Неймовірна роль матерів у нашому житті

Незалежно від того, який день у календарі - день народження мами чи звичайний будній день - не забудьте нагадати своїй матері, як сильно ви її любите і як багато вона для вас значить.
Неймовірна роль матерів у нашому житті

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

В сучасному ритмі, ми інколи забуваємо про роль матерів у нашому житті. День матері у різних країнах припадає на різні дні, проте більшість людей відзначає його на початку травня. 

Історія цього свята бере свій початок у 1865 році, коли американка Анна-Марія Рівз Джарвіс вирішила організувати окремий день для зустрічі з іншими матерями. Вони збиралися, щоб обмінятися досвідом та обговорити роль матерів у суспільстві, де обов’язки жінок у цілому та матерів зокрема сильно недооцінюють.

Анна-Марія добре відома у Сполучених Штатах Америки. Як і її матір, вона була активісткою та боролася за права матерів, що працюють, та покращення соціальних умов. Особливо зарплатні, охорони здоров’я та освіти дітей.

Минув не один рік, поки жінок нарешті почули. На щастя, жінкам вдалося досягти суттєвих змін та відсвяткувати чимало перемог.

Утім, жінки досі не припинили боротися за свої права, адже нинішнє суспільство ставить до них значно більше вимог. Саме тому жінкам доводиться щодня переборювати труднощі та виборювати своє місце під сонцем.

У цій статті ми детальніше розповімо вам про роль матерів у нашому житті.

Роль матерів у сьогоденні: материнство – це справжня пригода!

роль матерів

Бути мамою – це дещо більше, аніж ярлик, які чіпають на кожну жінку після народження дитини, адже виховання дитини є неймовірно складним та водночас чудовим процесом.

Материнство – це непросто, і на те є багато причин.

По-перше, нинішнє суспільство не створює всіх необхідних умов для виховання дітей. По-друге, у багатьох країнах декретна відпустка є надто короткою, а робочий графік – негнучким. І нарешті, молоді матері не отримують державну допомогу у достатньому для забезпечення сімейних потреб обсязі.

Найкращі умови для створення сім’ї та материнства, з яких можуть брати приклад інші держави, є у країнах Північної Європи. Саме у державах цього регіону пропонують декретні відпустки не лише для матерів, але й для батьків. Таким чином батьки мають можливість проводити більше часу зі своїми дітьми. У таких дітей ще з раннього віку виникає сильна прив’язаність до батьків.

До того ж, у країнах Північної Європи з метою підвищення рівня народжуваності пропонують гнучкий робочий графік  матерям. А  також достатню медичну та фінансову допомогу молодим сім’ям.

Утім, навіть за умови такого ідеального сценарію, матерям доводиться непросто, коли вони намагаються зробити побут інших членів сім’ї зручним та підібрати оптимальний розклад дня, щоб максимально ефективно провести час із дітьми.

Іноді їм таки не вистачає часу, і доводиться жертвувати кар’єрою заради змоги доглядати за дитиною.

Кожен день – це можливість висловити свою любов до матері

роль матерів у нашому житті

Окрім усіх труднощів, які переживають матері через складну політичну ситуацію та оточення, є чимало інших приводів визнати неоціненну роль матерів у нашому житті.

І ми маємо на увазі не лише генетичний зв’язок між матір’ю та її дітьми, але й емоційну прив’язаність. Адже любов до матері є значно глибшою та сильнішою, ніж романтичні почуття.

Лише материнська любов огортає дитину, надихає її та супроводжує по життю з самого раннього дитинства і впродовж усього життя.

Мама – це найважливіша людина у житті кожної людини. Адже лише вона буде щиро радіти вашим успіхам, дарувати свою любов попри всі негаразди та поважати рішення своєї дитини.

На жаль, День матері чи Восьме березня – це лише кілька днів у році, коли ми намагаємося розділити з мамою трапезу та потішити її подарунком або букетом квітів.

Утім, хіба одного дня достатньо, щоб нагадати мамі, як сильно ви її любите та поважаєте?

Не чекайте Дня матері, щоб це зробити, бо ж проявити свою любов до мами можна будь-якої миті. Кожен день у році підійде, щоб провести з матір’ю час, виявити свою увагу та турботу про неї, або ж просто порозмовляти на буденні теми.

Моя мама – це моє натхнення

роль матерів у нашому житті

Мама. Кожна матір – це, передусім, сильна та смілива жінка. На голові усіх матерів є уявні корони, які невидимі оку, але вони таки точно є, адже стаючи матір’ю, жінка виграє чимало складних битв і перетворюється на справжню королеву.

Подумайте, скільки таких відчайдушних жінок є в усьому світу. Згадайте, скільком борцям за права жінок довелося пережити скруту, труднощі, голод, конфлікти та навіть самотність на шляху до встановлення матріархального суспільного ладу.

Тим не менш, справжні матері спроможні перебороти всі складнощі та гідно виховати дітей.

Безсумнівно, в кожного з нас є у запасі історія про жінку, яка нас надихає.

Тож чому б не віддати належну шану усім своїм прародичкам та матері?

Сьогодні настав час подумати про все те, чого нам досі не вдалося досягти. Пора замислитися, яких суспільних прав нам досі бракує для забезпечення безхмарного майбутнього дітям та створення при цьому успішної кар’єри.

Кожна мама буде у захваті від букету свіжих квітів та обіймів від виплеканих нею дітей не лише у День матері, але й без особливого приводу.

Утім, не забувайте, що цінувати потрібно не лише власну маму, але й визнавати неоціненну роль матерів у житті кожного.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.