Лікуйте головні болі та стрес акупресурою

Акупресура - цю техніку використовують, щоб стимулювати циркуляцію крові та розслабляти м'язи. Рівномірний тиск допоможе збалансувати енергію.
Лікуйте головні болі та стрес акупресурою

Останнє оновлення: 19 січня, 2019

Найчастіше головні болі бувають через стрес або перенапруження. Для того, щоб ви могли вирішити цю проблему та зменшити наслідки її впливу, ми розповімо про те, що таке акупресура та, які техніки дуже легко використовувати вдома.

Як саме потрібно використовувати тиск

Коли ви здійснюєте певний тиск на будь-яку область тіла, переконайтеся, що той самий тиск використовується і з іншого відповідного боку – так баланс енергії буде підтримуватися.

Для того, щоб простимулювати якусь область можна використовувати сильний тиск, повільні колові рухи або тертя. Усе залежить від того, якого саме ефекту ви бажаєте досягти. Тиск здійснюють за допомогою пучок або кісточок пальців, долоні або великого пальця.

Акупресура від головних болів та стресу

Масаж скроней

Скроні знаходяться по боках голови на рівні брів. Для того, щоб точно знати, де вони, розмістіть два великі пальці біля країв брів та посуньте трохи в сторони. Коли ви знайшли скроні, легенько натисніть та одночасно помасажуйте скроні проти годинникової стрілки. Цей масаж потрібно робити протягом щонайменше однієї хвилини. Під час цього не забувайте глибоко дихати.

Між бровами

брови жіки

Над переніссям між бровами знаходяться дві точки тиску, які також можуть допомогти зняти головні болі та напругу. Ми не радимо вам тиснути занадто сильно, адже це може призвести до виникнення неприємних відчуттів. Найкраще робити масаж вказівними пальцями протягом 30 секунд.

Між мізинцем та зап’ястям

Знайдіть точку між мізинцем та зап’ястям та здійснюйте постійний тиск протягом 30 секунд. Тиск потрібно здійснювати рівномірно на обидва зап’ястя, і ви помітите, як спричинені напругою головні болі поступово зменшуються.

Для цілковитого розслаблення

Якщо ви хочете повністю розслабитись, позбутися стресу та головних болів, складіть ліву руку в кулак так, щоб великий палець накривав зверху вказівний. Акупресурна точка знаходиться саме там, де перетинаються великий та вказівний пальці, над ними та трохи ліворуч. Здійснюйте тиск протягом 30 секунд, а потім повторіть те саме з іншою рукою.

Використовуйте стопи

масаж стопи

Точки тиску у стопах пов’язані з органами всього організму. Для того, щоб стимулювати їх та зняти головний біль, здійснюйте тиск на область між великим та середнім пальцями зверху стопи. Тисніть на цю точку великим пальцем руки від 30 секунд до однієї хвилини. Головні болі та стрес також можна зняти, якщо використовувати акупресуру знизу стопи за кісткою протягом 30 секунд. Процедуру потрібно повторити для кожної стопи.

Основа черепа

Ця точка допомагає зняти головні болі та деякі симптоми простуди. Поставте вказівні пальці на основу черепа (ззаду голови) та посувайте один від одного, поки не відчуєте розслаблення у цій області тіла. Тиск потрібно здійснювати на ці дві точки, при цьому легко масажувати від 30 секунд до однієї хвилини.

Це може вас зацікавити ...
Неймовірні природні засоби, щоб полегшити головний біль
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
Неймовірні природні засоби, щоб полегшити головний біль

Щоб полегшити головний біль, ви можете скористатися перевагами деяких натуральних інгредієнтів, які допоможуть вам позбутися проблеми.  • Бригадир М. Б. (2016). Особливості функціонування головного мозку людини. Науковий вісник Херсонського державного університету.
  • Коваленко О. Є. (2012). Особливості церебрального кровопостачання як основа для топічної діагностики та патогенетичної терапії. Ліки України.