8 питань, перш ніж почати нові стосунки

Щоб почати нові стосунки й бути щасливими, ви повинні пережити минуле й любити передусім себе. Вам знайоме це твердження? Дізнайтеся про це та 8 важливих питань, які ви повинні поставити собі перед початком нових стосунків.
8 питань, перш ніж почати нові стосунки

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Почати нові стосунки може бути складно, особливо коли ви бачите низку невдач у дзеркалі заднього виду. Якщо ви побоюєтеся почати знову з новою людиною, то варто подумати про ваші звички щодо перших побачень.

Ось 8 питань, які вам потрібно поставити собі, якщо ви хочете, щоб ваші нові стосунки були щасливішими, здоровими та довговічними.

1. Я справді готовий чи готова почати нові стосунки?

Стосунки вимагають часу та енергії. Переконайтеся, що ваш поточний спосіб життя дозволяє почати нові стосунки на 100%.

Якщо ви тільки почали працювати на новій роботі, прийняли рішення піти за мрією, або якщо ви перебуваєте в сімейній кризі, можливо, це не найкраща ідея, пов’язувати себе з кимось.

Зачекайте, доки пройдуть життєві шторми, перш ніж запросити іншого корабля до своїх вод.

2. Я справді забув чи забула про колишнього партнера?

сум за колишнім
Щоб точно відповісти на перше запитання, ви повинні поставити собі це питання. Якщо ваша відповідь – ні, ви не готові почати нові стосунки.

Відновлені стосунки не тільки приречені на невдачу, вони також можуть завдати шкоди самооцінці вашого нового партнера й поранити його почуття. Ніхто не любить відчувати себе на другому місці, і вони на це не заслуговують.

Найкращий спосіб пережити минуле – працювати над собою. Визначте, що пішло на так у стосунках. У такий спосіб ви зрозумієте, що потрібно змінити у своєму власному житті, щоб розпочати нові, успішні стосунки.

3. Що і як не працювало в моїх минулих стосунках?

Є багато причин, через які зв’язок може розірватися. Важливо скласти список того, що не працює, наприклад, відстань, довіра чи чесність.

Це допоможе вам об’єктивно знайти рішення. З іншого боку, важливо подумати про позитивні складники здорового зв’язку.

Якщо вам важко визначити, що було добре у ваших минулих стосунках, озирніться і скористайтеся уроками інших людей.

Потім ви зможете вирішити, які аспекти ви шукаєте в нових стосунках.

4. Які стосунки я шукаю?

Інакше кажучи, наскільки серйозними ви хочете, щоб ваші наступні стосунки були? Це важливе питання для вас, а також для вашого майбутнього партнера.

Незалежно від того, хочете ви весело провести час чи завести сім’ю, ви повинні чітко це усвідомлювати.

У будь-якому випадку вам треба поговорити про стосунки з вашим потенційним партнером. Це дасть вам можливість не витрачати час і порозумітися.

5. Чи поділяє нова людина мої цінності?

як почати нові стосунки
Просто тому, що хтось ділиться своїми вподобаннями щодо фільмів, книг, харчових продуктів чи справ, це не означає, що він ідеально підходить для вас. Ви повинні копнути глибше.

У вас спільні погляди на життя? Ми не просто говоримо про релігію чи політику. Ми також говоримо про те, як ви ставитеся до людей і як бачите світ.

Ваш партнер захоплений тим, що робить? Якщо ви хочете побудувати життя з цією людиною, чому б вона хотіла навчити своїх дітей? Це те ж саме, що ви хочете для своїх дітей?

Важливо пам’ятати про ці аспекти.

6. Чого я хочу від цих стосунків?

Можливо, ви шукаєте підтримку або прагнете справжньої любові. Ви можете шукати кращого друга чи просто “хорошу компанію”.

Знову ж таки, ви повинні зрозуміти це, перш ніж почати нові стосунки.

Це єдиний спосіб дізнатися справжні мотиви й чи зможе ваш новий партнер дати вам те, що ви справді хочете.

7. Ви любите себе?

любіть себе перш ніж починати нові стосунки
Це може здатися банальним, але ви не можете любити когось іншого, якщо ви не любите себе.

Коли ви не відчуваєте себе гідними любові, ви можете відмовитися від любові, яку намагаються дати вам. Це може бути негативним чинником, який не лише шкодить, але й суттєво розчаровує вашого партнера.

8. Чи справді я хочу знову бути в стосунках?

Ви зрозуміли, що у вас багато спроб, або досягли точки, де вам потрібно очиститися від розлучень? Вам потрібно побути наодинці деякий час?

Якщо це так, можливо, ви повинні довіритися своїм інстинктам і робити саме це.

Попрацюйте над цими питаннями, щоб дізнатися, чи ви дійсно відчуваєте готовність. Якщо так, спробуйте! Ідеться лише про те, щоб почуватися добре.

Не поспішайте, якщо вам потрібен час, щоб зцілитися і побути наодинці. Поміркуйте і краще пізнайте себе, перш ніж почати нові стосунки.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.