Деякі косметичні хитрощі для худого вигляду обличчя

Чи знаєте ви, що широкі брови допоможуть зробити так, щоб ваше обличчя виглядало худішим? Йдеться не про те, що про пінцет необхідно забути, а якраз навпаки, про надання бровам правильної форми.
Деякі косметичні хитрощі для худого вигляду обличчя

Останнє оновлення: 11 лютого, 2019

Багато в кого з жінок округла форма обличчя з повними щоками, повноту яких вони хотіли б трохи применшити. Як можна зробити так, щоб обличчя виглядало худішим без будь-яких жертв та й взагалі без важкої праці над цією проблемою?

У цій статті ми постараємось навчити вас кілька простих косметичних хитрощів, які здійснять дивовижні перетворення вашого обличчя. Отож, читаймо.

1. Найкраща стрижка для того, щоб обличчя виглядало худорлявим

обличчя

Якщо ви хочете, щоб ваше обличчя виглядало худішим, вам слід уникати кучерявої або хвилястої зачіски. Коли такий тип волосся спадає на ваше обличчя, воно змушує його риси виглядати товстішими, а отже, для того щоб зробити гарну зачіску, вам слід робити ваше волосся прямим або вкладати його шарами.

Пряме волосся зробить вигляд ваших щік трохи худішим. А якщо у вас природне кучеряве волосся, яке має більший об’єм завдяки кучерявості, то спробуйте надати йому легкої  ніжної хвилястості, тобто трохи випрямити.

Вам також слід уникати волосся довжиною до підборіддя. Воно може бути довшим чи коротшим, але ніяк не довжиною до цієї частини обличчя, оскільки саме така довжина заставляє ваше підборіддя виглядати ширшим.

Найкраще буде, коли ви робитимете волосся  трохи коротшим, ніж довжиною до підборіддя, тоді, якщо люди дивитимуться на вас, їхні очі будуть спрямовані на ваші вилиці, і саме це створюватиме м’який візуальний ефект, що в свою чергу робитиме риси вашого обличчя худішими.

А як щодо чубчика? Має він бути довгим, коротким, а чи має він взагалі бути у вас? Тут вам точно слід скористатись таким косметичним прийомом, як асиметрія, тобто вкласти ваш чубчик на бік, як ось на фото зверху.

Обрізаючи волосся у такий спосіб, ви зможете зробити риси вашого обличчя трохи м’якшими та не такими круглими. Вам, безумовно, сподобається такий тип зачіски, а особливо те, як вона виглядатиме.

А ще однією нашою порадою щодо зачіски є те, що вам слід завжди розділяти ваше волосся на боці і ніяк не посередині. Поділене посередині волосся візуально ділить і ваше обличчя на дві рівні частини, що надає жорсткості вашому вигляду загалом.

2. Найкращий макіяж для більш худого обличчя

обличчя

1. М’які кольори на губах

Це точно найкраща порада, яка стосується макіяжу. Ви можете любити інтенсивні кольори, наприклад,  яскраво-червону помаду, але вам насправді слід використовувати більш м’які тони, якщо ви хочете пом’якшити риси вашого обличчя, згладити форму вашого підборіддя та додати гармонійної збалансованості вашому обличчю.

Якщо ж ви виберете рожевий тон або хороший тілесний відтінок помади, ваші губи виглядатимуть ширшими, надаючи кращого балансу та роблячи ваше обличчя набагато худішим. Отож, занотуйте: ви виглядатимете чудово, якщо використовуватимете рожеві та тілесні тони губної помади.

2. Не зловживайте використанням рум’ян

Ви постійно користуєтесь рум’янами? Якщо так, то це прекрасно, тому що рум’яна – прекрасний інструмент саме для вас. У цьому випадку, ви також можете використовувати косметичні засоби для штучної засмаги, які додадуть трохи кольору до вигляду ваших щік.

Просто проведіть по обличчю пензликом по діагоналі від щоки до лінії росту волосся, саме до тієї ділянки де у вас починається проділ волосся на чолі. Зважайте, що вам завжди слід робити це по діагоналі, а не прямими вертикальними чи горизонтальними лініями, так рум’яна чи засоби для штучної засмаги створять ефект м’якого, худорлявого вигляду, маскуючи всі різкі риси обличчя.

Зосередьтеся на таких тонах рум’ян, які  освітлять ваше обличчя і тримайтеся подалі від темних тонів. Наприклад, можна застосувати блискучі рум’яна на ледь темнішому засобі для штучної засмаги. У вас буде незабутній вигляд! Спробуйте!

3. Які тіні для повік слід використовувати?

Ви вже, мабуть, знаєте золоте правило макіяжу. Якщо застосувати багато косметики для очей, то слід використовувати світлі кольори помади на губах. І, навпаки,  якщо ви обираєте інтенсивний колір для ваших губ, макіяж ваших очей має бути трохи м’якших відтінків.

Оскільки у наших порадах ми зосередилися на більш м’яких тонах для губ, то вам варто було б проекспериментувати з макіяжем для очей і застосувати косметичні засоби темніших відтінків.

Використовуйте олівець для очей, щоб заставити ваші очі виділитися і привернути світло та увагу до вашого вигляду, а саме до верхньої частини обличчя. Виберіть кольори, які б змушували ваші очі виглядати більш широкими та об’ємними. Використовуйте тіні для повік, які мають привабливий пом’якшувальний ефект.

4. Чи можуть мої брови допомогти додати худорлявості моєму обличчю?

Звичайно, що можуть, ще й як. Ви, ймовірно, вже знаєте, що в моді зараз широкі, привабливі брови, і це прекрасна новина для вас, якщо ви хочете надати худорлявого вигляду обличчю, тому що широкі брови, безумовно, допоможуть вам у досягненні мети.

Звичайно, що тут не йдеться про те, що потрібно залишити брови напризволяще і дозволити рости їм, як завгодно, чи облишити практику депіляції назавжди. Якраз навпаки, необхідно формувати брови у такий спосіб, щоб від широких брів із середини обличчя вони ставали вужчими в сторону вух. Це гарно окреслить ваші очі і приверне увагу людей до верхньої частини вашого обличчя.

обличчя

Отже, підсумуймо. Спробуйте поєднати пряме або ледь хвилясте волосся, довжиною вище або нижче підборіддя з м’якою чуприною зачесаною набік, щоб згладити вигляд вашого обличчя.

Використовуйте м’які тони губної помади та рум’ян на противагу більш яскравим та темним тонам макіяжу на повіках та довкола очей. Підкреслить ваше обличчя широкими бровами, якраз для того, щоб привернути до них увагу.

Існує ще один спосіб добитися худорлявого вигляду обличчя. Ви також можете зменшити розмір ваших щік, вживаючи їжу з низьким вмістом жирів та натрію, оскільки сіль сприяє затримці рідини в організмі, і як результат, ваше обличчя виглядає опухлим та круглішим.

Отож, якщо ви об’єднаєте здорову дієту із цими простими та доступними хитрощами, які ми описали у цій статті, ви, безсумнівно, виглядатимете краще та й в найкоротші терміни.  • Esther Boelsma, Lucy PL van de Vijver, R Alexandra Goldbohm, Ineke AA Klöpping-Ketelaars, Henk FJ Hendriks, Len Roza, Human skin condition and its associations with nutrient concentrations in serum and diet, The American Journal of Clinical Nutrition, Volume 77, Issue 2, February 2003, Pages 348–355, https://doi.org/10.1093/ajcn/77.2.348
  • Nkengne, A., Bertin, C., Stamatas, G., Giron, A., Rossi, A., Issachar, N. and Fertil, B. (2008), Influence of facial skin attributes on the perceived age of Caucasian women. Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology, 22: 982-991. doi:10.1111/j.1468-3083.2008.02698.x

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.