Корисні рослини, які допоможуть схуднути

Ці корисні рослини є чудовим доповненням до дієти, коли справа доходить до прискорення метаболізму або зменшення накопичення рідин, щоб допомогти схудненню.
Корисні рослини, які допоможуть схуднути

Останнє оновлення: 13 травня, 2019

Для того, щоб правильно схуднути, вам варто пам’ятати, що є деякі натуральні добавки, такі як корисні рослини, які дійсно можуть допомогти поліпшити активність метаболізму. Це допоможе легше спалювати жир.

Ми не пропагуємо дивовижний метод схуднення, однак ми рекомендуємо використовувати ці інгредієнти, які сприятимуть процесу.

Серед них ви знайдете різні лікарські рослини, які можна приймати щодня, щоб очистити організм, контролювати голод і сприяти спалюванню калорій.

Їх дуже легко знайти. Крім того, вони дуже корисні для запобігання та лікування різних захворювань, які можуть зашкодити вашому здоров’ю.

Ми розповімо про корисні рослини, які вам неодмінно треба спробувати.

1. Ялівець

ялівець
Ялівець має очисні та антиоксидантні властивості, які допомагають усунути токсини з організму. Однак вони не заважають метаболічній активності.

Його протизапальні компоненти допомагають регулювати травлення. Це важливо для запобігання повільному кишковому руху.

 • Приготуйте його як чай і пийте двічі на день.

2. Хвощ

Хвощ багатий на вітаміни, мінерали та сечогінні компоненти. Він є популярною травою, яка може допомогти зі схудненням.

Він здатен сприяти виведенню рідин і токсинів з організму. Вони можуть викликати запалення та повільний обмін речовин.

 • Ви можете приготувати чай 2 або 3 рази на день.
 • Якщо хочете, ви можете додати трохи лимонного соку або мед.

3. Вербена

чай з вербени
Вербена відома своїми природними очисними властивостями, тому вона ідеально підходить для виведення непотрібних відходів з організму.

Крім того, вона має травні властивості, які покращують кишковий рух. До того ж, вона заспокоює запалення.

 • Зробіть чай із цією травою та пийте двічі на день.

4. Розмарин

Розмарин є популярною рослиною, яка отримала визнання за свої численні кулінарні, косметичні та лікарські застосування.

Довгий час він був відомий як великий союзник для схуднення не тільки тому, що він допомагає вивести відходи з організму. Крім того, він оптимізує процес травлення.

 • Ви можете використовувати його як приправу до страв або ви можете заварити як чай.
 • Якщо ви оберете останній варіант, пийте його двічі на день.

5. Корисні рослини для схуднення: артишоки

артишок у кошику
Артишоки стали популярними завдяки своїм очисним та антиоксидантним властивостям. Загалом, вони ідеально підходять для стимуляції здорового схуднення.

Артишоки багаті на діуретичні волокна, вітаміни та мінерали. Це рослини, які підтримують травлення, надовго дають відчуття ситості та допомагають усунути залишкові рідини.

 • Ви можете їсти їх сирими або додати до страв.
 • Для схуднення рекомендуємо відварити їх у воді, а потім пити 2 або 3 рази на день.

6. Береза

Користь берези для схуднення пов’язана зі зниженням ліпідів та холестерину. Вона може допомогти зменшити та розбити ліпідні речовини.

Її протизапальні речовини відновлюють правильну роботу лімфатичної системи. Завдяки цьому вона також допомагає усунути небезпечні токсини.

Варто також згадати, що береза допомагає стимулювати вироблення жовчі. Це дуже важлива речовина для перетравлювання жирів.

 • З її листям можна заварити чай. Пийте двічі на день.
 • Ви також можете знайти екстракт берези, який можна додати до ваших чаїв, фруктових соків або води.

7. Зелений чай

зелений чай
Без сумніву, зелений чай є однією з найкорисніших трав, коли справа стосується схуднення.

Він багатий на антиоксиданти, такі як катехіни. Тож він є стимулятором метаболізму та лімфатичної системи, що сприяє ліквідації відходів і жирів.

Ви можете пити його для контролю високого рівня холестерину та серцево-судинних захворювань, які часто супроводжують надмірну вагу

Це також очисний протизапальний та сечогінний напій.

 • Пийте 2 чашки на день.
 • Якщо хочете, його також можна використовувати як таблетки або екстракт. Обов’язково дотримуйтеся рекомендацій щодо використання.

8. М’ята

М’ята має травні та протизапальні властивості, які можуть допомогти покращити схуднення.

Хоча вона не спалює жири, ви можете додати її до раціону раціон для усунення токсинів і рідин.

 • Приготуйте її як чай і пийте тричі на день.
 • Додайте її до ваших коктейлів, соків або лимонадів

Ви боретеся зі збільшенням ваги? Якщо ви робите все можливе, щоб повернутися до здорової ваги, спробуйте одну з цих лікарських трав, щоб доповнити ваш здоровий раціон.

Пам’ятайте, що ці корисні рослини не можуть працювати самостійно. Ось чому дуже важливо стежити за своєю дієтою та виконувати фізичні вправи. • Panahi Y., Kianpour P., Mohtashami R., Atkin SL., et al., Efficacy of artichoke leaf extract in non alcoholic fatty liver disease: a pilot double blind randomized controlled trial. Phytother Res, 2018. 32 (7): 1382-1387.
 • Rothenberg DO., Zhou C., Zhang L., A review on the weight loss effects of oxidized tea polyphenols. Molecules, 2018. 23 (5): 1176.
 • Anwar F., Abbas A., Mehmood T., Gilani AH., et al., Mentha: a genus rich in vital nutra pharmaceuticals a review. Phytother Res, 2019. 33 (10): 2548-2570.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.