Чи може Місяць впливати на ваше життя

Чи може Місяць впливати на ваше життя
Чи може Місяць впливати на ваше життя

Останнє оновлення: 03 січня, 2019

Ви коли-небудь задавали собі питання, чи Місяць може вплинути на ваше життя? Ви коли-небудь зауважували, що Місячні цикли, зокрема, змінюють ваш характер і настрій? Кажуть, що природний супутник Землі впливає на нас не тільки фізично, а й емоційно з дитинства і протягом усього нашого життя. Дізнайтеся більше в нашій статті.

Місяць – більше, ніж тільки супутник нашої планети. Це величезна таємниця з різних причин. Він присутній під час усього нашого життя, і ми повинні знати трохи більше про нього для того, щоб скористатися перевагами його впливу.

Дослідження, проведене Базельським університетом в Швейцарії, показали, що Місяць має великий вплив на сприйняття сну, оскільки наш сон може бути суб’єктивним або об’єктивним залежно від місячного циклу.

Ось чому у ті дні, коли фаза Місяця наближається до повної, мозкова діяльність, яка пов’язана з глибоким сном зменшується на 30%, і буває, що у нас займає більше часу, щоб заснути, тому ми спимо менше часу.

Різні зміни відповідно до місячного циклу

Місяць впливає на життя людини

Відповідно до положення Місяця, його вплив може бути або сильнішим або слабшим:

Новий Місяць

Ця фаза відбувається, коли супутник знаходиться у сполученні із Сонцем і саме тоді починається новий цикл. Це найкращий час, щоб встановити перед собою нові цілі.

Це стосується не тільки  майбутніх проектів, але й також, є сприятливим часом, щоб зробити зміни на краще у нашому житті, наприклад, кинути палити, починати нову дієту, звільнити організм від впливу алкоголю і т.д.

У психологічному сенсі наш розум в цей час володіє більшим самоконтролем, ми більш спокійні та врівноважені, тому нам легше подолати незручності, які виникають через зміни у звичках, і тому саме в цей час міняти звички найлегше.

Новий Місяць також допомагає медитувати, сприяє простішій процедурі детоксикації організму. Саме в цей час краще підстригати волосся, якщо ви хочете, щоб воно росло швидше. З іншої сторони, це не стосується депіляції, бо волосся, знову ж таки, буде рости швидше.

молодий Місяць

Молодик також чудово підходить для вивчення прихованих деталей вашої свідомості. Варто поспішити, якщо ви чекали саме на цей час, щоб зробити позитивні зміни в житті, оскільки ця фаза триває не більше двох чи трьох днів.

Півмісяць

Коли місяць зростає до півмісяця , ваше тіло також починає швидше і більше «поглинати» все. На цьому етапі, тіло засвоює будь-яку речовину або подію по-іншому, тому буде чудово почати вітамінну дієту в цей час. Будьте обережні, тому що це також період ризику набору зайвої ваги (якщо це не ваша мета).

Період фази півмісяця – гарний час для відновлення нестачі, тому в цей час необхідно старатись, щоб наша їжа містила саме ті речовини, яких нам можливо не вистачало.

Будьте обережні, бо саме тому ми не рекомендуємо вживати алкоголь протягом цього часу, оскільки його наслідки можуть бути ще більш шкідливим ніж зазвичай. Так само як під час молодика, фаза півмісяця сприятиме росту волосся, а також нігтів.

Застосовувати мазі, гелі, креми для  регенерації волосся якраз вчасно, тому що шкіра буде ще більш сприйнятливою до них. Проте детоксикація може бути більш складною.

Ця фаза триває близько тринадцяти днів. В цей час ми пропонуємо вдатись до діяльності, яка сприятиме оновленню та зміцненню. Що стосується питань економіки, кажуть, що в цей час добре отримати кредит, шукати роботу, продавати або інвестувати. Також це сприятливий час для створення контрактів, партнерства чи асоціації.

Повний Місяць

Це відбувається, коли Місяць знаходиться навпроти Сонця і відбиває його світло цілою своєю стороною. Тканини тіла в цей час знаходяться під великим тиском, тому це також може призвести до загострення відчуттів.

Це означає, що «прокидається» інстинктивна сторона людської істоти (ось, чому, згідно поширеній думці, саме бід час повні з’являються перевертні). Тіло зберігає більше рідини і, як правило, легше набрякає. Слід звернути увагу на те, що ми п’ємо чи їмо.

Відчуття, емоції і почуття, будуть  досить глибокими, а також можуть поглибитись психосоматичні проблеми, такі як, зміна режиму сну, безсоння, нічні кошмари, або сни стають більш барвистими, реальними та інтенсивними.

Під час повної фази Місяця, ми не рекомендуємо починати дієти спрямовані на втрату ваги. Будьте обережні з побічними ефектами ліків. Є небезпека виникнення головних болів, які можуть бути інтенсивними.

Старайтесь бути у доброму гуморі: не приймайте все надто серйозно та не починайте суперечок. Фаза триває всього кілька днів, а її вплив дійсно помітний, наприклад, ваші травми кровоточитимуть більше, і це також стосується менструації у жінок. Планувати хірургічну операцію може бути небезпечно. Люди загалом можуть бути більш агресивними.

Вважається, що все, що ви робите за шість годин до повні, та шість годин після цього буде успішним. В цей час збільшується народжуваність, а також загострюються нервові захворювання. Люди з тонким волоссям можуть підстригти його під час цієї фази.

Спадаючий Місяць

Тіло буде інтенсивно «позбуватися» від всього непотрібного, що робить це ідеальним часом для звільнення від великої кількості накопиченої енергії з попередніх етапів. Ви можете легше скинути жири, рідини і токсини. Це хороший час, щоб почати процедури детоксикації або очищення та зменшити здуття живота або подразнення.

Ми пропонуємо взятись до роботи, яка вимагає сили та стійкості, пити більше води, щоб позбутися від усього поганого, почати дієту, стригти нігті і волосся, видаляти бородавки, усувати темні плями на шкірі та лікувати рубці.

Зубні процедури та хірургічні операції є більш успішними. Це також час, для роботи  в саду чи в городі, садити і обрізати фруктові дерева, садити овочі. Що стосується емоційної сторони нашого буття, в цей час добре закінчити стосунки або партнерство.

Це може вас зацікавити ...
Як впливають фази місяця на самопочуття людини?
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Як впливають фази місяця на самопочуття людини?

Місяць настільки цікавить людей, що вони досі щосили намагаються дізнатися, як саме фази місяця впливають на самопочуття людини  • César Augusto Arciniegas Suárez, C. (2012). Diagnóstico y control de material particulado: partículas suspendidas totales y fracción respirable PM 10. Luna Azul. https://doi.org/Inf.tecnol.4308it.09
  • Peña, Andrés. (1996). No Titlela luna y la fuerza de gravedad. Todo Sobre La Luna. https://doi.org/luna
  • Carrillo, P., Ramírez, J., & Magaña, K. (2013). Neurología del Sueño y su importancia: antología para el estudiante universitario. Revista de La Facultad de Medicina. https://doi.org/10.1016/j.ijcard.2006.12.093

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.