9 способів повторного використання старих джинсів

9 способів повторного використання старих джинсів
9 способів повторного використання старих джинсів

Останнє оновлення: 13 грудня, 2018

Є багато способів повторного використання старих джинсів, які ви забули у шафі, ймовірно, тому що вони не підходять за розміром або вийшли з моди. Хоча іноді непогано віддати їх комусь, хто міг би їх носити, але є багато інших ідей, щоб скористатися тканиною, з якої вони зроблені і яка може прослужити багато років.

Хочете дізнатися, як повторно використати старі джинси? Тоді читайте далі!

Якщо ви готові перевірити свої творчі здібності і талант до ручної роботи, з нашими ідеями ви зможете скористатися всіма старими джинсами, які у вас є. Єдине, що потрібно, це вміти шити або бути готовими експериментувати з ножицями, голкою і нитками.

Джинсові шорти

Це один з найпростіших і найбільш класичних способів переробки літніх джинсів. Використайте цю ідею, якщо ви ще можете одягти джинси, але штанини зіпсовані.

Єдине, що вам потрібно зробити, це позначити ту частину, де ви хочете вкоротити шорти, а потім відрізати ножицями, щоб отримати бажану довжину. Ви можете навіть залишити їх неокантованими для більш бунтівного стилю.

Використання старих джинсів для виготовлення джинсової міні-спідниці

використання старих джинсів для виготовлення джинсової спідниці
Окрім гарних шортів, ви можете також зробити міні-спідницю на літо або для неформальної нагоди. Це один з предметів одягу, який не виходить з моди, особливо в спекотні дні. Щоб зробити джинсову спідницю, вам потрібні великі штани, щоб ви могли легко поєднати частини і створити міні-спідницю.

Сумка або гаманець

Є чимало способів, за допомогою яких можна зробити зі старих джинсів сумку або гаманець. Ви повинні просто використати всю свою творчість і додати деталі, які вам подобаються найбільше.

Наприклад, ви можете зробити сумку за допомогою тканини зі старих джинсів і додати деталі з камінням, ґудзиками, кольоровими клаптиками, блискавками або будь-чим іншим, що спадає на думку.

Кухонні фартухи

джинсовий кухонний фартух

Створити кухонний фартух дуже просто і корисно, тому що з його допомогою ви не забрудните одяг на кухні. Єдине, що вам потрібно зробити, це вивернути старі джинси, а потім вирізати фартух, щоб він підійшов вам за розміром. Якщо однієї частини не вистачає, ви можете додати ще трохи тканини.

Після того як ви виріжете фартух, можете додати кольорову кромку з іншої тканини і необхідні стрічки, щоб зав’язати його за спиною. Як ми вже згадували вище, ви можете пограти з творчістю, додавши інші деталі, такі як кнопки, камені або кольорові латки.

Гаманець для монет

Не знаєте, де тримати монети? Ви можете використати старі джинси, щоб зробити гарний гаманець для монет. Єдине, що потрібно, це вирізати бажану форму гаманця (квадратну, круглу, овальну, півмісяць), а потім зшити краї і закрити на блискавку, застібку або кнопку.

Записник

записник обгорнутий у джинсову тканину
Якщо ви хочете мати унікальний персональний записник, візьміть тканину зі старих джинсових штанів, щоб обернути зовнішню частину записника. Треба просто вирізати точний розмір і нанести трохи клею, щоб наклеїти тканину на обкладинку. Інший варіант: зшийте його, хоча це займе більше часу і може бути більш складним.

Чохол для мобільного телефону

Ви можете знайти чохли для телефонів в спеціалізованих крамницях. Вони запобігають подряпинам. Але як щодо того, щоб зробити власний? Це дійсно легко і ви можете зробити його з частин тканини, що залишилися після сумки або гаманця.

Відріжте тканину таким чином, щоб вона була на один або два сантиметри більше, ніж розмір телефону, а потім зшийте кінці так, щоб залишився отвір. Ви можете додати декоративні деталі: кольорові клапті, аплікації, кнопки тощо.

Одяг для тварин

джинсовий одяг для собак

Одяг на домашніх тваринах, безумовно, виглядає дуже мило, як на собаках, так і на кішках. Чому б не спробувати зробити такий одяг самостійно? Перевірте свої творчі здібності, використовуючи старі непотрібні джинси, щоб зробити одяг на основі наявних моделей або створити щось унікальне.

Подушки

Якщо ви хочете оновити старі подушки і надати їм особливого стилю, візьміть старі непотрібні джинси і використайте тканину для чохлів на подушки, щоб вони виглядали повністю новими та унікальними.  • Giler Choez, J. Y. (2015). Reciclaje de tela en la elaboración de bolsos su incidencia en el aprendizaje de las estudiantes del décimo año básica de Corte y Confección, del Centro de Formación Artesanal “Armando Coronel Dreshner” del Cantón El Empalme Provincia del Guayas (Bachelor’s thesis, Babahoyo: UTB, 2015).
  • Chumbi Rivera, K. V. (2016). Guía de procesos para la fabricación de objetos textiles para generar fuentes de trabajo desde una conciencia social y medioambiental (Bachelor’s thesis, Universidad del Azuay).
  • Soto Marín, C. (2015). Sostenibilidad y reciclaje: elaboración de ropa hogar usando muestras sobrantes y residuos de lavandería, procesos y acabados del Dením de las empresas textilera de Medellín (Bachelor’s thesis, Escuela Arquitectura y Diseño).

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.