Проявляти любов - це торкатися іншої душі

Проявляти любов - це торкатися іншої душі
Проявляти любов - це торкатися іншої душі

Останнє оновлення: 14 грудня, 2018

Проявляти до когось любов – це шанобливо торкнутися душі тих, кого ви любите, використовуючи правильні слова та фрази, і, перш за все, бачити інших частиною того, ким ви є.

Зік Рубін був першим психологом, який досліджував тему любові та те, як вона впливає на особисті стосунки.

Любов, яку ви відчуваєте до романтичного партнера або дитини, говорить він, є набагато більш інтимною і вимагає іншого роду прихильності. Цей тип прихильності зміцнює зв’язок між вами.

Ми запрошуємо вас замислитися більше про це сьогодні.

Психологія виявлення прихильності – форма мистецтва від серця

Експерти в емоційній психології кажуть нам, що любов – це, насамперед, соціальна стратегія, яка дозволяє створювати більш інтимні, значущі та стійкі зв’язки.

Це те, у чому ніхто не може сумніватися, тому що в особистих стосунках – чи то між друзями, членами сім’ї або партнерами, людина, яка діє жорстко або холодно, може створити недовіру і, крім іншого, нещастя.

Ми також рекомендуємо прочитати: У стосунках чи ні: просто будьте щасливими

Ваш соціальний мозок керується рядом нейромедіаторів, які дозволяють вам “з’єднатися” з іншими людьми.

Окситоцин, наприклад, який є і гормоном, і нейромедіатором, – це один із найважливіших біохімічних компонентів, який стимулює такі почуття, як прихильність, любов і потребу в турботі й увазі.

Окситоцин є ключем для розвитку дитини.

Вам також буде цікаво знати, що хоча любов є основною силою в емоційній поведінці людини, вона також дуже поширена у тварин. Вони теж знають мову любові та навіть обдаровані розвитком цієї емоції.

магія любові

Життя без любові як порожня склянка

Життя без емоційного вираження означає, що ваші особисті стосунки не підтверджені.

  • Важливо також пам’ятати, що діти, яких виховують без любові, уваги або дотику стикаються з іншими ступенями зрілості для їхнього розуму.
  • Страх, емоційний стрес і низька самооцінка – загальні риси тих малих, які проходять через дитинство, заповнене травмами або відсутністю любові.
  • До того ж, дорослі також можуть відчувати ці недоліки. Якщо ваш партнер в стосунках не ставиться до вас з любов’ю, повагою та інтимністю, ви страждаєте від форми емоційного насильства, знаєте ви про це чи ні.

Відсторонення, агресивність, сарказм або навіть уникнення зорового контакту може побудувати стіну між парою, що призводить до неминучого страждання.

любов - це форма енергії

Любов – це форма енергії, яка тече між людьми

Без сумніву, ви вже помітили це, але коли ви відчуваєте прихильність, повагу і турботу до тих, хто навколо вас, це створює тип емоційної енергії, який приносить користь усім.

Створення такого роду позитивної енергії збагачує тебе – це нічого не коштує, але точно варте того. Ось чому ви завжди повинні пробувати на практиці таке:

  • Придивіться і зверніть увагу на людей, які говорять з вами.
  • Слухайте зі співчуттям і використовуйте стверджувальні слова: я розумію; я знаю; я розумію, через що ти проходиш; ти маєш рацію; я можу поставити себе на твоє місце…
  • Використовуйте ці прості жести, які викликають позитивні емоції: усмішка, дотик, сміх, рука на плечі…
  • Не вагайтеся використовувати спокійний тон голосу, ви уникнете крику та вираження висміювання чи презирства.

І нарешті, коли ви втілите у життя ці здорові манери поведінки, не відчувайте, ніби ви не можете очікувати їх від інших.

Ви заслужили на повагу і повинні також отримувати вигоду від цих проявів, які виказують справжнє кохання – здатність, яку кожна людина повинна мати, щоб торкнутися вашої душі з любов’ю.  • Leblanc, É., Dégeilh, F., Daneault, V., Beauchamp, M. H., & Bernier, A. (2017). Attachment Security in Infancy: A Preliminary Study of Prospective Links to Brain Morphometry in Late Childhood. Frontiers in Psychology, 8, 2141. https://doi.org/10.3389/fpsyg.2017.02141
  • Walsh, E., Blake, Y., Donati, A., Stoop, R., & von Gunten, A. (2019). Early Secure Attachment as a Protective Factor Against Later Cognitive Decline and Dementia. Frontiers in Aging Neuroscience, 11, 161. https://doi.org/10.3389/fnagi.2019.00161

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.