Гімалайські соляні лампи: 5 переваг

13 Січня, 2019
Гімалайські соляні лампи - це тверді шматки мінералів, які не тільки прикрашають кімнату, але й збалансовують енергію.

Незалежно від того, наскільки чистим є ваш будинок, у повітрі є певний відсоток бактерій, які забруднюють організм, а гімалайські соляні лампи можуть допомогти його зменшити.

Ви чули про соляні лампи? Це природні породи, які формувалися понад 250 тисяч років. Вони не мають нічого спільного із сіллю на вашій кухні. Вони походять із Гімалаїв. Це необроблені кристалізовані сполуки, які утворюються в родовищах.

Оскільки вони цілком природні, різні породи мають різну форму, розмір та фактуру. Щойно вони утворюються в природі, їх використовують як світильники, свічки або просто як прикраси інтер’єру. Завдяки своїм мінеральним властивостям вони можуть освітити цілу кімнату.

Першими, хто використовував ці соляні лампи, були мешканці міст неподалік від родовищ. Лампи утворюються з різних типів мінералів, таких як: червона, жовта або біла сіль. Крім того, деякі містять також літій, галіт і селеніт.

Які переваги мають ці гімалайські соляні лампи? Їх стали цінувати фахівці з фен-шую, тому що вони дбають про збереження балансу в будинку. Вони роблять це, допомагаючи увійти в стан релаксації, спати краще, зменшуючи стрес і депресію.

Йод корисний для організму, оскільки він генерує негативні іони, які допомагають системі кровообігу, травній, імунній та дихальній системам.

Гімалайські соляні лампи: переваги використання

1. Зменшують алергію та проблеми з диханням

гімалайські соляні лампи для будинку
Соляна лампа в спальній або вітальні ідеально підходить для людей, які страждають на алергію, тому що вони позбавляють від пилу, грибка та частинок цвілі. Ці гімалайські соляні лампи прекрасно підходять для розблокування дихальних шляхів.

Вони навіть корисні під час нападів астми. З моменту їх нагрівання вони поглинають бактерії та частинки, що рухаються в повітрі. Вони видаляють позитивні іони, шкідливі для нашого здоров’я.

Хочете знати більше? Читайте: Продукти, які не варто їсти, якщо у вас астма

2. Посилюють енергію

Пляж, природні потоки, сільська місцевість або сходження на гору – усі вони вивільнюють негативні іони. Інакше кажучи, це сукупність позитивної енергії та оновлення для тіла. Те ж саме відбувається і з гімалайськими соляними лампами. Мінус-іони збільшують кисень і посилюють увагу.

3. Борються з безсонням

соляні лампи усувають безсоння
Коли наше оточення насичене позитивними іонами, це негативно впливає на наш кровообіг і спосіб транспортації кисню до мозку.

Як наслідок, у нас починають виникати проблеми зі сном. Вам не потрібно вмикати лампу на всю ніч. Увімкніть її вдень. Цього дня достатньо, щоб зменшити позитивні іони.

4. Покращують концентрацію

Випуск негативних іонів дає змогу організму виробляти більше серотоніну. Ця речовина в мозку дає загальне відчуття здоров’я та щастя.

Це допомагає людям залишатися позитивними, зменшити депресію, а також насолоджуватися життям. Усі ці переваги допомагають організму увійти в стан релаксації та поліпшення концентрації.

Відвідайте цю статтю: 3 почуття, яких варто уникати, щоб бути щасливими

5. Оптимізують обмін речовин

користь соляних лапм
Компоненти в складі гімалайської солі регулюють травлення, прискорюють як кишковий рух, так і систему кровообігу. Усі ці ефекти покращують обмін речовин, оскільки це дає змогу клітинам у травному тракті краще вбирати поживні речовини.

Не забувайте, що нервова система регулює травну систему, а гормони, які виділяють позитивні іони в соляних лампах, забезпечують безперебійну роботу.

Рекомендації

  • Не давайте пилу накопичуватися у своєму домі. Необхідно протирати лампу ганчіркою кожні 3 дні.
  • За жодних умов не розташовуйте лампу поблизу водопровідного крана, оскільки вологість може спричинити її псування.
  • Ви повинні використовувати лампу на якомога довше. Так вона зможе збалансувати іони в навколишньому середовищі.
  • Ви можете тримати кілька соляних ламп у вашому будинку, не завдаючи шкоди організму. В ідеалі, ви можете поставити по одній лампі на кожні 4 квадратні метри.
  • Якщо ви не збираєтеся використовувати соляну лампу, накрийте її пакетом, щоб підтримати її температуру та зберегти її в хорошому стані.

Де можна купити соляну лампу?

Насправді їх знайти не дуже складно. Ви можете пошукати в аптеках, у крамницях натуральних харчових продуктів та трав’яних крамницях або в інтернеті. Вартість лампи залежить від її ваги. Гімалайські соляні лампи загалом важать від 2 кілограмів і вище. Оскільки вони бувають різні за розміром, ви можете вирішити, скільки ви готові заплатити за власну соляну лампу.

  • Llerandi Cruz M. El uso de los iones negativos como complemento a la terapia psicológica con el propósito de mejorar estado de ánimo depresivo o depresión. Universidad del Turabo (Puerto Rico), ProQuest Dissertations Publishing, (2017)
  • Rodríguez Picazo A. Meteorología y salud. (1978)
  • Healthline.com Himalayan Salt Lamps: Benefits and Myths [Online] Available at: www.healthline.com/nutrition/himalayan-salt-lamp-benefits
  • Healthline.com Salt Lamps: Your Questions Answered [Online] Available at: www.healthline.com/health/under-review-salt-lamps