Чаї, які допомагають спалити жир на животі

Усі ми хотіли б мати плоский та рель'єфний живіт На щастя, існують чаї, які можуть у цьому допомогти. Усі вони дуже прості у приготуванні!
Чаї, які допомагають спалити жир на животі

Останнє оновлення: 26 листопада, 2018

Є багато домашніх засобів, які обіцяють спалити жир на животі і прискорити обмін речовин. Сьогодні ми розглянемо чаї, які нам у цьому можуть допомогти.

Здорове харчування, регулярні заняття спортом і різні косметичні процедури – це лише деякі з порад, до яких варто прислухатись. А якщо ви об’єднаєте їх усіх, то побачите, як легко підтримувати здорову вагу тіла і струнку фігуру.

Втім є певні ділянки тіла, які найважче тримати в тонусі, бо там найбільше накопичується жир. Однією з таких ділянок, яку складно підтримувати в формі може бути живіт, і на те, щоб він був плоским, потрібно буде більше часу. На щастя, є деякі чаї, які природно, можуть допомогти зменшити жир на животі. Нижче ви можете відкрити їх для себе!

Через генетику тіло природно накопичує жирові відкладення в районі живота. Якщо у вас виникли проблеми зі спалюванням жиру на цій ділянці тіла, знайте, що ви не одні. Але є природні засоби, які можуть допомогти позбавитися від зайвого жиру. Чому б їх не спробувати?

Чаї з медом

Чай з медом

Чай з медом і корицею має багато корисних властивостей, і також є природним засобом, який допомагає прискорити метаболізм і спалити зайвий жир, особливо в районі живота. Секрет у тому, що треба замінити цукор натуральним медом. Для ефективної дії, радимо випивати чашку такого чаю за сніданком і чашку перед сном.

Інгредієнти

 • 1 столова ложка бджолиного меду
 • 1/2 столової ложки меленої кориці
 • 1 чашка гарячої дистильованої води

Приготування

Закип’ятіть воду. У чашку з водою додайте мед і корицю, добре перемішайте, поки обидва не розчиняться. Перш ніж пити, дайте настоятися принаймні п’ять хвилин. Пийте щодня, і вже за тиждень будуть помітні результати.

Чай з лимона

Чай з лимона

Лимон – це чудовий фрукт, наповнений поживними елементами, у тому числі й тими, які допомагають спалювати жир і підтримувати здорову вагу тіла. У боротьбі з жиром на животі лимон найкращий помічник. Окрім допомоги у спалюванні жиру на животі, лимони мають протизапальні властивості. Отож, лимони однозначно допоможуть зробити живіт плоским без зайвого жиру.

Інгредієнти

 • Один лимон
 • Велика чашка гарячої води

Приготування

Ретельно видавіть лимонний сік в чашку. Додайте попередньо нагріту воду. Рекомендується випивати цей чай зранку. Для підвищення ефективності та кращого смаку до чаю можна додати імбир, мед або зелений чай і дати настоятися.

Чай з шавлії і лаврового листя

Чай з шавлії і лаврового листя

Якщо у вас є проблеми з травленням, додайте цей настій до свого раціону і ви не пожалієте, оскільки чай з шавлії і лаврового листя не тільки спалює жир на животі, але й нормалізує травлення.

Інгредієнти

 • 5 лаврових листків
 • 1 жменя листя шавлії
 • 1 паличка кориці
 • 1 літр води

Приготування

Доведіть воду до кипіння. Зразу  додайте туди шавлію і лаврове листя, а також паличку кориці. Варіть протягом 15 хвилин, а потім зніміть з вогню. Процідіть і насолоджуйтеся! Рекомендуємо зробити цей чай частинкою вашого життя принаймні на п’ять днів.

Чай з часником та лимоном

Чай з часником та лимоном

Роками часник вживали через його користь для здоров’я,  наприклад часник стимулює травлення, знімає здуття та лікує запалення кишечнику. Крім того,  було доведено, що часник  допомагає процесу детоксикації, позбавляючи організм від токсинів і відходів,  він не тільки помічник у втраті ваги, але і захищає організм від багатьох хвороб.

Лимони є одними з найефективніших жироспалювачів. Лимони будуть корисні для процесу травлення, а також для зниження рівня токсинів. А це дуже важливо для тих, хто хоче скинути вагу.

Якщо ви з’єднаєте часник і лимон, отримаєте один з самих потужних жироспалювачів, які подарувала вам природа.

Інгредієнти

 • 1 головка часнику
 • 2 лимони
 • 1,5 л води

Приготування

 • Поставте воду на вогонь. Поки вода нагрівається, очистіть головку часнику і додайте у воду.
 • Помийте лимони. Розріжте їх на чотири частини прямо зі шкіркою. Додайте їх у воду з часником, коли та почне кипіти.
 • Поставте на слабкий вогонь і залиште кипіти на 15 хвилин.
 • Процідіть і дайте охолонути принаймні протягом 5 хвилин. Ви можете щодня насолоджуватися цим напоєм.

Що потрібно пам’ятати

 • Всі вище перелічені чаї хороші засоби у боротьбі з жиром на животі, але майте на увазі, що вони дають кращий результат в поєднанні зі здоровим харчуванням, регулярними заняттями спортом та іншими корисними звичками, які допомагають скинути вагу.
 • Для здоров’я і досягнення найкращих результатів, ви маєте знати які продукти викликають здуття живота чи розлади шлунку і не вживати їх, щоб зберегти плоский живіт.
 • Пийте ці чаї згідно з рекомендаціями. Пам’ятайте, що якщо зловживати, вони можуть мати негативні побічні ефекти.

Додайте імбир, зелений чай і корицю до свого щоденного раціону для здорового і збалансованого обміну речовин. • Anh, N. H., Kim, S. J., Long, N. P., Min, J. E., Yoon, Y. C., Lee, E. G., Kim, M., Kim, T. J., Yang, Y. Y., Son, E. Y., Yoon, S. J., Diem, N. C., Kim, H. M., & Kwon, S. W. (2020). Ginger on Human Health: A Comprehensive Systematic Review of 109 Randomized Controlled Trials. Nutrients, 12(1), 157. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7019938/
 • ARTICHOKE: Overview, uses, side effects, precautions, interactions, dosing and reviews. (s/f). Webmd.com. Recuperado el 10 de octubre de 2023, de https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingredientmono-842/artichoke
 • Batool, S., Khera, R. A., Hanif, M. A., & Ayub, M. A. (2020). Bay Leaf. Medicinal Plants of South Asia, 63–74.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7152419/
 • Carneiro, D. M., Freire, R. C., Honório, T. C., Zoghaib, I., Cardoso, F. F., Tresvenzol, L. M., de Paula, J. R., Sousa, A. L., Jardim, P. C., & da Cunha, L. C. (2014). Randomized, Double-Blind Clinical Trial to Assess the Acute Diuretic Effect of Equisetum arvense (Field Horsetail) in Healthy Volunteers. Evidence-based complementary and alternative medicine : eCAM, 2014, 760683.
  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24723963/
 • Costabile, A., Kolida, S., Klinder, A., Gietl, E., Bäuerlein, M., Frohberg, C., Landschütze, V., & Gibson, G. R. (2010). A double-blind, placebo-controlled, cross-over study to establish the bifidogenic effect of a very-long-chain inulin extracted from globe artichoke (Cynara scolymus) in healthy human subjects. The British journal of nutrition, 104(7), 1007–1017.
  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/20591206/
 • Das, B., Rabalais, J., Kozan, P., Lu, T., Durali, N., Okamoto, K., McGeough, M. D., Lee, B. J., Barrett, K. E., Marchelletta, R., & Sivagnanam, M. (2022). The effect of a fennel seed extract on the STAT signaling and intestinal barrier function. PloS one, 17(7), e0271045. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9269469/
 • Klimek-Szczykutowicz, M., Szopa, A., & Ekiert, H. (2020). Citrus limon (Lemon) Phenomenon-A Review of the Chemistry, Pharmacological Properties, Applications in the Modern Pharmaceutical, Food, and Cosmetics Industries, and Biotechnological Studies. Plants (Basel, Switzerland), 9(1), 119. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7020168/
 • Mousavi, S. M., Rahmani, J., Kord-Varkaneh, H., Sheikhi, A., Larijani, B., & Esmaillzadeh, A. (2020). Cinnamon supplementation positively affects obesity: A systematic review and dose-response meta-analysis of randomized controlled trials. Clinical nutrition (Edinburgh, Scotland), 39(1), 123–133. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30799194/
 • Schmeda-Hirschmann, G., Rodriguez, J. A., Theoduloz, C., Astudillo, S. L., Feresin, G. E., & Tapia, A. (2003). Free-radical scavengers and antioxidants from Peumus boldus Mol. (“Boldo”). Free radical research, 37(4), 447–452.
  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12747739/
 • Srivastava, J. K., Shankar, E., & Gupta, S. (2010). Chamomile: A herbal medicine of the past with bright future. Molecular medicine reports, 3(6), 895–901. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2995283/
 • Sun, B., Wu, L., Wu, Y., Zhang, C., Qin, L., Hayashi, M., Kudo, M., Gao, M., & Liu, T. (2020). Therapeutic Potential of Centella asiatica and Its Triterpenes: A Review. Frontiers in pharmacology, 11, 568032.
  https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fphar.2020.568032/full
 • WebMD Editorial. (2022). Health Benefits of Burdock Root. WebMD.
  https://www.webmd.com/diet/health-benefits-burdock-root

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.