Фрукти, які допомагають омолодити обличчя

13 травня, 2019
Не лише час спричиняє старіння обличчя, але й такі чинники, як погана гігієна, надмірне використання косметики, застосування засобів, які не рекомендують (і погано впливають на обличчя), поява тонких ліній, різноманітних плям і відкритих пор - все це впливає на зовнішній вигляд обличчя.

Більшість жінок щодня намагаються омолодити обличчя; з плином часу, наше обличчя і тіло втрачають тонус. Щоб зберегти молодий вигляд шкіри, ви можете взяти до уваги деякі секрети по догляду за шкірою. Хороший догляд за обличчям та шкірою є вкрай важливим, тому що це наша візитівка, яку ми пропонуємо світові. У цій статті ви дізнаєтеся про найкращі натуральні продукти для омолодження обличчя.

Фрукти, які допомагають омолодити обличчя

Фрукти містять велику кількість вітамінів, антиоксидантів і мінералів, які не тільки забезпечують нас поживними речовинами при споживанні в їжу, але й приносять користь у складі масок. Дізнаймося, які фрукти найкраще пасують для цієї мети.

Банани

банани
Банани багаті на калій і магній, вони також забезпечують нас вітамінами, які необхідні для здорового розвитку організму. Ці фрукти дуже корисні для людей, які займаються спортом, тому що якщо людина втомлюється фізично чи розумово, властивості бананів здатні оздоровити й зміцнити організм природним чином.

Що стосується споживання бананів для омолодження шкіри, варто мати на увазі, що вони містять чимало вітамінів, зокрема вітаміни А, В і Е, кожен з яких діє в організмі як антиоксидант.

Лимони

Лимони допомагають у процесі відновлення шкіри, адже вони містять чимало вітаміну С. Оскільки їх вирощують у дуже великих кількостях, вони доступні протягом всього року по всьому світу, завдяки чому вони є одним з найулюбленіших засобів лікування, не кажемо вже про їхню універсальність у різних поєднаннях.

Лимони не тільки забезпечують організм вітаміном С, але й можуть бути нанесені безпосередньо на шкіру, щоб усунути вугри, прищі і інші дефекти, які створюють жирний ефект. Цей потужний цитрусовий фрукт може дати позитивні результати.

Рекомендовано уникати перебування на сонці під час лікування, оскільки ультрафіолетові промені можуть спричинити появу плям. Крім того, завжди слід знати міру.

Апельсини

апельсини
Апельсини є одними з цитрусових, які дають організму найбільшу кількість вітаміну С; вони допомагають підтримувати тіло здоровим і зберігати шкіру гладкою. Вони також надають основні антиоксиданти, які забезпечують чистий і молодий вигляд шкіри.

Останнім часом апельсини стали одним з найпопулярніших косметичних засобів, коли люди хочуть омолодити обличчя, адже вони відомі завдяки великому вмісту колагену, який допомагає зберегти шкіру молодою. Тож вони дуже важливі для косметичних процедур, адже роблять шкіру пружною.

Не забувайте!

Для підтримки здоров’я шкіри також необхідно споживати належну кількість води, адже вона зволожує шкіру й усуває недоліки. Також варто супроводжувати все це хорошою дієтою і використанням сонцезахисних кремів, які допомагають захистити і поліпшити зовнішній вигляд обличчя.

Усі косметичні процедури вимагають наполегливості, щоб досягти великих змін. Це має бути повторюваний і постійний процес без будь-яких виправдань, тому що тільки тоді ви отримаєте гарні результати.

  • Schagen SK, Zampeli VA, Makrantonaki E, Zouboulis CC. Discovering the link between nutrition and skin aging. Dermatoendocrinol. 2012;4(3):298–307. doi:10.4161/derm.22876
  • Someya, S., Yoshiki, Y., & Okubo, K. (2002). Antioxidant compounds from bananas (Musa Cavendish). Food Chemistry. https://doi.org/10.1016/S0308-8146(02)00186-3
  • Farris, P. K. (2006). Topical Vitamin C: A Useful Agent for Treating Photoaging and Other Dermatologic Conditions. Dermatologic Surgery. https://doi.org/10.1111/j.1524-4725.2005.31725
  • Fernández-García, E. (2014). Skin protection against UV light by dietary antioxidants. Food and Function. https://doi.org/10.1039/c4fo00280f
  • Singh, S. P., & Sudhakar Rao, D. V. (2011). Papaya (Carica papaya L.). In Postharvest Biology and Technology of Tropical and Subtropical Fruits. https://doi.org/10.1533/9780857092618.86
  • Ajila, C. M., Naidu, K. A., Bhat, S. G., & Rao, U. J. S. P. (2007). Bioactive compounds and antioxidant potential of mango peel extract. Food Chemistry. https://doi.org/10.1016/j.foodchem.2007.04.052