Чи підходить сонцезахисний крем для зволоження шкіри?

Чи можна використовувати сонцезахисний крем для зволоження шкіри? У цій статті ми відповімо на це питання і надамо деякі поради щодо догляду за шкірою.
Чи підходить сонцезахисний крем для зволоження шкіри?

Останнє оновлення: 27 серпня, 2019

Можливо, вам цікаво, чи можна використовувати сонцезахисний крем для зволоження шкіри, адже на ринку сьогодні є сонцезахисні засоби для сухої, жирної та комбінованої шкіри. Завдяки всім цим варіантам, ви можете забути про зволожувальний крем і просто нанести сонцезахисний крем.

Улітку багато людей часто використовують сонцезахисний крем. Вони роблять це, тому що використання декількох кремів для обличчя може призвести до надмірного потовиділення. Це пора року, коли люди загалом лінуються застосовувати зволожувальні засоби. Однак чи варто використовувати сонцезахисний крем замість зволожувального засобу?

У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, чи можна замінити зволожувальний крем сонцезахисним, чи навпаки треба завжди використовувати зволожувальний крем для обличчя, незалежно від того, чи пізніше ви будете застосовувати сонцезахисний крем.

Навіщо потрібен сонцезахисний крем

По-перше, варто проаналізувати функцію сонцезахисного крему.

Цей продукт призначений для захисту шкіри від ультрафіолетових (УФ) променів. Він не дає їм проникати в шкіру та викликати пошкодження, які можуть призвести до раку шкіри.

Ви можете знайти певні сонцезахисні засоби, які не залишають на шкірі жирних слідів і є водостійкими. Однак сонцезахисні засоби не є косметичними засобами, вони захищають шкіру. Наприклад, вони не зволожують шкіру та не запобігають появі передчасних зморщок.

для чого потрібен сонцезахисний крем
Це означає, що використання сонцезахисного засобу для боротьби з жирною шкірою або лікування акне не матиме помітних результатів.

Сонцезахисний засіб ніколи не має замінювати будь-який спеціалізований засіб для догляду за обличчям, оскільки його єдина мета – захистити вас від сонця.

Зволожувачі з SPF

Тепер ви можете поцікавитися: якщо єдина мета сонцезахисного засобу вас захистити, чому деякі зволожувачі його містять?

По перше, косметичний крем для зменшення зморщок або зволоження не може містити багато сонцезахисного крему.

Причина цього полягає в тому, що ця комбінація може призвести до втрати ефективності від сонцезахисного засобу. Ці типи кремів зазвичай мають фактор захисту (SPF), який є занадто низьким або рідко перевищує 15 SPF.

Коли сонцезахисний крем змішують з будь-яким типом звичайного зволожувального крему, ефективність знижується, і ви не настільки захищені, як думаєте.

Ці типи кремів не варто довго використовувати протягом дня на сонці, якщо ви не застосуєте додатковий захист. З іншого боку, вони безпечні для використання пізніше вдень або ввечері, коли сонячні промені менш сильні, і ви захищені від ультрафіолетового випромінювання.

Ви можете подумати, що застосування сонцезахисного крему після звичайного зволожувального засобу призведе до втрати його ефективності. Однак це не так. Це відбувається тільки, якщо ви поєднаєте його з іншим кремом.

Коли застосовувати сонцезахисний крем: до або після?

Виходячи з того, що ми вже знаємо, важливо не використовувати сонцезахисний крем для зволоження шкіри. Проте залишається ще одне питання. Наносити його до або після застосування звичайного зволожувального крему?

Відповідь полягає в тому, що ви завжди повинні застосовувати зволожувальний крем перед сонцезахисним засобом.

коли застосовувати сонцезахисний крем
Якщо спочатку нанести сонцезахисний крем, ви перешкодите його впливу на шкіру. Тому якщо ви зазвичай використовуєте антивіковий засіб, він не зможе подіяти.

Якщо у вас суха шкіра і ви використовуєте сонцезахисний крем замість зволожувального, ви швидко помітите, що проблема стала ще гіршою, ніж раніше. Це може бути хорошим нагадуванням про важливість використання засобів, які підходять для вашого типу шкіри.

Є деякі легкі сонцезахисні засоби, створені для обличчя, які не дадуть вам виглядати ніби блискучий привид. Вони також не створюють відчуття важкості на шкірі, тому сміливо використовуйте їх із звичайними кремами.

Також не забувайте, що важливо наносити сонцезахисний крем протягом року, а не тільки влітку. Ваша шкіра досі піддається впливу сонця взимку, навесні та восени.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.