9 натуральних засобів для боротьби з раком товстої кишки

Натуральні засоби, про які ми розповімо у цій статті, повинні стати невіддільною частиною вашого життя, якщо ви хочете запобігти розвиткові раку товстої кишки або полегшити неприємні симптоми за наявності захворювання. Втім, не варто покладати надії лише на натуральні лікувальні засоби. Якщо ви помітили перші симптоми раку товстої кишки, неодмінно зверніться до лікаря, щоб він обстежив вас та призначив потрібні медикаменти.
9 натуральних засобів для боротьби з раком товстої кишки

Останнє оновлення: 12 лютого, 2019

Як і інші види ракових захворювань, рак товстої кишки може вразити людину у будь-якому віці. Ця хвороба є дуже серйозною, адже іноді вона призводить до летальних наслідків, тому дуже важливо розпізнати симптоми раку товстої кишки на ранніх стадіях.

Цей вид раку посідає третє місце за кількістю хворих з-поміж інших ракових захворювань у світі. Найнебезпечнішою особливістю цієї страшної хвороби є те, що на початкових стадіях вона протікає без видимих симптомів, і її присутність виявляють надто пізно.

Основною причиною розвитку цього захворювання є ріст злоякісних клітин у товстій кишці. У результаті цей орган перестає виконувати свої функції належним чином, а ракові клітини можуть почати рости й в інших частинах організму.

На щастя, вчені давно винайшли корисну процедуру під назвою “колоноскопія”. Вона допоможе очистити внутрішні стінки товстої кишки від поліпів, щоб потім визначити, є вони злоякісними чи ні.

Якщо вам діагностували першу стадію раку товстої кишки, рекомендуємо скористатися нашою підбіркою натуральних засобів, які допоможуть зменшити дискомфортні відчуття та позбутися негативних наслідків цього злоякісного захворювання.

1. Женьшень

женьшень полегшить симптоми раку товстої кишки

За умови регулярного вживання чаю із женьшеню ви зможете полегшити перебіг багатьох захворювань, в тому числі і зменшити симптоми раку товстої кишки.

Завдяки високому вмісту антиоксидантів женьшень зупиняє розвиток злоякісних клітин. Ба більше, результати проведених досліджень довели, що у деяких випадках женьшень руйнує вже присутні в організмі ракові клітини.

2. Зелений чай

Зелений чай є природним джерелом катехінів та епікатехінів. Ці органічні сполуки володіють такими неймовірними властивостями:

  • Зменшують кількість вільних радикалів в організмі
  • Перешкоджають розмноженню ракових клітин
  • Допомагають боротися зі злоякісними пухлинами

Саме тому лікарі рекомендують відмовитися від кави на користь зеленого чаю, якщо ви хочете залишатися здоровими якомога довше. До того ж, зелений чай є більш безпечним, тому його можна вживати у необмеженій кількості впродовж дня.

3. Фізичне навантаження

Заняття спортом завжди вважали ефективним способом підтримувати фігуру у тонусі. Втім, вони є просто незамінними для хворих на рак кишок.

До того ж, фізичні вправи покращують кровотік та стимулюють обмін речовин.

Регулярне фізичне навантаження – це чудовий спосіб очистити організм від токсинів та зміцнити імунну систему. Ба більше, спорт зменшує ризики розвитку діабету та ожиріння.

4. Часник

Свіжий часник або часниковий екстракт використовують з метою профілактики розмноження та розповсюдження ракових клітин.

Спеціалісти вважають, що часник є найефективнішою вітамінною добавкою при лікуванні ракових захворювань.

5. Лляна олія

лляна олія для профілактики раку товстої кишки

Рослинні олії є незамінним компонентом багатьох страв. Оскільки вони є взаємозамінними, ви з легкістю можете відмовитися від інших олій на користь лляної без жодної шкоди для смаку чи користі страв.

Лляна олія характеризується високим вмістом жирних кислот Омега-3. До того ж, вона багата на вміст антиоксидантів, завдяки чому цей продукт використовують для профілактики ракових захворювань. Також лляна олія має здатність зменшувати неприємні симптоми та розлади, які супроводжують початкову стадію раку товстої кишки, зокрема ожиріння, захворювання серцево-судинної системи та діабет.

6. Чорниці

Ці маленькі ягідки характеризуються великим вмістом антиоксидантів, зокрема катехінів, кверцетину, флавоноїдів, фенольних сполук, тощо.

Завдяки цьому чорницю вважають справжньою антиоксидантною бомбою, яка має здатність не лише зміцнювати імунну систему, але й руйнувати ракові клітини.

З’їдаючи по одній жмені чорниць щодня, ви зможете знешкодити вільні радикали та запобігти мутації клітин.

7. Відмова від куріння полегшить симптоми раку товстої кишки

Усім відомо, що куріння шкідливо впливає на здоров’я людини в цілому, проте мало хто знає, що ця шкідлива звичка може з часом призвести до розвитку раку товстої кишки.

Причиною цього є те, що куріння стимулює ріст поліпів на стінках товстої кишки.

До того ж, при курінні зростає швидкість мутації здорових клітин та ризик перетворення їх у ракові клітин.

Якщо вам вдасться кинути курити, ви зможете не лише позбутися канцерогенів, але й активізувати роботу всіх внутрішніх органів та покращити загальне самопочуття.

8. Оливкова олія

Оливкова олія є однією з найпопулярніших олій у світі. Завдяки великій кількості поживних речовин у своєму складі оливкова олія є ефективним натуральним засобом від багатьох захворювань. Цей продукт володіє чисельними корисними властивостями, а саме:

  • Олія володіє здатністю знешкоджувати ракові клітини
  • Вона стимулює вироблення незамінних для організму ферментів у кишківнику
  • Оливкова олія підвищує здатність організму засвоювати поживні речовини з харчових продуктів
  • Олія є ефективним засобом для профілактики утворення злоякісних пухлин.

Регулярне вживання оливкової олії допоможе вам полегшити симптоми раку товстої кишки на початкових стадіях.

9. Шпинат

шпинат полегшить симптоми раку товстої кишки

Шпинат містить велику кількість поживних речовин та клітковини, завдяки чому його вважають ефективним засобом для полегшення симптомів раку товстої кишки.

Одними з основних причин, які можуть призвести до розвитку цього виду раку є регулярні закрепи та геморой.

З метою профілактики цих розладів та подальших ускладнень лікарі рекомендують регулярно вживати продукти з високим вмістом клітковини, адже саме вони стимулюють роботу кишківника та прискорюють процес травлення.

Саме тому радимо неодмінно включити до свого раціону шпинат та інші зелені листові овочі.

Не забувайте про профілактику раку товстої кишки

Звісно, усі згадані вище натуральні засоби стануть чудовим способом профілактики ракових захворювань. Саме тому ми рекомендуємо зробити їх частиною свого звичного стилю життя та харчування.

Утім, не варто думати, що ці прості домашні засоби зможуть вилікувати злоякісну пухлину. Якщо у вас виявили рак товстої кишки на початковій стадії, неодмінно порадьтеся з лікарем, щоб він призначив ефективне лікування.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.