4 причини стежити за здоров’ям свого партнера

У вашому тілі можуть відбутися певні зміни, які ви навіть не помітите, але які помітить ваш партнер. Не нехтуйте спостереженнями, а краще придивіться до вашої другої половинки.
4 причини стежити за здоров’ям свого партнера

Останнє оновлення: 11 лютого, 2019

Подружнє життя – це не лише посмішки та пригоди, а часом суперечки. Це також шанс краще дізнатися чи нема проблем зі здоров’ям у свого чоловіка або дружини, коли ви живете разом.

Ви починаєте помічати невеличкі зморшки на чолі дружини, коли вона нещаслива. Бачите, якими рожевими стають її щоки, коли вона радіє. Ви точно знаєте, як змусити її засміятися, а найважливіше, знаєте кожну частину її тіла.

Ви повинні дбати одне про одного і краще пізнавати свою половинку. Однак інтимна близькість не повинна відбуватись щоразу з вимкненим світлом.

Іноді корисно, щоб партнер дослідив ваше тіло. Його увагу може привернути невеличка родимка, яку він раніше у вас не бачив.

Ось декілька знаків, на які варто звернути увагу, оскільки вони стосуються здоров’я партнера:

1. Дивна родимка на спині

родимка на тілі

Проживання разом, коли є можливість бачити людину щодня, означає, що можна помітити будь-які зміни у здоров’ї партнера. Те саме стосується і вас. Ви не можете бачити свою спину, і тільки кохана людина помітить появу дивного новоутворення.

Це чудовий метод спостерігати за змінами на шкірі.

Є люди, які мають особливий талант до огляду шкіри. Вони помічають усе. Якщо ви обпекли палець, готуючи їжу, і хочете це приховати, то у вас не вийде. Вони обов’язково зустрінуть вас фразою: «До речі, що сталося з твоїм пальцем?».

Так само і з подружніми парами, але навіть на ближчому рівні. Наприклад, можливо, у вас є родимка на внутрішній поверхні стегна, а ви про  це й не здогадувались, поки ваш партнер не повідомив. Родимки можуть навіть бути навколо геніталій.

Спина – це та ділянка тіла, яку важко побачити, саме там може виникнути родимка або небезпечна плямка.

Прочитайте також: Черовані цятки на шкірі: чи варто хвилюватися?

2. Поява ґулі або опуклості на тілі,вказує на проблеми зі здоров’ям

Чоловіки люблять жіночі груди. Усі хлопці та чоловіки хочуть ближче пізнати саме цю частину жіночого тіла. Тому ця вправа не буде важкою. Навпаки, буде дуже корисно і важливо почути: «У тебе тут ґуля, раніше її не було».

Не потрібно бути одруженими, щоб вас оглянув партнер. Це може зробити лікар або й ви самі, коли приймаєте душ.

Коли ваш партнер або лікар оглядають груди, вони можуть допомогти виявити рак грудей на ранній стадії. Це спільна відповідальність.

Онкологи повідомляють, що багато пацієнток прийшли до них після того, як їхні чоловіки відчули опуклість під час пальпації їхніх грудей.

Такий огляд корисний і чоловікам також, оскільки допомагає виявити новоутворення в яєчках. Чим раніше їх виявити, тим кращі прогнози на лікування.

Дуже важко самостійно помітити невеличкі новоутворення на тілі, але ваш партнер обов’язково дасть вам знати, чи все гаразд.

3. Нездорове хропіння

щоденні проблеми зі здоров'ям

Хропіння не така звична справа, як більшість думає. Коли партнер хропе, на іншій частині ліжка лежить людина, яка від цього храпу страждає, не маючи можливості нормально спати.

Якщо ваш чоловік хропе, можливо, він страждає на апное уві сні. Цей стан небезпечний, оскільки підвищується ризик появи інших проблем зі здоров’ям, приміром, це може свідчити про високий тиск, а також діабет 2 типу.

Коли чоловік хропе, вважайте це тривожним сигналом, оскільки у нього навіть може трапитись зупинка дихання. Не дратуйтесь, поговоріть з партнером.

Якщо проблема триває досить довго, тоді варто відвідати лікаря, аби віднайти причину хропіння.

4. Проблеми зі слухом

Можливо, ваш чоловік помітив, що останнім часом у розмові з вами йому доводиться повторювати сказане або говорити голосніше. Поступово він дійшов до думки, що ви втрачаєте слух і навіть цього не усвідомлюєте.

Ви продовжуєте збільшувати звук, дивлячись телевізор, що вже навіть сусіди знають, які шоу є вашими улюбленими. Послухайте чоловіка та обов’язково запишіться на консультацію до лікаря.

ЛОР скаже, чи цю проблему можна швидко усунути (сірка у вусі), чи це дещо серйозне (втрата слуху), а також призначить відповідне лікування.

Зверніть увагу на статтю: Природні способи боротьби з мішками під очима

Зверніть увагу на погіршення стану здоров’я партнера

Людина, з якою ви спільно проживаєте, має можливість попередити вас про погіршення стану вашого здоров’я. Не нехтуйте цими спостереженнями; проаналізуйте, що відбувається. Пам’ятайте, що взаємне обстеження – не найгірша ідея.

Стежте за здоров’ям одне одного. Звертайте увагу на будь-які зміни. Чотири ока краще ніж два; іноді не помічаєте чогось, поки вам на нього не вкажуть.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.