Дізнайтеся, як вчасно виявити геморой

9 Січня, 2019
Дізнайтеся, як вчасно виявити геморой

Геморой  – проблема кровообігу, яка дуже часто трапляється у людей та характеризується запаленням або набряком вен, розташованих в нижній частині прямої кишки, тобто ануса та викликає біль, подразнення і кровотечу.

Ця проблема може мати різні причини виникнення, хоча їх поява є дуже поширеною серед вагітних жінок та після важкої дефекації. Через проблем і ризики, які виникають у наслідку, вчасне виявлення геморою є дуже важливим.

Саме тому ми зараз розповімо вам, як вчасно виявити геморой.

геморой при вагітності

Як виявити геморой

Геморой – проблема, яку легко можна виявити вчасно, тому що ця недуга є доволі дратівливою. Тим не менше, люди часто не звертають на неї уваги або схильні применшувати важливість вирішення цієї проблеми через низку різних проблем, наприклад, сором – це одна з них.

Незважаючи на це, у цій статті ми згадаємо деякі з найбільш поширених симптомів, які допоможуть вам виявити геморой.

  • Анальний біль або дискомфорт, особливо коли ви сидите
  • Кровотеча, особливо під час дефекації або біль під час неї
  • Набряк або запалення, що трапляється в анусі або навколо нього

Фактично, геморой може мати різні причини виникнення. Але найбільш поширені випадки появи геморою пов’язані з надмірними зусиллями під час дефекації, закрепами, проведенням великої кількості часу в сидячому положенні, проблеми інфекції анального отвору, або ж наслідком від деяких захворювань, таких як, наприклад, цироз печінки.

Крім того, деякі фахівці стверджують, що геморой також може бути зумовлений спадковістю, поганим харчуванням, та вживанням харчових продуктів, які викликають набряк вен в прямій кишці.

геморой викликає анальний біль

Геморой можливо виявити вчасно

Як і багато інших проблем, геморой може бути виявлений вчасно, звісно, якщо ви звернете увагу на перші ознаки. Дуже часто применшується чи заперечується наявність геморою через збентеження, сором  або навіть невігластво.

Тим не менш, дуже важливо знати, коли у вас виникає ця проблема, не зволікаючи, потрібно йти до фахівця і знайти її рішення. Для того щоб виявити геморой вчасно, дотримуйтесь цих порад.

Дуже важливо, щоб ви звернули увагу на будь-які симптоми. Як тільки  ви починаєте відчувати деякі з них, особливо дискомфорт в ділянці анального отвору, буде краще, щоб ви постарались виявити чи є у вас ще які-небудь проблеми, пов’язані з гемороєм.

Якщо ви відчуваєте які-небудь симптоми, дуже важливо негайно звернутися до лікаря. Пам’ятайте, що вчасне діагностування геморою може застерегти  вас від майбутніх, можливо гірших, проблем і ускладнень. Найкраще буде звернутись  до лікаря, який огляне вас, зробить колоноскопію  і, звичайно, зможе сказати вам яка у вас є проблема.

Якщо ви виявили якісь перші ознаки цієї недуги, важливо, щоб ви вчасно зупинили її розвиток та не намагалися їх усунути з допомогою неперевірених методів або препаратів, які часто не дають бажаних результатів, а часом навіть можуть зашкодити.

Крім того, використовуючи деякі такі засоби ви тільки полегшуєте відчуття дискомфорту, але вилікувати недугу повністю, скоріш за все, не вдасться.

Нарешті, прийміть до уваги таку  рекомендацію – дізнайтесь більше про геморой все, що можливо. В такому випадку, ви будете краще знати, які рішення необхідно прийняти та дії, які необхідно виконати, щоб вирішити проблему в найкращий спосіб.