конфлікти

Конфлікти є частиною відносин. Правильні інструменти комунікації та керування емоціями допоможуть вам легко виходити з конфліктних ситуацій. Дізнайтеся більше про стратегії виходу з конфліктів.

Мій партнер ніколи не купує подарунки

Погодьтеся, що всі жінки говорять зі своїми подругами про стосунки та проблеми у взаєминах з партнером. Вони часто дають одна одній поради, а також порівнюють своїх хлопців чи чоловіків. Звісно, під час такої відвертої розмови жінка може зізнатися подрузі в…

Мікроагресія у стосунках: найгірший ворог пари

Мікроагресія – це прихована форма психологічного насилля, яка базується на постійному щоденному зневажливому ставленні. Тобто одна людина принижує іншу шляхом неприйнятних жартів та кпинів, які щодня підривають самооцінку ображеної людини. Мікроагресія у стосунках може мати ще більш руйнівний характер.

Якщо не розв’язати свої проблеми, вони повернуться

Зазвичай нам властиво оминати складні ситуації, повертатися спиною до страху і тікати від того, чого ми найбільше боїмося. Проте якщо ви колись не змогли розв’язати свої проблеми, вони повернуться до вас у майбутньому.

Внутрішні конфлікти не повинні викликати зовнішні проблеми

Ви колись замислювалися над можливими наслідками, які викликають внутрішні конфлікти? Можливо, ви хочете уникнути сварки або не говорите “ні”, коли не хочете щось робити. Якщо це так, важливо пам’ятати, що це може призвести до ще більших проблем.

Не вішайте на себе чужі проблеми!

Деякі люди володіють поганою здатністю самостійно створювати собі проблеми, а потім плакати гіркими сльозами, коли ситуація виходить з-під контролю. Певні, ви також маєте декілька знайомих з такою вдачею.