Легенда про червону нитку долі

Легенда про червону нитку долі
Легенда про червону нитку долі

Останнє оновлення: 18 листопада, 2018

Пауло Коельо у своєму творі “Алхімік” писав: “Вам ніколи не вдасться втекти від свого серця, тож краще вислухайте, що воно хоче сказати…” Прочитайте відому легенду про червону нитку долі.

Існує один давній міф про те, що попри те, у яких стосунках зараз перебувають суджені одне одному люди і яка відстань їх розділяє, їх постійно поєднує червона нитка долі. Такі люди рано чи пізно повинні зустрітись та поєднати свої життя в одне, хоч іноді на це може знадобитися ціле життя.

Ця червона нитка долі незламна і незнищенна, її ніхто й ніколи не зможе розірвати.

Байдуже, коли саме ви зустрінете свою другу половинку та скільки часу проведете на відстані одне від одного протягом життя. Навіть якщо ви живете на різних кінцях світу зі своєю половинкою, нитка все одно простягнеться від вас до нього (неї), щоб назавжди вас поєднати.

Червону нитку кожен із нас отримує при народженні. З роками клубок, у який вона згорнута, розмотується все більше й більше. Кажуть, що кожної ночі місяць виходить до новонароджених діток, щоб прив’язати на їхні маленькі пальчики червону нитку.

Ця червона нитка долі повинна вирішити ваше майбутнє та провести по життю. Завдяки їй ви ніколи не зійдете з правильного шляху, навіть якщо опинитесь у скрутній ситуації.

закохана пара

А ось і відома легенда про червону нитку:

Багато років тому одному імператорові доповіли, що в одній з підпорядкованих йому провінцій мешкає могутня відьма. За переказами, вона мала здатність прочитати червону нитку долі. Почувши це, імператор наказав своїм гінцям привести до нього цю жінку.

Коли відьму привели до палацу, імператор попросив її поглянути на один з кінців його нитки долі та сказати, хто стане його дружиною. Відьма послухала його прохання та почала йти за червоною ниткою долі імператора.

Пошук привів відьму до ринку, де бідна селянка з немовлям на руках продавала свої нехитрі товари. Відьма зупинилась перед жінкою та попросила її встати.

Тоді вона підвела до жінки молодого імператора та сказала: “Ось тут закінчується твоя нитка”. Почувши це, імператор страшенно розізлився. Він подумав, що відьма надумала зіграти з ним злий жарт. Він сильно штовхнув селянку, і вона впала на землю, так і не випустивши з рук дитини. Від цього падіння у немовляти на чолі утворився шрам, який тепер мав залишитися з дівчинкою довіку.

Після цього він наказав своїм стражам схопити відьму та відрубати їй голову.

Багато років потому імператор вирішив одружитися, і його придворні порадили повелителю взяти собі за дружину доньку могутнього генерала. Він дослухався до цієї поради, і з цієї миті почались приготування до весілля.

У день весілля імператор вперше побачив обличчя своєї майбутньої дружини. Коли наречена прибула до палацу, вона була одягнена у сукню білого кольору, а обличчя її прикривала вуаль. Дівчина підняла вуаль, і наречений побачив, що її вродливе обличчя мало незвичний недолік – посеред чола виднівся шрам.

легенда про червону нитку долі

Цю легенду добре знають у багатьох європейських країнах, тож сьогодні можна побачити чимало людей, які носять на зап’ясті червону нитку.

Історія походження цієї легенди точно невідома: дехто приписує її Китаю, а дехто – Японії. Проте дату її появи пов’язують з відкриттям того факту, що ліктьова артерія з’єднує мізинець із серцем.

Саме серце є джерелом життя та метафоричним центром душі, яке відповідає за здатність людини закохуватися. Деякі джерела, стверджують, що цей палець – не мізинець, а середній палець. Особливо ця теорія популярна на Заході.

Червона нитка може з’єднувати таких близьких людей, як мама й тато, брат і сестра, друзі та партнери. У цієї нитки завжди одна й та сама мета – зблизити людей та поєднати їх любов’ю одне до одного.

Велика любов у житті кожної людини

закохані

“Кажуть, що за життя у кожної людини є дві великі любові. Одна з них – це людина, з якою ви одружуєтесь та живете разом. Ця людина може стати батьком чи матір’ю ваших дітей, з нею ви проводите більшу частину свого життя.

Проте є й інше велике кохання, і його ви відчуваєте до людини, яку неодмінно колись втратите. До цієї людини ви прив’язані від народження, і цей зв’язок є настільки сильним, що затьмарює здоровий глузд і не дає вам щасливо жити разом до кінця ваших днів.

Одного дня ви стомлюєтесь від спроб побудувати стосунки з цією людиною. Ви починаєте пошук нових стосунків, і врешті знаходите іншу людину. Проте будьте готові до того, що не мине й дня без туги за дотиками вашого першого кохання, вашими поцілунками та надії на наступну зустріч.

І ви знаєте, кого я зараз маю на увазі, бо прочитавши ці слова, одразу згадали ім’я тієї людини. Можливо, ви вже залишили ці стосунки позаду, намагаючись віднайти душевний спокій та припинити страждання.

Одного дня ви справді відновите цю таку необхідну вам рівновагу, проте не мине й дня без того, щоб ви не захотіли знову побачитись зі своїм колишнім коханням.

Часом здається, що на сварки з людиною, яку ви по-справжньому щиро кохаєте, йде більше енергії, ніж на життя з тим, хто вам небайдужий.

Пауло Коельо.

Бувають випадки, коли ці обидва почуття пов’язані з однією людиною, проте це трапляється дуже рідко. Зазвичай перше і друге кохання ми відчуваємо до різних людей, що і приносить нам чимало страждань. Попри все, ви повинні розуміти, що обидва ці великі почуття є життєво необхідними, і ви повинні бути вдячними Господу за можливість їх переживати.

Не слід довіряти свою долю винятково червоній нитці. Навіть якщо ви не знали досі нічого про цю легенду, вона все одно могла мати вплив на ваше життя, залишаючись при цьому невидимою.

Поява у вашому житті “червоної нитки любові” обов’язково розділить його на “до” і “після”. Вона не лише змінить життя, але й повністю переверне ваше сприйняття та уявлення про кохання.

Іноді збіги є настільки неймовірними, що їх важко вважати простими випадковостями. Кожне серце на землі прив’язане ниткою долі до іншого серця, і цей зв’язок є нерозривним до кінця днів.

Таких людей називають спорідненими душами, яким долею призначена одна життєва дорога…  • Coelho, P. (2012). El alquimista. Barcelona: Planeta.
  • _______. (2006). La bruja de Portobello. Rio de Janeiro: Planeta.
  • Goggy, D. (dir.). (2016). El hilo rojo (film). Coproducción Argentina-Chile (100 minutos).
  • Gloria, E. (2004). Paulo Coelho: Los senderos del peregrino. Madrid: Ojos de Papel.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.