9 порад, як рідше мити волосся

Якщо волосся дуже брудниться, ми почуваємося некомфортно і починаємо частіше його мити. Утім це не гарантує, що голова залишиться чистою надовго. Крім того, від постійного впливу води та мийних засобів волосяні фолікули пошкоджуються. Якщо вам цікаво, як рідше мити волосся, читайте нашу статтю.
9 порад, як рідше мити волосся

Останнє оновлення: 21 грудня, 2018

Брудне волосся – це одна з найнезручніших проблем, пов’язаних із зовнішністю. Через нього людина часто почувається невпевненою та непривабливою. Це може суттєво вплинути на самооцінку та стосунки в соціумі, адже красиве волосся важливе для презентабельності. Тим не менш, не варто мити голову так часто, як вам хочеться, тому дуже важливо знати як рідше мити волосся.

 

Читайте далі, щоб дізнатися кілька корисних порад щодо волосся. Ви знатимете, як рідше мити волосся, а також зможете надовше зберегти його чистим.

Як рідше мити волосся

1. Мийте волосся кип’яченою або фільтрованою водою

поради як рідше мити волосся

Один із перших способів рідше мити волосся та зберегти його чистоту – використовувати кип’ячену або фільтровану воду, температурою приблизно 38 градусів Цельсія.

2. Не зловживайте засобами для волосся

Деякі із засобів, які ми використовуємо, щоб покращити вигляд волосся, як-от кератин, чи певні продукти, такі як сухий шампунь, лак і гель, можуть швидко та суттєво забруднити волосся. 

Тому якщо ви шукаєте спосіб, як рідше мити волосся, використовуйте таку косметичну продукцію в міру. Один або два рази в тиждень максимум.

3. Рідше розчісуйте волосся та використовуйте гребінець

способи як рідше мити волосся

На відміну від думки більшості людей, якщо дуже часто розчісувати волосся, воно не буде більш чистим і блискучим. Насправді, що частіше ви торкаєтеся волосся, то швидше воно брудниться.

Саме тому бажано розчісуватися два або три рази на день і використовувати гребінець замість щітки. Завдяки цьому ви матимете менше посічених кінців, а волосся матиме більш блискучий і здоровий вигляд.

4. Використовуйте мус для укладки

Щоб надати волоссю натурального вигляду та вберегти його від шкідливих хімічних засобів, замініть лак чи гель на мус. Так ваші коси залишатимуться чистими значно довше.

5. Використовуйте шампунь без сульфатів

як рідше мити волосся

Лауретсульфат натрію – це нетоксична сполука, яку додають у шампуні. Останнім часом про нього часто говорять, адже сульфат пересушує шкіру голови та призводить до підвищення вироблення олій у деяких людей. Якщо це ваш випадок, оберіть натуральний шампунь та інші засоби для волосся.

Можете також спробувати використовувати власні тоніки для відлущення відмерлої шкіри або маски, які просто приготувати вдома з підручних інгредієнтів.

6. Зменште температуру

Якщо використовувати прасочки й інші механічні засоби для укладки волосся занадто часто, воно може пошкодитися. Як наслідок, голова ставатиме брудною значно швидше. Щоб цього не сталося, знизьте температуру фена та плойок до 150-180 градусів.

7. Приготуйте пілінг для шкіри голови

як рідше мити кучеряве волосся

Хоча до шкіри голови потрібно ставитися дуже ніжно й обережно, іноді їй не завадить чистка.

Радимо час від часу готувати пілінг для голови, щоб позбутися мертвих клітин, видалити забруднення, а також зміцнити волосяні фолікули, аби волосся відростало сильнішим і здоровішим.

8. Частіше змінюйте наволочки

Коли ми думаємо про те, як рідше мити волосся, на думку спадають лише косметичні засоби. Проте постіль, на якій ми спимо, також важлива.

Одна з можливих причин, чому у вас частіше брудниться волосся – постійне використання тієї самої наволочки.

Постіль поглинає жир і продукти, які ми на наносимо на волосся. Те саме стосується і шкірного жиру. Як наслідок, наволочка може накопичити багато бактерій і бруду. Ось чому важливо змінювати наволочки щонайменше один раз на тиждень.

9. Захистіть волосся від впливу сонця та холоду

як рідше мити волосся влітку

Насамкінець хочемо наголосити на тому, наскільки важливо захищати волосся від перепадів температур. Особливо це стосується зими та літа, коли буває дуже холодно або спекотно. Річ у тім, що таке середовище стимулює вироблення олій на шкірі голови, що робить корені бруднішими.

Найкраще, що можна зробити, – носити головний убір, щоб захистити волосся від негативного впливу довкілля. Завдяки цьому воно буде здоровішим і краще виглядатиме. Це просто!

Тепер ви знаєте, що робити, коли голова брудниться занадто швидко та як мити волосся рідше. Наші поради не лише допоможуть мати кращий вигляд і бути впевненішими в собі, а й також покращать стан волосся.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.