Чому варто класти цибулю на стопи на ніч

Оскільки кожен із внутрішніх органів тіла представлений ​​на стопі, то приклавши шматочки цибулі до ніг, ви будете насолоджуватися безліччю переваг для здоров'я як всередині, так і зовні.
Чому варто класти цибулю на стопи на ніч

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Ви колись тримали нарізану цибулю поблизу, щоб запобігти застуді? Якщо ні, то, можливо, принаймні, чули про це? А про те, що треба класти цибулю на стопи?

Усі дивуються і навіть сміються, вперше почувши про цей секрет. Вони також здивовані, коли дізнаються, що це насправді працює.

Ліки зобов’язані своїм успіхом очисному ефекту, який цибуля має на повітря, що полегшує дихання. Тож коли у вас постійний кашель, цей овоч працює майже чудесним чином.

Єдиним недоліком є запах, який заповнює кімнату. Для того, щоб нейтралізувати запах, є безліч натуральних і хімічних освіжувачів повітря, які ви можете використовувати.

Ріпчаста цибуля має незвичайні властивості, що пояснює те, чому її високо цінують у традиційній медицині. У кожній культурі є рецепти, де вона є основним інгредієнтом.

Сьогодні ми хотіли б скористатися можливістю, щоб пояснити вам переваги від прикладання цибулі до стоп.

Чому стопи?

Про стопи часто забувають з точки зору здоров’я. Загалом, ми звертаємо увагу на них лише тоді, коли вони болять або поколюють через проблеми з кровообігом.

Ми забуваємо, що існує величезна кількість нервових закінчень в ступнях, які пов’язані з життєво важливими органами.

Ці точки підключення називаються меридіанами. Вони відповідають точкам акупунктури. Вони містять величезний електричний потенціал, який при стимуляції дає доступ до іншої частини тіла.

Стопи
Тому, розміщуючи скибочки цибулі на підошви ніг, ми переносимо всі корисні властивості (очисні, антисептичні тощо) безпосередньо до внутрішніх органів, щоб тримати себе в формі.

Переваги прикладення цибулі до стоп

Розгляньмо деякі з численних переваг цього засобу:

1. Попрощайтеся з інфекцією

Цибуля – це природний антибіотик. Розмістивши її на підошвах ніг, ви перенесете ці переваги в будь-яку ділянку в організмі, яка страждає від інфекції.

Проте це не означає, що вона є заміною антибіотиків, які ви отримуєте від лікаря. Однак вона допоможе зробити лікування ефективнішим і дієвим.

2. Сприяння виведенню токсинів

Токсини – залишки в крові, які псують наше здоров’я, коли накопичуються. Фосфорна кислота в цибулі працює, як магніт для токсичних речовин, допомагаючи тілу їх усувати.

Роблячи цю процедуру регулярно, ви поліпшите своє здоров’я на довго.

3. Зволоження організму

Чи знаєте ви, що цибуля на 90% складається з води? Якщо ми подивимося на акупунктурні точки, електрична енергія меридіанів розподіляє всю воду, якої потребує організм, для досягнення оптимальних рівнів.

Цибуля
З цієї причини ми рекомендуємо спати з цибулею на ногах тим людям, кому складно пити достатню кількість води протягом дня через звички або через роботу.

4. Зміцнення імунної системи

Цибуля є багатим джерелом вітамінів Е і С, які необхідні для підтримки захисту наших органів. Крім того, ці вітаміни є чудовими антиоксидантами, що означає, що вони сповільнюють процес старіння клітин.

Таким чином, ви отримуєте засіб від старіння без операцій або хімічних речовин.

Як спати з цибулею на ногах

Цибуля прикладена на стопи
  • Хоча існує багато різних сортів цибулі, найкраща цибуля в цьому випадку – біла і червона. Вибирайте будь-яку, яку простіше знайти.
  • Наріжте скибочками й покладіть на склепіння кожної стопи, адже саме там розташовані меридіани, які ми хочемо стимулювати.
  • Одягніть шкарпетки, щоб тримати скибочки на місці, і лягайте спати!

Як ми вже згадували раніше, найгірша частина лікування – запах, який залишається на шкірі. Щоб усунути його, ми рекомендуємо потерти стопи нержавіючою сталю.

Хоча це може здаватися неймовірним, це надійний метод, щоб усунути неприємний запах.

Якщо ви помітили запах в спальні, зробіть настій з цитрусових і гвоздикою. Поставте на тумбочку або в шухляду, і мало-помалу запах зникне.

Є також спреї, доступні для усунення неприємних запахів. Будь-який метод спрацює, але перший є найбільш стійким.

Цей секрет є гарантією впевненого успіху. Ви можете використовувати його раз на тиждень як спосіб відновити свою енергію після довгого робочого тижня. Проте ми рекомендуємо робити цю процедуру щовечора.

Тут немає жодних побічних ефектів. Тільки переваги.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.