Ананас містить антираковий фермент

В ананасах ви можете знайти велику кількість клітковини. Вони також містять багато вітамінів, органічних кислот і мінеральних солей.
Ананас містить антираковий фермент

Останнє оновлення: 13 січня, 2019

Ананас – добре відомий інгредієнт для дієт, багатих на клітковину. Окрім вмісту клітковини, людей, які піклуються про своє здоров’я, також вражають його різноманітні властивості; однією з найбільш важливих є його профілактична здатність запобігати деяким захворюванням, пов’язаних з раком, особливо тим, які вражають молочні залози, пряму або товсту кишку.

Ананас та користь від його споживання

Найважливіше, чим корисний ананас, це спеціальний композитний елемент, який працює як фермент бромелайн.

Що таке бромелайн і для чого він потрібен?

Бромелайн – природний складний елемент, який можна отримати з фруктів ананаса. Він відіграє важливу роль у лікуванні захворювань, пов’язаних з певними типами раку, а також має протипухлинний ефект.

У дослідженні, в ході якого порівнювався ефект від бромелайна з ефектом від 5-фторурацилу – препарату, який використовується для хіміотерапії, було виявлено, що, відповідно до експериментів на тваринах, протипухлинний ефект від бромелайна перевищував результат 5-фторурацилу.

Ракові клітини

Також обговорювався вплив досліджуваних ліків (5-фторурацилу). Замість поліпшення стану пацієнта і зменшення впливу хвороби, він швидко відстежував розділені клітини, не поділяючи їх на ракові клітини та інші імунологічні та необхідні клітини. Ось чому він міг бути причиною отруєння інших клітин і ферментів.

З іншого боку, бромелайн як натуральний композит має властивість, характерну лише для натуральних композитів: селективну цитотоксичність, яка вбиває ракові клітини, не зачіпаючи інші здорові клітини.

Бромелайн як фермент

Хоча ферменти і їх потрапляння в кров може здатися складною темою, інформація про бромелайн допоможе вам зрозуміти, чому цей фермент так необхідний тим, хто має ракові клітини, а також для людей в цілому.

Бромелайн – фермент, який перетравлює білки (протеолітик) і приносить їх у потік крові та лімфатичну систему, де вони підтримують інші частини організму.

Природа ферментів і споживання продуктів, які їх містять, продовжує залишатися загадкою в світовій медицині. Тим не менш, науковці спромоглися довести, що вони дійсно працюють.

Не тільки ферменти, які знаходяться в організмі, але й ферменти ротової порожнини є ефективними і використовуються для лікування простих проблем, як от спортивних травм, та інших більш складних, як от серцевих захворювань, захворювань кісток і навіть раку.

Наші рекомендації…

Не забувайте бути послідовними у лікуванні і процесах та змінах, які відбуваються в клітинах й організмі. Ферменти, які допомагають боротися з раком, містяться не тільки в ананасі.

Ви також можете допомогти собі, вживаючи продукти, що містять вітамін С, екстракт куркуми або екстракт буряка.

Крім того, важливо мати збалансовану дієту, споживати сирі продукти, які допомагають організму виробляти ферменти. Ви зможете використовувати її для дуже важливих фізіологічних процесів, якщо організм потребуватиме менше ферментів для травлення.

Запам’ятайте

Ананас та його користь

В першу чергу обирайте натуральні варіанти. Саме природні композити найкраще впливають на роботу клітин. Ферменти ананасу можуть врятувати ваше життя. Зверніться до лікаря і завжди слідкуйте за погіршенням чи поліпшенням стану здоров’я.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.