8 звичок, які сприяють схудненню

Втрата ваги безпечним способом передбачає набуття простих звичок, які контролюють апетит і підвищують метаболізм. Намагайтеся пам’ятати про них і використовувати, щоб підтримати дієту.
8 звичок, які сприяють схудненню

Останнє оновлення: 15 листопада, 2018

Якщо у вас надмірна вага, ви, ймовірно, перебрали безліч способів, щоб її скинути. Адже ви не просто хочете мати вродливий вигляд. Ви також знаєте, що у випадку з надмірними кілограмами або ожирінням втрата ваги необхідна для зміцнення фізичного і психічного здоров’я.

Однак схуднення – це непросте завдання. Хоча є багато навичок, які допомагають досягти цієї мети, втрата ваги не відбувається відразу.

Є деякі дієти, які обіцяють неймовірні результати за декількох днів. Однак краще худнути без шкоди для здоров’я.

Хоча деякі люди відчувають стрес, коли не бачать швидких результатів, втрата ваги може відбуватися швидко і поступово, якщо все робити стабільно та безпечно.

На щастя, не потрібно дотримуватися суворої або небезпечної дієти. Для цього достатньо просто набути кілька простих щоденних звичок, щоб почати помічати зміни.

У цій статті ми хочемо поділитися 8 найкращими звичками, які ви можете виробити для схуднення та дотримуватися них щодня.

1. Втрата ваги починається із здорової їжі

Овочі та втрата ваги
Це допомагає поліпшити харчові звички,

Наприклад, якщо ви покладете фрукти й овочі на столі або матимете жменю горіхів під рукою, це знизить схильність до споживання сповнених калорій страв, зокрема, смажених продуктів та солодощів.

2. Використовуйте маленькі тарілки

Маленькі тарілки – це цікавий прийом, коли ви хочете контролювати калорії, які споживаєте з основними стравами.

Порції, які подають в таких тарілках, менші. Однак оскільки вони займають весь простір, мозок буде думати, що цих порцій досить, щоб ви наситилися.

3. Їжте більше фруктів та овочів

Салат для втрати ваги

Високий вміст води, клітковини й антиоксидантів стимулює виведення відходів і запобігає їх втручанню в метаболізм.

Крім того, фрукти та овочі дають додаткову енергію для організму, підвищують його продуктивність як морально, так і фізично.

До того ж, вони продовжують відчуття ситості та знижують ймовірність споживання більше калорій, ніж нам потрібно.

4. Їжте повільно

Швидке поглинання їжі зменшує розрив хімічних речовин, які створюють відчуття ситості, а отже, призводить до переїдання.

Хоча деякі люди роблять це підсвідомо, треба спробувати сповільнитися, коли ви їсте, щоб це не вплинуло негативно на вагу.

Виділяючи достатньо часу, щоб поїсти, ви краще пережовуєте їжу і, як наслідок, запобігаєте переїданню.

5. Пийте воду і корисні напої

Вода
води підтримати функціонування обміну речовин заради швидкої втрати ваги.

Ця рідина зволожує клітини організму, покращує процес очищення видільних органів і допомагає довше залишатися ситими.

Чаї з очисними властивостями, зелені коктейлі та фруктові води – це чудові варіанти для підтримання дієти та схуднення.

6. Добре спіть

Люди, які намагаються скинути кілька кілограмів, безумовно, мають поліпшити якість сну, адже це важливо для досягнення хороших результатів.

Поки ми спимо, активуються важливі функції метаболізму. Це, зі свого боку, збільшує секрецію гормонів, які контролюють голод.

Тривалий сон або сон з перервами підвищує апетит і збільшує ризик ожиріння.

7. Робіть комплексні тренування

втрата ваги за допомогою вправ
збільшити витрату енергії, щоб легше спалювати жир.

Однак якщо поєднати з силовими тренуваннями та фітнесом, переваги для схуднення будуть навіть більші.

8. Додайте приправи до страв

Приправи допомагають стимулювати роботу обміну речовин, щоб схуднути.

Спеції, як-от кайєнський перець і куркума, стимулюють метаболічну активність. Це покращує процеси, які перетворюють жир в енергію.

Як бачите, худнути безпечним способом означає виробити прості звички, які контролюють апетит і підвищують метаболізм.

Намагайтеся відтепер пам’ятати про них і використовувати, щоб підтримувати дієту.

Це може вас зацікавити ...
Як вживати зелений чай для втрати ваги
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Як вживати зелений чай для втрати ваги

Поєднавши сечогінні властивості зеленого чаю з іншими продуктами, ви зможете прискорити схуднення. Ми розповімо, як вживати зелений чай для втрати ...  • Aune D., Giovannucci E., Boffetta P., Fadness LT., et al., Fruit and vegetable intake and the risk of cardiovascular disease, total cancer and all cause mortality a systematic review and dose response meta analysis of prospective studies. Int J Epidemiol, 2017. 46 (3): 1029-1056.
  • Jeong JN., Effect of pre meal water consumption on energy intake and satiety in non obese young adults. Clin Nutr Res, 2018. 7 (4): 291-296.
  • Cheng CC., Hsu CY., Liu JF., Effects of dietary and exercise intervention on weight loss and body compositin in obese postmenopausal women: a systematic review and meta analysis. Menopause, 2018. 25 (7): 772-782.

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.