4 вітаміни, щоб посилити імунну систему

19 Січня, 2019
Для того, щоб посилити імунну систему, дуже важливо споживати продукти, які містять різні поживні речовини. Тому вітаміни необхідні для того, щоб мати хороше здоров'я.

Якщо досить довго вас турбують декілька проблем зі здоров’ям від грипу до вірусів, можливо, ваше тіло потребує вітамінів, щоб посилити імунну систему. Тому в цій статті ви можете знайти 4 основні вітаміни, які допоможуть вам бути здоровими.

Іноді причиною є не зараження вірусами від оточення. У більшості випадків проблема залежить від вашої захищеності та стану вашої імунної системи.

Вітаміни, щоб посилити імунну систему

Тут ви знайдете інформацію про 4 вітаміни, які підвищують імунітет. Необхідно приймати їх не тільки тоді, коли ви хворі, але й для профілактики. Так ваш організм тіло буде сильним, а ваш імунітет дасть змогу уникнути можливих заразних захворювань.

Також читайте: 4 важливі вітаміни, щоб мати здорову шкіру

1. Вітамін А

Цей вітамін необхідний для посилення імунної системи. Його можна знайти в таких овочах, як морква, шпинат, броколі та капуста. Крім того, він є в молочних продуктах, таких як молоко, масло, і навіть фруктах, як от диня, абрикоси та манго.

вітамін А може посилити імунну систему

 • Що робить вітамін А? Він бере участь у створенні білих кров’яних клітин і допомагає організму боротися з інфекціями.
 • Це дуже важливо, коли в організмі вірус. Він буде боротися проти вірусу або швидко його усуне в разі зараження.

2. Вітамін В

Вітамін В зміцнює імунну систему. Його можна знайти у таких фруктах, як авокадо. Також він є в молочних продуктах, таких як йогурт або молоко, та в овочах, як от у спаржі, а також у м’ясі та рибі.

 • Вітамін В важливий у випадках, коли в організму бракує вітамінів – наприклад, B12 або B9. Тоді зазвичай спостерігається погіршення кількості антитіл.
 • Тому організм піддається впливу великої кількості інфекцій і зменшується його здатність до швидкого подолання цих інфекцій.

3. Вітамін С

Можливо, вітамін С є тим, з яким ви найбільше знайомі, адже реклама пропагує апельсиновий сік як джерело вітаміну С.

Ми також можемо знайти його в фруктах і овочах, таких як:

 • лимон
 • ківі
 • полуниця
 • чорні ягоди
 • петрушка
 • червоний перець
вітамін С може посилити імунну систему

 • Що робить вітамін С? Вживання цього вітаміну збільшує вироблення інтерферону – протеїну, який допомагає захистити клітини від будь-якої вірусної інфекції. Тому вітамін С важливий для підтримки стійкої імунної системи.

Також дивіться: Дефіцит вітаміну С: 8 очевидних симптомів

4. Вітамін Е

Ця четвертий серед вітамінів, які посилюють імунітет. Він є у волоських горіхах, мигдалі та арахісі. Крім того, він є в насінні соняшнику, шпинаті та броколі. Найкращі олії для приготування салатів – соняшникова, олія зародків пшениці та соєва олія.

 • Вітамін Е допомагає імунній завдяки своїм антиоксидантним властивостям.
 • Ви будете частіше хворіти на вірус чи інфекцію, якщо у вас в організмі недостатньо цього вітаміну.

Важливість вітамінів для нашого здоров’я

Ми зазвичай недооцінюємо значення вітамінів для збереження здоров’я. Ось чому ми часто їмо одне і те ж, не змінюючи нашу їжу. Ми забуваємо про фрукти та овочі. Так наша імунна система стає слабкою.

Звісно, помітно, що деякі люди хворіють на грип лише один раз протягом довгого часу, а інші – кілька разів на рік. Це тому, що перші мають дуже сильну і стійку імунну систему.

Їм вистачає вітамінів, а в їхньому раціоні багато всіх вищезгаданих продуктів. Ви вже приймаєте вітаміни, щоб посилити імунну систему?

Тому відсьогодні ми закликаємо вас додати до свого раціону харчові продукти, що містять вітаміни А, В, С і Е. З часом ви помітите, що ви вже не хворієте так часто.