Як вивести токсини з товстої кишки

Щоб сприяти виведенню токсинів із товстої кишки, важливо крім цього засобу пити щонайменше два літри води на день. Читайте як вивести токсини далі.
Як вивести токсини з товстої кишки

Останнє оновлення: 18 травня, 2019

За оцінками різних досліджень, до віку 70 років кишківник людини переробляє понад 100 тонн їжі та 40000 літрів рідини, у тому числі 7,2 кілограма токсичних відходів. Читайте далі як вивести токсини з товстої кишки у нашій статті.

Усі ці шкідливі накопичення в органах травної системи організму можуть потрапити в кров, що спричинить серйозні розлади здоров’я.

Закрепи, зміни в метаболізмі та проблеми зі шкірою – ось деякі ознаки того, що ваша товста кишка переповнена токсинами.

Хоча організм і здатен виводити токсини та відходи самотужки, може трапитися й так, що їх стане забагато, і вони почнуть накопичуватися.

На щастя, існує кілька натуральних способів, якими можна вивести токсини з товстої кишки без загрози виникнення побічних ефектів.

У сьогоднішній статті ми хочемо поділитися рецептом ефективного та здорового засобу, для якого вам знадобиться лише два інгредієнти.

Як вивести токсини з товстої кишки?

Щоб очистити товсту кишку, потрібне буде лише насіння льону та кефір.

В обох цих продуктах мало калорій і вони містять потужні поживні речовини, які позитивно впливають на здоров’я травної системи та кишківника. 

Для того, щоб розвіяти всі сумніви щодо позитивних властивостей цього засобу, ми розповімо про них детальніше.

Корисні властивості насіння льону

насіння льону

Насіння льону – це такі маленькі насінини з високим вмістом клітковини, а також необхідних жирних кислот Омега-3.

Воно містить 40% дієтичної клітковини, одна третина з якої розчинна, а решта – нерозчинна. Також у льоні є фітохімікати, такі як лігнан, що захищає клітини організму від окислювального стресу.

Це насіння вже давно використовують як добавку для видалення токсинів із товстої кишки, адже воно має помірний проносний ефект, який сприяє випорожненню.

Розчинна клітковина стає желатиновою сполукою, яка поглинає токсини та бореться із закрепами завдяки тому, що робить кал рідкішим.

Також вона володіє протизапальним ефектом і діє як антиоксидант, що допомагає при таких розладах як гастрит, біль у животі та внутрішніх кровотечах.

Корисні властивості кефіру

кефір

Кефір – це ферментована рідина, у якій міститься багато корисних мікроорганізмів, які покращують бактеріальну флору товстої кишки.

Кефір – це рідина білого або жовтуватого кольору з невеличкими гранулами, які іноді схожі на гілочки цвітної капусти.

У кефірі ви знайдете молочну кислоту, бактерії та дріжджі, які борються зі шкідливими мікроорганізмами, що можуть спричинити інфекції, як тільки потраплять у товсту кишку.

Регулярне споживання цього корисного продукту та його мікрофлора допоможуть вивести токсини з товстої кишки та покращать здоров’я травної системи в цілому.

У багатьох культурах кефір відомий як “еліксир здоров’я та довголіття”, адже він не лише покращує травлення, а відіграє важливу роль у лікуванні таких захворювань:

 • захворювання печінки
 • проблеми з диханням
 • розлади жовчного міхура
 • ушкодження нирок
 • хронічні кишкові інфекції

У цілому, кефір є ферментованим напоєм, смак якому, перш за все, дає молочна кислота.

Як вивести токсини з товстої кишки за допомогою насіння льону та кефіру

йогурт

Для того, щоб очистити товсту кишку за допомогою насіння льону та кефіру, знадобиться щонайменше 21 день. Упродовж цього часу не варто споживати багато жиру, цукру та їсти дуже кислі продукти.

Інгредієнти

 • 1/2 склянка кефіру (100-150 мл)
 • 1-3 столові ложки насіння льону (від 10 до 30 г)

Що потрібно робити?

 • Упродовж першого тижня детоксикації потрібно споживати 100 мл кефіру з 1 столовою ложкою насіння льону кожного дня.
 • Упродовж другого тижня пийте ту саму кількість кефіру й збільште дозу насіння льону до двох столових ложок.
 • Упродовж третього тижня споживайте по 150 мл кефіру з трьома столовими ложками насіння льону.
 • Для досягнення найкращих результатів під час детоксикації, пийте щонайменше по дві літри води на день.

Наскільки часто потрібно здійснювати таку детоксикацію?

З метою профілактики таку чистку можна робити кожні три місяці. Утім, якщо у вас виникають симптоми розладів товстої кишки, то можна й частіше.

Спробуйте цей метод детоксикації при таких захворюваннях: 

 • Коліт, виразка шлунку або гастрит
 • запалення дихальної системи
 • інфекції сечових шляхів
 • надмірна вага або ожиріння
 • високий рівень холестерину або тригліцеридів

Як ви вже бачите, очистити товсту кишку дуже просто і для цього не потрібні жодні агресивні медикаменти.

Спробуйте наші рекомендації та захистіть здоров’я кишківника, щоб запобігти розвитку серйозніших захворювань у майбутньому. • Guzel-Seydim, Z. B., Kok-Tas, T., Greene, A. K., & Seydim, A. C. (2011). Review: Functional properties of kefir. Critical Reviews in Food Science and Nutrition.
 • Leite, A. M. de O., Miguel, M. A. L., Peixoto, R. S., Rosado, A. S., Silva, J. T., & Paschoalin, V. M. F. (2013, January 1). Microbiological, technological and therapeutic properties of kefir: A natural probiotic beverage. Brazilian Journal of Microbiology. Sociedade Brasileira de Microbiologia.
 • Shim, Y. Y., Gui, B., Arnison, P. G., Wang, Y., & Reaney, M. J. T. (2014). Flaxseed (Linum usitatissimum L.) bioactive compounds and peptide nomenclature: Areview. Trends in Food Science and Technology. Elsevier Ltd.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.