Чому так важко пережити розрив стосунків

Обидва партнери зазвичай сумують через розрив стосунків. Іноді ми не можемо відпустити колишнього партнера, незалежно від причин, які призвели до розриву.
Чому так важко пережити розрив стосунків

Останнє оновлення: 11 грудня, 2018

Біль і страждання багато в чому залежать від того, як довго ви були разом. Розрив стосунків простіше пережити, якщо вони тривали лише кілька місяців, на відміну від того, якщо ви були разом багато років.

У будь-якому випадку важливо знати, як перегорнути нову сторінку, хоча іноді ми не можемо це зробити.

Дозвольте собі рухатися далі

як пережити розрив стосунків
Чому нам так важко відірватися від колишнього партнера? Ми дуже сильно його любимо?

Зв’язки обриваються з причин, про які знають обидва партнери, але іноді це важко пережити, бо ви вважали, що були закохані.

Іноді ви, можливо, навіть змушували себе дати стосункам ще один шанс, але проблеми, які ви відчували в стосунках раніше, так і залишалися нерозв’язаними.

Це призвело до ще одного розриву, ще гіршого й боліснішого, ​​ніж перший.

Нижче ми хотіли б поділитися з вами деякими причинами, чому ви, можливо, не можете відпустити колишнього партнера після розставання.

1. Емоційна залежність і розрив стосунків

Є багато людей, які страждають від емоційної залежності, тобто нездатності жити без стосунків. Іноді це є результатом емоційних травм, які вони мали з дитинства.

Емоційна залежність не дає нам відокремитися від партнера. Навіть якщо у нас немає іншої людини, ми замінюємо чимось іншим порожнечу, яка залишилася. Отже, якщо ви є залежною людиною, то намагаєтеся ніколи не бути самотніми.

Якщо ви страждаєте від цієї проблеми, то не розумієте, що не любите свого партнера. Ви просто його потребуєте.

2. Вам не подобається програвати

дівчина на вулиці
Погляньмо правді в очі. Ніхто не любить програвати – принаймні, більшість людей. Це означає, що розрив стосунків не є частиною ваших планів.

Крім того, цю ідею посилює поняття романтичної любові. Коли закінчуються стосунки, ми віримо, що життя закінчилося, усе просто зупиняється і завмирає.

Подумайте про те, чи справді вам боляче. Іноді через те, що ми не бачимо ситуацію з перспективою, наші емоції та почуття плутаються.

Я не хочу відпустити, тому що я люблю, або тому, що мені шкода?

3. Залиште зону комфорту

Багато людей може сплутати нездатність відпустити колишніх із побоюванням самотності, але це заходить набагато далі. Ми боїмося втратити той зручний стан, в якому ми були, тому що зміна завжди нас лякала.

Уявіть це. Ви довго жили з партнером, а зараз відмовляєтеся це змінити. Ви вважаєте, що почуваєтеся в безпеці, відмовляючись від цієї зміни, адже боїтеся, що все погіршиться, якщо ви відпустите.

Але подумайте, чого ви боїтеся.

Іноді наші страхи абсолютно безпідставні.

У багатьох випадках нас змушують залишити зону комфорту. Нам це не подобається, але коли у нас немає можливості відмовитися, альтернативи немає.

Не бійтеся змін. Пам’ятайте, що краще обрати інший шлях, якщо ваші стосунки вийшли з ладу.

розрив стосунків - це зміни
Часто ми не хочемо відпускати колишніх, тому що не почуваємося комфортно без людини, яка так довго була поруч. Це називається егоїзмом.

Ми повинні навчитися відпускати, тому що тільки тоді ми можемо рухатися вперед. Ми також робимо велику помилку в сприйнятті романтичної любові: ми віримо, що немає життя без партнера.

Розрив стосунків не означає, що життя закінчилося. Це просто значить, що сторінка була перегорнута. Але невже в книзі лише одна сторінка?

Почніть гортати сторінки та далі писати книгу свого життя. У вас попереду ще багато життєвих вражень.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.