Білий оцет для прання одягу. Чудова ідея!

Білий оцет допомагає зробити кольори яскравішими та зберегти білизну речей. Не хвилюйтеся через його запах – він дуже швидко мине.
Білий оцет для прання одягу. Чудова ідея!

Останнє оновлення: 19 листопада, 2018

Ми впевнені, що у вас вдома знайдеться білий оцет. Якщо це так, то ви повинні знати про те, що зовсім поруч знаходиться ваш вірний союзник у пранні одягу. Крім того, він замінить багато мийних засобів, тому ви зможете суттєво зекономити.

Однак використовуючи натуральні продукти для прання, ми не лише витрачаємо менше грошей на пом’якшувачі та мийні засоби, а й робимо свій внесок у захист довкілля, адже обираємо більш  екологічний спосіб вести домашнє господарство.

Білий оцет – це, по суті, оцет дистильований із чистої цукрової тростини, кукурудзи або солодового спирту. Тепер вам цікаво буде дізнатися, що він має значно більше застосувань, ніж просто для заправки салатів.

Завдяки своєму процесу приготування цей оцет є дуже корисним засобом для прибирання дому, а також лосьйоном для обличчя. Він є потужною очисною речовиною, яка усуває будь-які бактерії або токсичні елементи й при цьому не пошкоджує епідерміс.

У деяких випадках природа дарує нам дивовижні засоби, які дають можливість власними зусиллями вирішити досить поширені проблеми. Далі у цій статті ми розповімо про деякі з них.

Зверніть увагу на те, як білий оцет може допомогти зі щоденним пранням одягу.

Білий оцет допомагає відновити колір речей

білий оцет при пранні

Це може здаватися дивовижним, утім білий оцет не лише не завдає шкоди кольорам, а й допомагає зробити їх яскравішими, якщо вони не зблякли під впливом мийних засобів.

Для такого ефекту потрібно просто додати трохи білого оцту у відділення пральної машини, яке зазвичай використовується для пом’якшувача.

Не бійтеся, що на одязі залишиться запах цього продукту. Повний цикл прання та сам мийний засіб стануть запорукою того, що від  характерного “запаху” не залишиться жодних слідів.

Білий оцет може замінити пом’якшувач

Пом’якшувачі можуть завдавати незначної шкоди одягу, а також негативно впливати на пральну машину. Якщо уважно подивитися, пом’якшувачі, як правило, розтягують гумки в одязі або місцях, які містять будь-який вид гуми.

Водночас, вони є ще одним забрудником, який має значний вплив на навколишнє середовище. Тоді чому б не замінити їх? То чи не варто відтепер використовувати білий оцет замість пом’якшувача?

  • Для цього потрібно просто дотримуватися процедури, яку ми вже описали вище: додати білий оцет у відділення пральної машини, куди ви зазвичай наливаєте пом’якшувач.
  • Кількість засобу залежатиме від кількості одягу в пральній машині.

Видаляє ковтунці на одязі

Звісно, з вами таке вже траплялося. Ви щойно купили светр або чудовий піжамний набір, як вже після кількаразового прання на ньому почали утворюватися славнозвісні ковтунці.

Цьому можна запобігти, тому не думайте довго – використовуйте невелику кількість білого оцту на своєму одязі, щоб він довше вам служив і був у кращому стані.

Це дуже просто: коли пральна машина буде на останньому циклі ополіскування, налийте в неї півсклянки білого оцту (100 мл). Результат вас приємно здивує.

Одяг має неприємний запах або пахне цвіллю

Чистий одяг

Одяг, який ми дістаємо з шафи, після того, як він пролежав там із попереднього сезону, завжди має дещо “залежаний” запах, якого важко позбутися.

Або іноді ми також можемо забути вийняти речі з пральної машини, і вони залишаються там на всю ніч. Наступного ранку запах просто жахливий.

  • Щоб позбутися від цих неприємних “запахів” і переконатися, що одяг пахне свіжістю та чистотою, потрібно дещо зробити. Ви вже знаєте відповідь – білий оцет.
Знову ж таки, потрібно просто додати його у відділення для пом’якшувача в пральній машині. Як бачите, це й справді дуже легко.

Видалення плям від поту

На ніжному білому одязі особливо часто залишаються стійкі сліди від поту. Для того, щоб вивести їх, досить часто доводиться використовувати агресивні засоби, які з часом значно пришвидшують зношення тканини.

Цій поширеній проблемі дуже просто запобігти:

  • Розчиніть білий оцет (100 мл) у склянці води (200 мл) і нанесіть на річ в ділнці пахв.
  • Потріть тканину протягом кількох секунд, а потім відкладіть і залиште настоятися на 10 хвилин.
  • Після цього відразу ж виперіть річ, як зазвичай, у пральній машині. Ви побачите, наскільки дієвим є цей засіб.

Використовуйте білий оцет, щоб продовжити життя своїй пральній машині

Бруд у пральній машині

Цей секрет добре відомий. Чудовий спосіб продовжити експлуатацію пральної машини – вмикати цикл прання, додавши в неї лише воду та білий оцет, раз на місяць.

Дізнайтеся різноманітні рецепти для відбілювання одягу

Для того, щоб гумове покриття в пральній машині не псувалося, а також щоб видалити залишки мила та цвілі, немає нічого кращого, ніж ганчірка змочена білим оцтом. Ваша техніка буде як нова.

Регулярне використання цього засобу допоможе запобігти появі неприємних запахів і продовжить час експлуатації пральної машини.

Не думайте довго, чи використовувати білий оцет для прання, адже він значно екологічніший і не шкодить довкіллю.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.