Ви можете відчувати, що вже досягли кінцевої мети з партнером, але сімейне життя досить складне, і вам потрібна допомога, щоб розвиватися, і як пара, і як особистість.

Будуть важкі часи, які, здається, покликані стерти всі емоції у вас обох. Використовуйте ці емоції, щоб побудувати стосунки та не зруйнувати їх.

Якщо ви зможете зробити це, ви будете пожинати плоди, які принесе шлюб. Коли ви вирішите відверто поговорити з партнером, то відкриєте для себе багато способів, як розвиватися разом.

6. Народження дітей викликає напругу в шлюбі

Усі знають, що народження дітей – це прекрасний етап у житті, але водночас це дуже складний етап для шлюбу. Цілком можливо, що навіть якщо у вас найкращий зі шлюбів, ви відчуєте певну напругу після пологів.

Ось чому важливо поговорити про те, коли ви плануєте завести дітей.

Не поспішайте і спробуйте насолоджуватися моментами, які ви можете провести разом.

7. Фізична любов вимагає емоційного зв’язку

кохання та пристрасть
Сексуальна активність у парі – це життєво важливий спосіб показати, що ви любите і цінуєте одне одного. Йдеться про те, щоб віддавати й отримувати в коханні, а не про спосіб отримати владу чи провести перевірку.

Якщо зв’язок заснований на почуттях, менше ймовірність того, що секс буде відбуватися рідше під час шлюбу. З часом ваше інтимне життя зміниться, і це нормально.

Не забувайте говорити з партнером. Будьте відкритими та з повагою ставтеся до того, що ви обоє відчуваєте і хочете.

8. Шлюб не може вижити без спілкування

Говоріть з партнером, це дозволить вам насолодитися успішним шлюбом. Приховані секрети та емоції не тільки завдають болю, але й призводять до руйнування стосунків.

Поділіться своїми почуттями та емоціями з партнером конструктивним чином. Це зробить вас обох щасливішими. Напруження у шлюбі вивільниться, і ви будете чесно триматися разом.

Не завжди буде легко. Ось чому вам потрібно працювати з партнером, щоб протриматися у важкі часи.

  • Adnes, P. (1973). El matrimonio. El misterio cristiano. Teología sacramental. https://doi.org/10.1590/S1020-49891997000200012

  • Hipp T., R. (2006). Orígenes del matrimonio y de la familia modernos. Revista Austral de Ciencias Sociales. https://doi.org/10.4206/rev.austral.cienc.soc.2006.n11-04

  • de Rougemont, D. (2002). El Amor y Occidente. Ensayo. https://doi.org/Rougemont, D. De. (1993). El amor y Occidente. Retrieved from http://books.google.com/books?hl=en&lr=&id=In4JxiuZLTIC&oi=fnd&pg=PA7&dq=Amor+y+occidente&ots=eYy7sBn9Bf&sig=2cpfh0XEGXL-C-_W1FrhoD7X6Uo