конфлікти

Конфлікти є частиною відносин. Правильні інструменти комунікації та керування емоціями допоможуть вам легко виходити з конфліктних ситуацій. Дізнайтеся більше про стратегії виходу з конфліктів.

Чотири проблеми, які можуть виникнути в сім’ї, якщо ти єдина донька

З самого народження характер єдиної дочки може бути зіпсований рідними, які роблять з неї маленьку принцесу мами і тата. Батьки цієї дівчинки проявляють гіперопіку. Вони намагаються докладати додаткових зусиль, щоб піклуватися про її потреби, оскільки вона є найціннішою у їхньому…

Якщо не розв’язати свої проблеми, вони повернуться

Зазвичай нам властиво оминати складні ситуації, повертатися спиною до страху і тікати від того, чого ми найбільше боїмося. Проте якщо ви колись не змогли розв’язати свої проблеми, вони повернуться до вас у майбутньому.

Внутрішні конфлікти не повинні викликати зовнішні проблеми

Ви колись замислювалися над можливими наслідками, які викликають внутрішні конфлікти? Можливо, ви хочете уникнути сварки або не говорите “ні”, коли не хочете щось робити. Якщо це так, важливо пам’ятати, що це може призвести до ще більших проблем.

Не вішайте на себе чужі проблеми!

Деякі люди володіють поганою здатністю самостійно створювати собі проблеми, а потім плакати гіркими сльозами, коли ситуація виходить з-під контролю. Певні, ви також маєте декілька знайомих з такою вдачею.