Чотири нічні креми, які зроблять вашу шкіру ідеальною

17 Січня, 2019
Протягом ночі шкіра набагато більш сприйнятлива до будь-якого лікування. Це означає, що вибір правильних нічних кремів допоможе вашій шкірі виглядати бездоганно.

Нічні креми живлять шкіру в наші години відпочинку.

Уночі  шкіра регенерується, відпочиває і є більш підготовленою, щоб поглинути все, що ви застосовуєте до неї.

З цих причин використовувати нічні креми дуже важливо. Багато людей використовують той самий крем, який вони використовують протягом дня на ніч. Це не є корисним, оскільки денні креми мають інші властивості.

Наприклад, деякі з них захищають від забруднення, інші містять сонцезахисний крем. Їх не можна використовувати замість нічного крему. Адже нічні креми повинні бути набагато більш інтенсивними засобами живлення.

Нумо подивімося на деякі чудові нічні креми, які потрібно додати до своєї щоденної рутини.

Чотири нічні креми

1. Очищувальний крем

Є люди, які страждають від великого стресу у своєму повсякденному житті. Якщо вони також потребують зволоження шкіри, вони можуть вибрати очищувальні нічні креми, які зволожують водночас.

нічні креми

Багато з цих кремів з очисними властивостями зазвичай радять людям, яким близько 30 років. Це тому, що вони зазвичай містять вітаміни, які допомагають запобігти появі перших зморщок.

Є також креми, які рекомендують для втомленої шкіри. Важливо дізнатися, чи вони очищають шкіру, якщо вони призначені для більш зрілої шкіри.

2. Регенеративний крем

З роками і по мірі старіння наша шкіра починає втрачати еластичність. Ви можете помітити, що ваша шкіра стала більш відвислою, що вона не настільки світла, і що всі прищі зникають набагато повільніше.

Якщо у вас така ситуація, то регенеративний нічний крем саме те, що вам потрібно.

Багато регенеративних кремів допомагають звести до мінімуму потенційні плями, які потім буде важко усунути. Крім того, ці креми також дозволяють усунути ті зморшки, які, здається, стають глибшими, і тому їх важче приховати.

3. Антивіковий крем

результат застосування крему

Є нічні креми, призначені для людей, чия шкіра вже постраждала з плином часу. Зморшки з глибокими складками, які не приховує макіяж, відвисла шкіра, шкіра, що не світиться…

Люди в 40 і 50 років потребують більш потужні креми, які можуть боротися з цим з більшою ефективністю. Тому використання денного омолоджувального крему і нічного крему проти старіння допоможе шкірі виглядати набагато краще.

Людина, яка використовує нічний омолоджувальний крем, прокинеться з набагато міцнішою і гладкою шкірою. Це змусить її відчувати себе знову молодою!

Тим не менш, ви повинні використовувати ці креми щодня, щоб отримати бажані ефекти.

4. Зволожувальний крем

Це найважливіший крем, який потрібно використовувати, оскільки його функція – утримувати шкіру зволоженою. Однак зволоження необхідне не тільки для сухої шкіри, а й для людей з комбінованою або схильною до акне шкіри.

Ці креми підходять для будь-якого віку. Наприклад, якщо ви не хочете використовувати крем від зморщок і бажаєте лише використовувати звичайний зволожувальний крем, нічні креми з цими характеристиками можуть стати в пригоді.

Вони зволожують шкіру, тому вона виглядає набагато здоровішою і свіжішою. Крім того, зволожувальні засоби для схильної до акне шкіри не погіршать стан. З іншого боку, шкіра стане набагато краще підготовленою ​​до загоєння.

Люди з комбінованою шкірою обов’язково повинні використовувати цей вид крему. Комбінована шкіра характеризується маслянистою «Т-зоною», але решта шкіри може лущитися, якщо вона не правильно зволожується і доглядається. З цієї причини, необхідно використовувати правильний зволожувальний нічний крем для комбінованої шкіри.

Пам’ятайте, що перед нанесенням нічного крему потрібно очистити шкіру. Інакше ви можете не отримати бажані результати. Крім того, ви не повинні відкидати можливість поєднання цих кремів з сироваткою або натуральними оліями, такими як олія шипшини.

Також майте на увазі, що ці креми (якщо не вказано) не варто застосовувати навколо очей. Замість цього є інші продукти для цієї області, які не викликають жодних проблем.

А ви використовуєте нічний крем?