Домашній сироп від кашлю з медом та імбиром

Січень 31, 2019
Оскільки цей домашній сироп від кашлю на основі натурального меду та імбиру володіє неймовірними властивостями, він є просто незамінним для профілактики та зменшення симптомів застуди та грипу. Якщо ви власноруч приготуєте цей засіб, то зможете прискорити одужання без потреби застосовувати препарати з агресивними хімічними речовинами.

Декілька разів на рік, особливо у холодну пору року, імунітет знижується, імунна система людини починає працювати гірше, а тому люди стають більш вразливими до застуди та грипу.

Звісно, холодна погода є не єдиним фактором, який провокує застуду та інші подібні хвороби. Проте постійний вплив низьких температур суттєво збільшує ризик захворювань.

У результаті холодна погода та слабкий імунітет запускають цілу низку неприємних симптомів, які залежно від інтенсивності температури можуть погіршити якість життя на кілька днів.

Однак є ціла низка аптечних та натуральних домашніх засобів, які можуть помітно зменшити симптоми вірусного захворювання та швидко повернути вас до активного способу життя.

Серед цих натуральних засобів варто виділити домашній сироп від кашлю з медом та імбиром. За допомогою нього можна забезпечити організм поживними речовинами. Зверніть увагу, що завдяки своїм неймовірним властивостям цей засіб має здатність зміцнювати захисні механізми організму.

У цій статті ми не лише розповімо вам про основні переваги цього сиропу, але й поділимося простим рецептом ефективного засобу від кашлю.

Неодмінно перевірте корисні властивості натурального сиропу від кашлю на власному досвіді!

Домашній сироп від кашлю та застуди з натуральним медом та імбиром

Поєднавши цей поживний бджолиний продукт з імбиром, ви отримаєте напрочуд дієвий натуральний сироп від кашлю, який має здатність усувати неприємні симптоми застуди та грипу.

Ці корисні інгредієнти містять велику кількість незамінних речовин, які при потраплянні в організм мають здатність зміцнювати імунну систему. Таким чином організм отримує здатність швидко реагувати на шкідливі віруси, які й спричиняють розвиток захворювання.

Основна різниця між цим сиропом та засобами, які продаються в аптеках, полягає у тому, що домашній засіб від кашлю не містить жодних шкідливих речовин та хімікатів. Саме тому ви можете вживати його без побоювання про побічні ефекти.

Корисні властивості натурального меду

сироп від кашлю на основі меду

Мед володіє потужними противірусними та антибактеріальними властивостями. Саме тому впродовж багатьох віків цей продукт використовували з метою приготування дієвих засобів для очищення дихальних шляхів.

Оскільки натуральний мед містить велику кількість ферментів та незамінних амінокислот, його заслужено вважають ефективним продуктом для виведення надлишку харкотиння, усунення застою у дихальних шляхах та зменшення інших неприємних симптомів застуди.

 • Натуральний мед містить вітаміни С та А, які є незамінними для посилення захисних механізмів організму при вірусних інфекціях.
 • До складу меду входять корисні мікроелементи, зокрема калій та магній, які нівелюють згубний вплив хвороботворних мікроорганізмів на організм людини.
 • Завдяки своїм потужним протизапальним властивостям мед має здатність заспокоювати подразнення у дихальних шляхах та водночас усувати кашель та біль у горлі.

Корисні властивості імбиру

імбир для сиропу від кашлю

Імбир є неймовірно корисною рослиною з протизапальними та відхаркувальними властивостями. Саме тому його використовували для приготування засобів від застуди впродовж багатьох віків.

 • Гінгерол, головний компонент імбиру, діє як натуральний антибіотик. Завдяки цьому натуральні засоби з імбиром допомагають швидко боротися з вірусами та бактеріями, які вражають легені.
 • До складу імбиру входить велика кількість поживних речовин, зокрема вітамін С. Ця речовина чудово зміцнює імунну систему та стимулює вироблення антитіл.
 • Імбир забезпечує організм кальцієм, ніацином та фосфором. Ці елементи допомагають контролювати запальний процес.
 • Сироп від кашлю на основі імбиру володіє відхаркувальними властивостями, завдяки яким він допомагає боротися з кашлем.
 • Завдяки високому вмісту незамінних антиоксидантів засоби з імбиром допомагають очищувати та захищати дихальні шляхи. Водночас вони мінімізують негативні ефекти вільних радикалів та токсинів.

Як приготувати натуральний сироп від кашлю з імбиром та натуральним медом?

сироп від кашлю на основі натуральних засобів

Цей домашній сироп від кашлю є неймовірно простим у приготуванні. Якщо порівнювати його з іншими методами лікування, цей засіб є більш ефективним та доступним.

Однією з головних переваг цього сиропу є його тривалий термін придатності, тож його можна приготувати заздалегідь. Засіб можна зберігати у холодильнику та вживати з профілактичною метою для посилення захисних механізмів організму.

Якщо погода погіршується, і ви помічаєте наближення симптомів застуди, не варто зволікати – одразу випийте сироп від кашлю з імбиром та медом.

Інгредієнти:

 • 1 корінь імбиру середнього розміру
 • 1 склянка органічного натурального меду (335 г)

Необхідне приладдя:

 • 1 герметичний скляний контейнер

Спосіб приготування:

 • Почистьте невеликий імбирний корінь та наріжте його тонкими шматочками.
 • Помістіть нарізаний імбир у скляний контейнер та залийте його натуральним медом.
 • Щільно закрийте банку. Помістіть контейнер із сиропом у темне місце на 48 годин, щоб імбир встиг виділити активні речовини.
 • Через дві доби можна розпочати курс вживання сиропу від кашлю.

Спосіб застосування:

 • Для зменшення симптомів застуди та грипу рекомендуємо вживати натуральний сироп від кашлю кожного дня, не перевищуючи рекомендовану добову норму у 3-4 столові ложки.
 • З профілактичною метою радимо випивати по одній столовій ложці засобу на порожній шлунок кожного дня.
 • Для дітей необхідно зменшити дозування, тобто давати їм сироп не столовими, а чайними ложками.
 • Для того, щоб покращити смак засобу, за бажанням ви можете розводити невелику кількість сиропу в теплій воді з лимоном.

Як бачите, домашній сироп від кашлю для зменшення симптомів застуди та грипу дуже легко приготувати в домашніх умовах.

Неодмінно дотримуйтеся цих рекомендацій та переконайтеся в ефективності цього засобу на власному досвіді!

 • Brodschneider, R., & Crailsheim, K. (2010). Nutrition and health in honey bees. Apidologie. https://doi.org/10.1051/apido/2010012
 • Singletary, K. (2010). Ginger: An overview of health benefits. Nutrition Today. https://doi.org/10.1097/NT.0b013e3181ed3543
 • Gupta, S. kumar, & Sharma, A. (2014). Medicinal properties of ginger (Zingiber officinale Roscoe) – a review. Journal of Pharmacy and Biological Science. https://doi.org/ISSN: 2278 – 3008
 • Kumar, K. S., & Bhowmik, D. (2010). Medicinal uses and health benefits of Honey: An overview. J Chem Pharm Res.
 • Samarghandian, S., Farkhondeh, T., & Samini, F. (2017). Honey and Health: A Review of Recent Clinical Research. Pharmacognosy Res. Apr­Jun;. https://doi.org/10.4103/0974­8490.204647
 • Kirkland, J. B., & Meyer-Ficca, M. L. (2018). Niacin. Advances in Food and Nutrition Research. https://doi.org/10.1016/bs.afnr.2017.11.003