4 вітаміни, щоб посилити імунну систему

Для того, щоб посилити імунну систему, дуже важливо споживати продукти, які містять різні поживні речовини. Тому вітаміни необхідні для того, щоб мати хороше здоров'я.
4 вітаміни, щоб посилити імунну систему

Останнє оновлення: 19 січня, 2019

Якщо досить довго вас турбують декілька проблем зі здоров’ям від грипу до вірусів, можливо, ваше тіло потребує вітамінів, щоб посилити імунну систему. Тому в цій статті ви можете знайти 4 основні вітаміни, які допоможуть вам бути здоровими.

Іноді причиною є не зараження вірусами від оточення. У більшості випадків проблема залежить від вашої захищеності та стану вашої імунної системи.

Вітаміни, щоб посилити імунну систему

Тут ви знайдете інформацію про 4 вітаміни, які підвищують імунітет. Необхідно приймати їх не тільки тоді, коли ви хворі, але й для профілактики. Так ваш організм тіло буде сильним, а ваш імунітет дасть змогу уникнути можливих заразних захворювань.

1. Вітамін А

Цей вітамін необхідний для посилення імунної системи. Його можна знайти в таких овочах, як морква, шпинат, броколі та капуста. Крім того, він є в молочних продуктах, таких як молоко, масло, і навіть фруктах, як от диня, абрикоси та манго.

вітамін А може посилити імунну систему

 • Що робить вітамін А? Він бере участь у створенні білих кров’яних клітин і допомагає організму боротися з інфекціями.
 • Це дуже важливо, коли в організмі вірус. Він буде боротися проти вірусу або швидко його усуне в разі зараження.

2. Вітамін В

Вітамін В зміцнює імунну систему. Його можна знайти у таких фруктах, як авокадо. Також він є в молочних продуктах, таких як йогурт або молоко, та в овочах, як от у спаржі, а також у м’ясі та рибі.

 • Вітамін В важливий у випадках, коли в організму бракує вітамінів – наприклад, B12 або B9. Тоді зазвичай спостерігається погіршення кількості антитіл.
 • Тому організм піддається впливу великої кількості інфекцій і зменшується його здатність до швидкого подолання цих інфекцій.

3. Вітамін С

Можливо, вітамін С є тим, з яким ви найбільше знайомі, адже реклама пропагує апельсиновий сік як джерело вітаміну С.

Ми також можемо знайти його в фруктах і овочах, таких як:

 • лимон
 • ківі
 • полуниця
 • чорні ягоди
 • петрушка
 • червоний перець
вітамін С може посилити імунну систему

 • Що робить вітамін С? Вживання цього вітаміну збільшує вироблення інтерферону – протеїну, який допомагає захистити клітини від будь-якої вірусної інфекції. Тому вітамін С важливий для підтримки стійкої імунної системи.

4. Вітамін Е

Ця четвертий серед вітамінів, які посилюють імунітет. Він є у волоських горіхах, мигдалі та арахісі. Крім того, він є в насінні соняшнику, шпинаті та броколі. Найкращі олії для приготування салатів – соняшникова, олія зародків пшениці та соєва олія.

 • Вітамін Е допомагає імунній завдяки своїм антиоксидантним властивостям.
 • Ви будете частіше хворіти на вірус чи інфекцію, якщо у вас в організмі недостатньо цього вітаміну.

Важливість вітамінів для нашого здоров’я

Ми зазвичай недооцінюємо значення вітамінів для збереження здоров’я. Ось чому ми часто їмо одне і те ж, не змінюючи нашу їжу. Ми забуваємо про фрукти та овочі. Так наша імунна система стає слабкою.

Звісно, помітно, що деякі люди хворіють на грип лише один раз протягом довгого часу, а інші – кілька разів на рік. Це тому, що перші мають дуже сильну і стійку імунну систему.

Їм вистачає вітамінів, а в їхньому раціоні багато всіх вищезгаданих продуктів. Ви вже приймаєте вітаміни, щоб посилити імунну систему?

Тому відсьогодні ми закликаємо вас додати до свого раціону харчові продукти, що містять вітаміни А, В, С і Е. З часом ви помітите, що ви вже не хворієте так часто.

It might interest you...
4 важливі вітаміни, щоб мати здорову шкіру
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
4 важливі вітаміни, щоб мати здорову шкіру

Ви помітили, що у вас почали з'являтися проблеми зі шкірою, і ви не знаєте, як це змінити? Якщо ви хочете мати здорову шкіру, дізнайтеся в нашій ст...